Kapitola 10. - Střet!

27. července 2014 v 12:10 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee teamDorazili do bytu, Charllee se posadil a začal prsty poklepávat na desku stolu, přičemž pohledem hypnotizoval své andílky.

,,Ou... to jsem zvědavá co máte na srdci sensei," zeptala se ho Ayame nervózně.

,,Tak, Anbuovník..." promluvil mírně přísným tónem.

,,Zdrhaly jsme před nimi deset let. Deset let, Charllee. Sám to víš. Už nás to prostě nebavilo," řekla Argo a také si sedla za stůl.

,,Anbuovník... to bych rád viděl," lehce se zamračil, ale jeho oči se smály, ,,víte jak je to muselo potupit? Provést tohle s nejlepší jednotkou vesnice..." teď už na něm bylo vidět, že se přemáhá aby se nerozesmál.

,,Bylo to, to nejlepší co nás napadlo. To jsme je měly snad zabít? Ale pokud chcete můžeme vám to zrekonstruovat, mimochodem, kde že jste to byl?" změnila Arwen obratně téma a mírně přihmouřila oči.

,,V lázních Mikame, u pramenů..." odpověděl ji.

,,O Anbuovníku se to tedy rozneslo dost rychle..." poznamenala Argo.

,,Jo, rychle," zadíval se na ně zle, ale vzápětí se rozesmál.

,,Zajímalo by mě jak se dostali dolů," dumala.

,,Gravitace," konstatovala Ayame suše.

,,Moc je to ale bolet nemohlo, tráva byla měkká..." přidala se Arwen.

,,To není žádná sranda, ale těší mě, že kromě toho jsem na vás žádný jiný průser neslyšel, za což jsem tedy upřímně vážně moc rád."

,,To nebyl průser ale opožděná obrana a budeme se bránit dál!" zatnula Ayame ruku v pěst.

,,Nebudu proti když se budeme bránit častěji," souhlasila Argo s poťouchlým výrazem.

,,Tak to tedy prrr! Ne abyste prováděli další kraviny," pohrozil jim. ,,Co jste jinak dělaly během mé nepřítomnosti?" zajímal se.

,,No, blbly s Kakashiho týmem a nebo se jen tak flákaly," pokrčila Arwen rameny.

,,To jsem samozřejmě mohl tušit, máte štěstí, že jsem tak unavený z té cesty," zívl.

,,Jinak Charllee, asi bych ti měla říct, že... potřebuju, potřebuju na pár dní odejít," začala ze sebe Argo pomalu soukat.

,,Kam zase?" vyjekl.

,,Potřebuju oddych, říkám ti to jen proto, aby jsi mě nehledal..." tvářila se neproniknutelně.

,,Dobře, stačí když mi řekneš kdy odejdeš a kdy se vrátíš..." přemýšlel. Nechtěl ji někam pouštět samotnou, na druhou stranu by se o sebe měla umět postarat sama, i když Argo je Argo.

,,Za tři dny a asi stejně dlouho tam budu..." zamyslela se.

,,Tak jo, ale než odejdeš informuješ holky a jestli se po svém odchodu do těch tří dnů nevrátíš, pošlu je pro tebe. A to si teprve pak jednu slízneš!" zamračil se.

,,Hmmm..." protáhla.

,,Argo!" řekl naléhavým tónem, který požadoval jasnou odpověď.

,,Jo... možná... jen je tam nepouštěj samotné. Je to moc nebezpečné," varovala ho.

,,Zapomínáš, že nejsou samy, a ani ty nejsi sama," usmál se na ni.

,,Vrátím se včas," přikývla rozhodnutě.

,,Stejně pro ni budeme muset jít," pošeptala Ayame Arwen, která souhlasně pokyvovala hlavou.

,,Já to slyšela!" vrhla po nich mírně nazlobený pohled.

,,Co?" dělaly nevědomé.

,,No nic, půjdem radši trénovat," rozhodla a jen co to dořekla začalo pršet.

,,Hmm... Hokage se zlobí..." poznamenala s úsměvem Ayame, ona a Arwen by klidně v děšti trénovat mohly, ale alespoň měly díky Argo výmluvu, protože tu by tam nedostali ani s párem volů.

,,Trénovat budeme zítra, dobrou noc.." šel se Charllee osprchovat a pak zalezl do svého pokoje.

,,Musel být vážně unavený, vždyť jsou sotva tři odpoledne," podivila se Ayame a společně s Argo a Arwen šly do obýváku číst knihy/svitky.

Po uplynutí tří dnů se Argo vzbudila hluboko v noci, nemusela šmejdit po pokoji, protože všechny věci měla už dávno připravené.

,,Ayame, Arwen," dotkla se jich jemně. Obě sebou trhly a byly ihned vzhůru.

,,Co se děje? Hoří snad někde?" zamumlala Ayame rozespale.

,,Já jen... že odcházím, vrátím se za tři dny tak si nedělejte starosti," uklidnila je.

,,Tak jo... měj se," řekly jednohlasně, padly na polštář a ihned zase usnuly. Argo sebrala své zavazadlo, vyskočila z okna a rozběhla se na sever. Po půl dni běhu zamířila na západ, a pak utíkala tak dlouho dokud nedorazila na posvátné místo...Po třech dnech

Ayame a Arwen seděly na kamenné hlavě čtvrtého a vzpomínaly na to co jim řekl Charllee ráno toho dne co Argo odešla: ,,Holky, nesmíte ohrozit sebe tím, že tu není ona. Nesmíte ohrozit jí, když tu není a nesmíte ohrozit mě, jinak si to pěkně vyžeru..."

,,Uf... to je na palici, co nám sensei řek!" podrbala se Ayame na hlavě.

,,Jo, ještě štěstí, že se dneska vrátí," přikývla Arwen.

,,To není tak jisté, znáš ji."

,,No právě..."

,,Jdeme domů, už se mi nechce držet ten pitomej klon," zabrblala. Rozhodly se, že si trochu počtou a tak se pustily do obrovské hromady svitků, které Charllee nahromadil. Obsahovaly všechno možné. Od historie různých shinobi národů a klanů až po různé techniky z oblasti ninjutsu, taijutsu a genjutsu. Po několika hodinách studování sebou trhly. Charllee, který procházel kolem to ihned zaznamenal.

,,Co se děje?" zeptal se nevzrušeně, občas se stávalo, že zaznamenaly něco čeho si nemohl ani sebelepší shinobi všimnout.

,,Argo má problémy..." řekla Arwen zhypnotizovaně.

,,Jaký?" vyděsil se.

,,Nevím, musíme za ní," rozhodla Ayame a vymrštila se z křesla. Všichni vyrazili k hlavním dveřím, cestou kolem z věšáku strhali taštičky napěchované kunaii, vyběhli na ulici plnou lidí a pak se vydali k Zakázanému lesu. Po několika desítkách metrů se Arwen změnila do černého vlka, Ayame s Charlleem mu vyskočili na hřbet a hnali se k místu, kde děvčata cítila přítomnost své společnice. V dostatečné vzdálenosti je následovali ANBU, avšak brzo se jim sledovaný objekt ztratil z očí. Prostě nestačili jejich rychlosti.
..................

Argo se po zdlouhavém cestování rozhodla krátce zastavit, nebyla už příliš daleko od Konohy, takže si mohla dovolit krátké zdržení.

,,Co ty tu? A jsi v celku..." zvedla hlavu a podívala se na postavu před sebou, na druhém břehu, která ji vyrušila z pití.

,,Ty... ty... Ty! Ty jsi mě vyléčila!" vyjekl Deidara. Za ním bylo několik dalších postav oděných stejně jako on.

Akatsuki... pomyslela si trpce. ,,Jo, křičels jako malá holka..." přikývla.

,,To od tebe není pěkné," zamračil se.

,,Od tebe taky ne. Vypadalo to jako by tě to bolelo."

,,Ale ono to bolelo!" začínal být čím dál tím uraženější, ale přesto se těšil na to, že možná zase uvidí Ayame.

,,Jdi mi z cesty! Spěchám!" postavila se.

,,Ale... jedna z tria... z těch tří..." uslyšela za sebou syčivý hlas. Otočila, stál tam Orochimaru s psychopatickým výrazem ve tváři.

,,Hele slizoune, spěchám, tak mi jdi z cesty!" rozzlobila se.

,,Nepussstím tě," pravil a nechutně si olízl rty.

Jsem v prdeli, nemám chakru... Argo smutně sklopila hlavu, otočila se a chtěla odejít.

,,Nikam! Napřed ssse ssseznam sss mým miláčkem," zarazil ji a vyvolal ohromně ohromného hada.

,,Tak teď jsem vážně v prdeli... Kurva!" vyřikla nahlas. Had se rozplazil směrem k ní.

,,Sssežer ji!" zaslechla Orochiho povel, Akatsuki strnula.

Voda v potoce začala podivně bublat a vzápětí se do vzduchu zvedl menší proud, který Orochimara srazil ze hřbetu plaza, přičemž ho totálně promočil. Had však pokračoval dál a otevřel tlamu plnou ostrých jedovatých zubů. Byl blízko, nebezpečně blízko. Argo už neměla čas uskočit a ani na to neměla sílu, tak se skrčila a zavřela oči v očekávání pomalé a velice bolestivé smrti. Mezitím z potoka vytryskl další velký proud vody, ale zároveň s ním ze křoví vyskočil černý vlk s osobou na zádech. Osoba skočila k Argo, zatímco vlk přímo do cesty hadí tlamy.

,,To je ten vlk!!" vyjekl Deidara.

Zvíře během toho vyskočilo do vzduchu, had se po něm ohnal a zaryl se zuby hluboko do jeho těla. Vlkův ocas se rozdělil na dva, jedním obklopil skupinku dvou lidí a druhým začal plaza pomalu přiškrcovat. Argo stále čekala a čekala, ale protože se nic nedělo odvážila se otevřít oči. Spatřila Charlleeho tvář.

,,Kurva se neříká," řekl a usmál se.

,,To jste vychytali, už nemám téměř žádnou chakru!" oplatila mu úsměv a rozhlédla se, byli obklopeni černou bariérou, která se ale stáhla a propustila je. Oba, stejně jako osm členů Akatsuki, hleděli na hada, který měl nyní už probodnutou hlavu.

,,Ještě štěstí, že má Arwen tak pevné vlasy, to bude tím šampónem..." pousmála se.

,,Arwen?" nedocvaklo aka-blonckovi.

Vlčí srst se opět prodloužila a tentokrát definitivně zničila ubohé hadí tělo, pak se mírně zavlnila a úplně se stáhla. Arwen se mírně oprášila, byla však bez jediného škrábnutí.

,,Ty seš ten vlk?" vyvalil Deidara oči, ale nikdo mu momentálně nevěnoval pozornost.

,,Oro, asi si budeš muset pořídit nového miláčka..." seskočila Ayame z nedaleké větve, kde si až doposud příjemně hověla. Zmáchaný Orochimaru začal viditelně zuřit a členové Akatsuki, kteří to vše sledovali z druhého břehu potoka, nemohli uvěřit vlastním očím.

,,To je hustýýýý..." řekl zaujatě Tobi a vytáhl popcorn.

,,Lepší než v kině, un!" přikývl Deidara.

,,Kabuto?!" vyslovil Oro jméno svého společníka. Na stromě nedaleko něj se objevil šedovlasý brýlatý mladík.

,,Dneska je tu sraz zdravotníků nebo co?" posunul si brýle na nose.

,,Drž hubu, debile," křikla Argo a pak se otočila k Arwen. ,,Jsem v prdeli, jestli mě bude chránit jen Charllee."

,,Chceš říct, že na to nestačím?" ozval se sensei ublíženě, bělovláska jen pokrčila rameny.

,,Kabuto, ty by jsi rozhodně neměl bojovat, protože tě slizoun bude potřebovat až ho zase budeš dávat dohromady," uculila se na něj Arwen.

,,Orochi - slizoune, prozraď, jak dlouho trvalo brejlounovi než ti rozvázal tu nádhernou mašličku," začala se Ayame svíjet smíchy.

,,Čtyři hodiny," řekl Kabuto bez rozmýšlení a opět si posunul brýle.

,,Kabuto, zmlkni!" zrudl Orochimaru.

,,Charllee, Argo, přesuňte se k Akatsuki," řekla Ayame a sama se přidala k Arwen. Charllee chytil Argo kolem pasu a přeskočil na druhou stranu potoka.

,,A proč zrovna k nim?" zeptal se jakmile byli na druhém břehu, ani za mák se mu nelíbilo být v blízkosti těhle individuí. Nemohl si být jistý jestli některému z nich nehrábne a nezaútočí.

,,Protože když na vás slizoun zaútočí, nevyhne se to ani jim, takže se jistě budou bránit, kdyby přes nás náhodou prošel. A to dělá dvojtou ochranu," objasnila mu to Arwen.

,,Zdrhnou!" vyřikla Argo nesouhlasně.

,,My nejsme žádní srabi!" rozzlobil se Deidara.

,,Opravdu? To říká zrovna ten co piští jako holka, a ke všemu tak i vypadá," ušklíbla se. Deidara se opět urazil, přesto ho nevýslovně těšil pohled na bojující Ayame.

,,Slizoune, vážně si to nechceš rozmyslet? Nás už nebaví tě pořád porážet," vzdychla Ayame unuděně a rozhodně se netvářila nadšeně.

Akatsuki tak nějak nepobírala o co tady zhruba jde. Ty dvě stojí proti legendárnímu sanninovi a prý už ho několikrát porazily?? Pár členů proto pohlédlo směrem k Argo jako by si vyžadovalo vysvětlení nebo alespoň nepatrný náznak, bělovláska však nereagovala.

,,Trochu sssi fandíte, mám v rukávu pár nových esss," vytahoval se Oro.

,,Co uděláš? Svlékneš se?" rýpla si Arwen.

,,Nééééé! Vždyť se mi zhnusí muži!" zasténala Argo.

,,Ty si vážně neberou žádné servítky," pravil úžasle Tobi, přistoupil trochu blíž a nepřestával se cpát popcornem. Taková příležitost sledovat úžasný souboj se mu asi jen tak znovu nenaskytne, chtěl si ji tedy co nejvíce vychutnat.

Orochimaru se chvíli soustředil a za chvíli vytáhl, nebo spíš vyplivl, svůj meč. Jeho věrnému společníkovi, Kabutovi, se v rukou objevily kunaie, a těmi mrštil po Charlleem a Argo. Arweniny vlasy se ale roztáhly a kunaie se od nich jednoduše odrazili. Jenže tímhle chtěli jen odvrátit pozornost, oba totiž následně přeskočili Ayame i Arwen a zamířili na druhou stranu. Když byli přesně uprostřed potoka, vztyčila se před nimi mohutná ledová stěna, o kterou se oba efektivně rozplácli. Pak pomalu a velice bolestivě sjeli dolů. Deidara se smíchy svalil na zem.

,,Deii, chovej se trochu důstojně!" napomenul ho Itachi.

,,Možná by ses měl podívat kolem sebe..." poradila mu Argo aniž by na něj pohlédla. Uchiha se rozhlédl. Téměř celá Akatsuki se, kromě něj a suchara Kakuza, válela smíchy po zemi. Spražil je zlým pohledem a pak se zadíval na Orochimara a Kabuta jak se zvedají z hladiny potoka.

,,Všechny vásss zabiju!" syčel Orochimaru rozzlobeně.

,,To už jsme někde slyšely," zívla Ayame.

Orochimaru se na ni vzteky vrhl a Kabuto šel takticky po Arwen. Ta před ním chvíli uskakovala a bavila se nad jeho pokusy zasáhnout ji kunaii či chakra skalpelem, ale stejně ji to brzo začalo nudit a proto ho obmotala pramenem vlasů a mrštila s ním o zem. Ale jen tak lehce, aby zase nebyl příliš rychle ze hry.

Brejloun se poněkud namáhavě postavil a znovu se na ni rozběhl, avšak brzy se jeho útok změnil na prostý boj o život. Jakkoliv útočil, nepomohlo mu to. Její vlasy byly až příliš mocným protivníkem, proti kterému jeho umění nezmohlo absolutně nic. Nakonec visel hlavou dolů pevně omotaný vlasy a nemohl se pohnout.

,,Přestaň se bránit a budeš moct lépe dýchat," poradila mu a začala si s ním jen tak trochu hrát. Kabuto létal vzduchem jak hadrový panák a nakonec se mu z toho udělalo poněkud špatně.

,,Nic nevydržíš, to je tak trapný," řekla zklamaně, mrštila jím někam mezi stromy a vlasy se jí vrátily zpět do původní délky. Potom přešla blíže k potoku před Charlleeho a Argo, a sledovala jak Orochimaru útočí na Ayame. Dívka před ním obratně uskakovala a zdárně se ji dařilo vyhýbat se jeho meči, protože stačila jedna malá chybička a mohla být ošklivě zraněna.

Už mě to vážně nebaví, pomyslela si a soustředila chakru, okolo ní se zvedla voda a utvořila silnou převalující se stěnu. Pousmála se a otočila se, hledala na druhé straně potoka Argo a Charlleeho, jen se chtěla ujistit jestli je vše v pořádku. Pak se zaměřila na Akatsuki. Něco o nich sice už slyšela, ale ještě, krom Deie a Tobiho, neznala všechny členy a chtěla si pečlivě zapamatovat každý obličej. Šokovaně strnula když spatřila mladého černovlasého muže.

,,To přece... přece nemůže být on, Itachi..." zašeptala. Stála jako přikovaná a další vlna šoku ji pohltila, když se ji muž zadíval do očí. Vyrostl, strašně moc vyrostl a přesto se nezměnil ani o trošičku.

Ayame začala vzpomínat....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Etsuko Nakamura Etsuko Nakamura | 27. července 2014 v 14:50 | Reagovat

Všimla sem si drobné chybičky: ,,Nechtěl ji někam pouštět samotnou, na druhou stranu by se o sebe měl umět postarat sama, i když Argo je Argo. ...  mělo by tam být: "...na druhou stranu by se o sebe MELA umět postarat sama..."

2 Denisa Kwapulińská Denisa Kwapulińská | Web | 27. července 2014 v 16:21 | Reagovat

[1]: Jo vidím XD Hned to opravím, dík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama