Kapitola 2. - Zrádci

28. července 2014 v 10:00 | Autor: Kate a Flow, Glos: Denisa Kwapulińská |  Vlčí příběh
Takže další díl Vlčího příběhu, mám sice pocit, že je tu méně chyb,
no příběhově byla první kapitola rozhodně lepší

Upozornění: obsahuje sprostá slova!!
Miki seděl na židli a držel Kate za ruku, měl o ní velký strach, větší jak sám o sebe. Občas mu po tváři stekla nějáká (nějaká)ta slza.
"Miki měl bys ses jít projít. Od tý doby (čárka) co má zašitou díru (to zní jako kdyby mluvila o oblečení, říká se zašít ránu) tak ses od ní nehnul." Jenna se podívala na Kate
"Hnul, bylo to na záchod, ale to už sem tu (předpokládám, že sem tam)málem udělal loužičku.(!)" na(mezera)chvíli bylo vidět (čárka)že se Miki pousmál.
"Co Myabel? Ozvala se?"zeptala se Jenna (tečka na konci věty)
"Zatim ne. As pořád zkouší se s ní spojit, ale něják to nejde. Co Ella?" zeptal se Miki.
"Taky se s Maybel nemůže spojit. No (čárka)ona spíš nechce. Ella se s Maybel pohádala. Ita a Even se taky ní (se s ní taky) nemůžou spojit."
"Kde je vlasteně Aniel?" Jenna jen pokrčila rameny.
"Hele pojď se najíst." Jenna prolomila velké ticho.
"Tak mi to přines sem.(!)" požádal Miki.
"Nepřinesu.(!)" dupla si.
"Jeniffer.(!)" žadonil Miki
"Se(mezera)mnou nehneš.(!)" zakroudila (zakroutila)hlavou.
"Jenifferko.(!)" žadonil zade (Že by zase? Nejsem si jistá, krom toho chybí tečka na konci věty)
"Ne!" odsekla.
"Jenninko.(!)" naposledy za žadonil. (bez mezery, zažadonil)
"Tak dobře." Jenna obměkla, šla do kuchyně Mikimu pro jídlo. Miki přišel dolu (kroužkované u) do kuchyně za Jennou. Přišel k(mezera)ní a políbil jí na krk. (Tak moment? Jaký teda mělo smysl, že ji přemlouval aby mu pro něco skočila, a zapiplalo se tak tolik místa, když tam nakonec sám odešel???)
"Hele (čárka) já myslela že miluješ Kate." (Výborně, nejen horda postav a jmen, ale ještě si nebudu schopna zapamatovat kdo s kým chodí nebo chodil)
"Nemůžu už dál čekat. Já miluju jak tebe, tak Kate. Ale připadá(mezera)mi (čárka)že sem tě už někde viděl.(!)" zamyslel se Miki (tečka na konci věty) (A co je to vůbec za argument? Každá holka by ho za to nakopla vy-víte-kam)
"Tak (v)zpomínej.(!)" řekla Jenna a šla ke dveřím kuchyně. Miki ji k sobě přitiskl a začal jí líbat. (Upřímně, tohle mi příjde jako pěkný hnus. Tvrdí, že miluje Kate, u které není jisté jestli přežije a teď se líbá s nějakou jinou??)
"Ne, počkej (čárka)Sebby a Aniel se můžou každou chvíly(měkké i) vrátit."
"O to se neboj, myslim (čárka)že mají hodně práce.(!)" řekl Miki jemně (čárka) Jennu kousl (přehodit kousl za Jennu: Kousl Jennu) do rtu, začal ji líbat na krku. (Fakt hnus)


Ležela, na kupě sena ve stodole, ruku měla v ruce svého kluka, oba byly (byli)bez oblečení.
"Nazi?" ozvala se Anile po dlouhé době ticha
"Copak?" zeptal se on.
"Ale nic. Jenom sem přemýšlela.(!)" zapoměla na to co Nazimu chtěla říct. (což je skvělý způsob jak začít rozhovor)
"A o čem?" ptal se Nazi, jeho postava je svalnatá, muž (nepovídej), vysoký 180cm, s černýma vlasama a s modrošedýma očima. (Zase spousta zbytečných popisů na jednom místě, kdyby to alespoň bylo nenásilně vsouváno do děje)
"Přemýšlela sem nad tim (čárka)co bys dělal (čárka) kdybych byla těhotná." Aniel se podívala na svého přítele, hluboko do jeho modrošedých očí. (takhle má vypadat popis, vrazím ho tam, když se to do situace hodí)
"Už zase s tim začínáš." Nazi se zvedl a začal se oblíkat.
"Jo začinám (čárka) ale ona to je pravda. Už dva měsíce.(!)" přiznala. (to se dalo čekat)
"Nazi?" dodala
"Přiznávám (čárka)že sem si nedával pozor (Ubít takového chlapa, ubít!!). Ale možná budeš rádá (čárka) že to dítě bude taky vlkem." Aniel změnila obličej.
"To si děláš srandu, že jo?" Nazi zakroutil hlavou. Aniel se začala oblíkat.
"Tak to teda ne. Řeknu Sebbymu aby mi dal pár ran do břicha a bude pokoj!" řvala Aniel a u toho se rozplakala. (To jako vážně? Když nechci dítě, tak si v první řadě dám pozor ať si ho neudělám, a pak se nemusím chovat jako debil.) Nazi Aniel vtisknul k sobě do náruče.
"Tak tohle ne. Jestli tě tohle ještě někdy napadne, tak se pudu oběsit. (Kolik těm postavám je let? 12?) Nenechám aby sis ublížila. Budu tebe, to dítě (čárka) budu vás chránit, i kdyby (mě) to měl stát svoj (svůj, ale spíš by tady mělo být vlastní) život.(!)" řekl Nazi a políbil Aniel do vlasů.
"Nazi já už musim jít domu(kroužkované u)."
"Ty nepudeš (čárka)já tě odnesu." Nazi se proměnil do vlka, Aniel mu sedla na hřbet a odnesl ji domu (kroužkované u). Rozloučily (rozloučili)se, Nazi zmizel v lese, Aniel šla domu (ů!!), slyšela jak z pokoje její sestry vychází(mezera)vzdychání. Aniel šla do svého pokoje.
Poslouchala jak se hádaj kvůli ní a Alechandrovi. (teď jsem zmatená, tahle věta patří k Aniel a nebo k Yumi??)
"Yumi (čárka)nic si z toho neděl (nedělej). Anabel prostě žárlí (čárka) že se Alechandro a Soa do nás zamilovali. Gli je s náma, taky Anabel nemá ráda. Ale přesto musí být u ní." řekla Za-u.
"Tobě se to řekne. Ty znáš So-u hodně dlouho. Znáš všechny vlky. Za-u, nespojila si se náhodou s May?"
"S Myabel sem se spojila. Kate by se měla dneska probudit. Ale vís (víš) co sem zjistila. (otazník místo tečky) Že Miki a Jenna jsou spolu v postely (měkké i)." (takže jejich vlčí osobnosti dokáží vysondovat kdo je s kým v posteli, ale ne jestli se někdo před nimi skrývá ve tmě?)
"Michal podvedl moji sestru?!" podivila se.
"Jo. Podvedl. Řekla mi to Ella s Asem. Ale jak je vidět tak As opustí Michalovo tělo(čárka)a pude k někomu jinému, (tečka na konci věty)"
"To taky de?" zeptala se Yumi.
"De. Buď to ten člověk přežijě (přežije) (čárka) nebo pude pod kytičkama." (takže buď: pude pod kytky a nebo bude pod kytičkama)
"Tak proč Gli nešla k někomu jinému?" zeptala se Yumi.
"To nevim(čárka) zkusim sní promluvit. Počkej. Někdo se sem blíží." (takže dokáží vycítit že se někdo blíží, ale Sebby je nejspíš lama)
Yumi se zvedla a šla za těma dvouma co se hádaj.
"Lidi. Někdo se sem blíží.(!)" zařvala Yumi (není třeba opět vypisovat jméno) (čárka)aby ji Alechandro s Anabel slyšely (slyšeli). Všichni tři vyšli ven před dům.
"Ale starý dobřý známý (tak tedy, buď: starý dobrý známí a nebo staří dobří známí).(!)" řekla Anabel. A koukala se do očí čtyř mužů a tří dívek.
"Anabel rádi tě vidíme.(!)" řekl pohledný muž, jeho tělo samý sval (čárka) jeho vlasy byly kaštanově hnědé a oči mu zářily do tmavě zelené, na sobě měl jenom kožené kalhoty, to byl Darg. Anabel šla k tomu muži a políbily (měkké i) se. Bylo vidět (čárka) že Alechandro za chvíly (chvíli) vybuchne. Yumi mu dala ruku na rameno, Alechandro se na ni koukl.
"Ten ti za to nestojí.(!)" řekla Yumi (jméno není třeba), a dala Alechandrovi pusu na tvář.
"Ale (čárka)tak ty máš ochránkyni, teda to bych neřekla (čárka)že tě bude chránit holka.(!)" řekla dívka s(e) zrzavými (čárka) kudrnatými vlasy sepnutými do culíku na temeni hlavy a s černýma očima jako uhel, to byla Grey, stála na pravo (napravo)od Darga. Na levo od Darga stál muž s bílími (býlími) až šedými vlasy se světle žlutýma očima, to byl Alois. Vedle něj stála žena s tmavě nachovýma vlasama i očima (čárka) to byla Gou. A vedle ní stál muž s černýma vlasama i očima to byl Black. Vedle Grey stál muž. Vedle něj stála Ama, její vlasy jsou blond barvy a oči má světle oranžové. (Další postavy a další jména. Tahle povídka bude má smrt >_<) Za nima (čárka) Yumi a Alechandrem (čárka) (se) ozvalo vrčení jednoho vlka a syčení upírky. Oba si stouply (stoupli) vedle Alechandra a Yumi.
"Ale (čárka) Sebastian a María.(!)" řekl Darg.
"Ale pořád jsi stejně škaredá jako předtím." Maríe se na čele objevila rudá velká žílá (žíla).
"Ty zm*de jeden vyje*anej. Čů*áku nevymáhanej.... (takže posral v minulé kapitole je OK, ale tyhle nadávky se musí vycenzurovat? Krom toho, co znamená čuráku nevymáhanej??) " María začala sprostě nadával na Darga, Alechandro a Sebby musely (museli)Maríu držet za ruce. Všichni od Dargovi party se začaly (začali) smát.
"Tak dost!" zařval silný mužský hlas. Jeho postava je svalnatá, muž (Ne, opravdu? Kdo by to čekal když se ozval mužský hlas, že?), vysoký 180cm, s černýma vlasama a s modrošedýma očima. Všichni vlci, až na Sebbyho, Yumi, Alechandra a Mariu, poklekli. "Nazi?!" divil se Sebby s Maríou. (nový odstavec)
"Dávejte si poroz (pozor) na hubu!" vyštěkl muž s blond vlasy na ramena (čárka) učesané do zadu (dozadu, bez mezery) a s modrýma očima, měřil něco málo přes 190cm, to byl Luky, k(l)ečel vedle Grey.
"Jak je vidět tak jste dělaly (dělali) všechno podle roz(k)azu.(!)" řekl Nazi a stoupl si do čela smečky, všichni si stouply. (stoupli)
"Karo pocem!" zavolal Alechandro do domu. Kara za nim (ním) přišla.
"Anabel (čárka) řekni mi čí je (čárka) jestli moje nebo nikoho (někoho) jiného."
"Tvoje není, nemá tvoje vlasy ani oči. Je tady Darga. Zlatíčko pocem." Kara couvla k Alechandrovi. "Zlatíčko pojď ke mně."
"Nejdu (čárka) já zůstanu u táty." Alechandro vzal Karu nahoru k sobě do náruče.
"Ale Kara je zvyklá na mě. Nemůžeš jí jen tak odvést. Vždyť má ráda i Yumi." z (velké písmeno na začátku věty) lesa vyšly tři postavy, dvě dívky a jeden kluk. Jenna, Miki a Aniel si stouply (stoupli) k Nazimu a ostatním. (celé v novém odstavci)
"Jeniffer, Aniel, Michale? Proč?" zeptal se Sebby (tečka na konci věty)
"Už nás ti (to) nebaví být u tebe." Alechandro se proměnil ve vlka. María mu dala na hřbet Karu, Sebby a Yumi se taky proměnily (proměnili)a běžely (běželi) lesem, Nazi a jeho smečka běžely (běželi) za nima (nimi). Kara něják (nějak) spadla na zem. (Nějak? Jak nějak? Líp by to popsat nešlo?) Nazi se po ní ohnal tlapou (čárka) ale. (bez tečky) Hnědá (malé h) vlčice ho kousla do tlapy (zbytečně dvakrát opakovaná tlapa, jednu lze umazat). Před Kate si stouplo okolo dvaceti vlků a vlčic. Nazi začal couvat a se svoji smečkou odcházel.
"Ještě se uvidíte sángeles oscuros.(!)" zabručel Nazi. (nejsem odborník na španělštinu, píše se sángeles nebo angeles?)
"Jste všichni v pořádku?" ptal se hlavní a největší vlk, druhý největší vlk je Sebby, taky je jeho zástupce. Všichni kývly (kývli). Yumi šla k Alechandrovi a Kaře, otřela se hlavou o Karu. Všichni se proměnily (proměnili) na lidi.
"Doufám (čárka) že se vám nic nestalo.(!)" řekla velitelovo žena, byla nějvětší z žen když se proměnila ve vlčici, druhá nějvětší byla María (čárka)ale jak ji proměnily na upíra, tak se o druhou nějvětší vlčici dělí Kate s Yumi. (To je teď strašně důležité, kdo je jak veliký)
"Yumi, Alechandro. Mám na vás dotaz.(!)" řekl směrem na Yumi a Alechandra.
"Přidáte se k nám (čárka) nebo ne.(otazník)" zeptal se velitel (tečka na konci věty)
"přidáme (velké písmeno na začátku věty + čárka na konci přímé věty)" řekl Alechandro.
"Sebastiane. (čárka místo tečky) Budou (a tím pádem tady bude mále b) bydlet u tebe.(!)" rozhodl místo nich velitel
"D-d-d-dobře.(!)" vykoktal ze sebe Sebby.
"Ty se bojíš že vyženu Maríu. Ale to se nastane. Byla nejlepší vlvčicí (vlčicí) hned po Alex." Alex je manželkou velitele.
"A když jsme tu ještě všichni, tak zítra ráno v šest porada. V ůkrytu (úkryt, čárkované u)."


No, nejsem si příliš jistá jak dlouho tohle vydržím dělat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Etsuko Nakamura Etsuko Nakamura | 28. července 2014 v 23:15 | Reagovat

Já ten pocit s méně chybami nemám, mě to připadá pořád jako červené moře a co se týče toho jak dlouho ... dávám tomu ještě tak dvě kapitoly.

2 Denisa Kwapulińská Denisa Kwapulińská | Web | 29. července 2014 v 8:53 | Reagovat

[1]: No, prostě když jsem to dělala měla jsem pocit že těch závažných chyb je méně, i když je to pořád strašně rudý XD V tomhle chybělo víc čárek a mám tu víc osobních poznámek

3 Etsuko Nakamura Etsuko Nakamura | 29. července 2014 v 10:17 | Reagovat

[2]: Ono ten dojem méně chyb dělá taky to, že toto je kratší kapitola, minimálně o 1,5 stránky, když to porovnám s první.

4 Denisa Kwapulińská Denisa Kwapulińská | Web | 29. července 2014 v 10:19 | Reagovat

[3]: To je pravda, ale kupodivu to bylo mučivější XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama