Kapitola 6. - Tým sedm! Opět v boji!! (část druhá)

21. července 2014 v 18:14 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team
Arwen se zastavila na mohutné větvi stromu a sledovala Sakuru, která se zabrzdila o dvě větve dál aby popadla dech.

,,Jsi pomalá, s takovou rolničku nezískáš!" křikla. Sakura po ní mrštila kunai nůž, ale Arwen se za ní dostala dřív než ho vůbec vypustila z ruky. ,,Tak tímhle ji vážně nedostaneš..." zakroutila hlavou.

Sakura se bleskově otočila a chtěla ji uhodit, ale její ruku zarazily prameny vlasů, které se začaly omotávat kolem jejího zápěstí a pomalu sunout výš. ,,Fuj!! Pusť mě!" křičela a snažila se vyprostit. Arweniny vlasy ji znenadání pustily, takže ztratila rovnováhu a nešikovně sletěla ze stromu, přičemž si vyrazila dech. Chvilku ji trvalo než se vzpamatovala.

,,Jsi nejslabší článek. S takovou nemáš rolničku šanci dostat. Jestli to chceš vzdát, stačí říct, mě osobně to nebaví," sešla Arwen lehkým krokem ze stromu a stanula naproti ní.

,,Nevzdám se!" zavrčela Sakura a mátožně se postavila.

,,Dobrá, jak chceš..." porčila rameny a tak boj pokračoval. Růžovovláska se rozběhla, Arwen se však ani nepokusila tomu nějak vyhnout, před tím než ji mohla jakkoliv zasáhnout ji její vlasy chytily za zápěstí a mrštily s ní o strom.

,,Je to zbytečné. Ať zkusíš cokoliv nemáš proti mě šanci," pravila s povzdechem, k jejímu překvapení se však Sakura ležící na zemi rozplynula. Klon? pomyslela si s úsměvem, i když nebyla zrovna nejsilnější, dokázala docela rychle uvažovat a reagovat, a bunshin který předvedla byl naprosto perfektní.

,,Mám tě!" ozvalo se za ní.

,,Příliš brzy," konstatovala. Vlasy se jí opět prodloužily, obmotaly útočící Sakuru a třískly s ní o zem, ,,a bez účinku," dodala ještě. Růžovovláska chvíli oddechovala, ale pak se opět začala stavět na nohy, i když jí to šlo poněkud hůře než předtím.

,,Nebylo by pro tebe lepší kdyby jsi to vzdala? Nechci ti ublížit," podala ji návrh.

,,Ne," zakroutila hlavou, ,,nechci být jediná kdo nezíská rolničku," vysvětlila, sice konečně jakž takž stála, ale nohy se ji třásly. Její slova Arwen pobavila.

,,Vážně si myslíš, že Sasuke a Naruto ty rolničky získají? To jsi docela naivní, na tohle bohužel nemají. Je to tak, nezískají ji ani oni ani ty," dodala, když se na ni Sakura nevěřícně podívala.

,,Ale musím se o to alespoň pokusit," byla rozhodnutá nezaostat za kluky v týmu.

,,Dělej jak myslíš," pokrčila rameny a Sakura započala svůj poslední boj o získání rolničky. Bohužel veškeré její snahy vyšly naprázdno, za chvíli byla bez chakry a naprosto vyčerpaně se zhroutila na zem.

,,Vzdávám to... vyhrálas, končím..." oddechovala těžce.

,,Dobrá, dál už tě trápit nebudu..." přikývla, vzala ji na záda a vydala se zpět za Kakashim.

,,Vždycky jsem jen na obtíž," povzdychla si Sakura smutně.

,,Hloupost! Možná nejsi nejsilnější z týmu, ale jsi hodně chytrá, nemám pravdu?" usmála se Arwen. ,,I s minimem technik můžeš být nepříjemný soupeř když budeš používat svou hlavu," vysvětlila jí.

,,Vážně?" zeptala se, ale neznělo to příliš seběvědomě. Pořád o sobě pochybovala.

,,Ten trik z bunshinem byl moc dobrý, skoro jsem ti na to skočila, stačí jen vylepšit načasování," poradila ji.

,,Dobře," přikývla a tentokrát to znělo mnohem optimističtěji.
....................

Ayame se rozhodla že zamíří k nedalekému jezeru. Protože měla před Sasukem docela veliký náskok mohla se lépe připravit, a tak provedla Kirigakure no Jutsu. Nakonec se zastavila uprostřed a vyčkávala. Za nějakou chvíli se z mlhy naproti ní vynořil Sasuke.

,,Dost, že jsi dorazil..." usmála se na něj. ,,Asi bych ti měla říct, že tě nehodlám šetřit, i když nesmím útočit," vysvětlila.

,,S tím jsem počítal," odvětil ji chladně. Choval se teď v její přítomnosti přirozeněji než předtím, nejspíš za účelem ukázat ji jak ji doopravdy bere.

,,Už je to dlouho co jsme se pořádně neviděli..." zavzpomínala.

Mladý Uchiha se lehce zamračil. ,,Mám pocit, že mi něco dlužíš," probodl ji nepříjemným pohledem.

,,Já vím," posmutněla, ,,ale je to moc složité..." začala uhýbat pohledem. Stále to pro ní bylo těžké, to prokleté uchihovské téma.

,,Je to moc složité... zvláštní, ale tuhle výmluvu jsem očekával," odfrkl si neurvale.

,,Sasuke, znám tě odmalička..."

,,Nic neznáš!!" přerušil ji. ,,Jak si můžeš myslet, že si to po pěti letech velice aktivního vyhýbání vyřešíš jen za pár dnů?!"

,,Nic takového si nemyslím, vím, že jsem udělala strašlivou chybu," zahleděla se nepřítomně před sebe. Zprvu se na jejich setkání o samotě těšila, jenže Sasuke to bral z úplně jiného konce a jí to velmi mrzelo.

,,Budeš tam pořád jen tak stát a nebo konečně začneš bojovat?" zavrčel naštvaně.

,,Pokud vím mám zakázáno útočit..." řekla mu káravým tónem.

,,Kakashi se to stejně nedozví..." pousmál se škodolibě.

,,Chceš abych kvůli tobě porušila pravidla?" zamračila se. ,,Byl by jsi dost v nevýhodě, Sasu - chan..." pokračovala, jenže bylo na něm až příliš vidět, že s ní chce bojovat. Možná jí tak chtěl všechno oplatit nebo si jen vybít vztek a ona si uvědomila, že mu nedokáže odporovat. ,,Tak dobře, jak chceš..." povzdychla si.

Jakmile to dořekla Sasuke se na ni rozběhl, chtěl ji udeřit nohou do břicha, ona však uskočila dozadu a vzápětí se sehla před jeho pěstí. Chtěla mu podkopnout nohy, jenže šikovně odskočil a znovu zaútočil. Náhle ji zmizel z očí, objevil se pod ní, vykopl ji do vzduchu a vyskočil. Udeřil ji loktem do břicha a chtěl to zakončit úderem nohou, ale Ayame ho chytila za ruku, přetočila se nad něj a udeřila ho do zad. Oba dva s hlasitým šplouchnutím dopadli do jezera. Chvíli na to se Sasuke s hlasitým kašláním objevil na hladině.

,,Jsi v pořádku?" zeptala se ho a přibližovala se k němu rychlým plaveckým tempem.

,,Do toho ti nic není," odsekl a zamířil ke břehu. Když se vyplazil na suchou zem aktivoval sharingan a zmizel v mlze.

,,O co se pokoušíš? Víš, že ti to stejně k ničemu nebude..." vylezla na břeh a snažila si co nejrychleji odpařit vodu z vlasů. Zničehonic se před ní objevily menší ohnivé koule, šikovně se jim vyhnula, ale to už se na ni zleva řítily další.

,,Je to beznadějné..." vzdychla, z jezera vyrazil sloupec vody a zablokoval ohnivý útok. Vzápětí za sebou uslyšela známý svisot. Otočila se, řítila se na ni salva čtyř kunaiů. Mírně sklonila hlavu, tři kunaie kolem ni neškodně proletěly, čtvrtý zachytila a hodila ho za sebe. Sasuke, který na ni zezadu útočil musel opět uskočit.

,,Co sis myslel? Říkala jsem ti, že budeš v nevýhodě, proč mě neposloucháš? V tomhle ohledu jsi ještě horší než Itachi..." zabručela nespokojeně.

,,Itachiho z toho vynech!" zavrčel zle.

,,Sasuke!" zvýšila neplánovaně hlas. ,,Znala jsem ho pět let, tak si ksakru nemysli, že to co se stalo mi je ukradené!! Jen jsem o tom víc přemýšlela, a nemůžu se přinutit věřit tomu, že to udělal jen proto, že si chtěl vyzkoušet své schopnosti," objasnila mu konečně své stanovisko. Vůbec neměla v plánu mu to za téhle situaci říct, chtěla to probrat v klidu ale neudržela se.

,,Předtím by jsi určitě nevěřila, že by to byl kdy schopný udělat, jenže to co se stalo je fakt a ten se nedá jen tak opomenout. Možná je to už dávno, ale moc dobře vím, že jste nebyli jen obyčejní přátelé," strefil se do černého. Ayame sebou trhla a kousla se do rtu. Tuhle skutečnost si nerada připomínala.

,,Já... jen bych si s ním o tom chtěla promluvit..." vysvětlila mu smutně a koukala do země. ,,Promluvit si s ním? Nikdy se nezměníš, takového rozhodnutí budeš jednoho dne litovat," zakroutil nesouhlasně hlavou.

,,V tomhle jsem tvrdohlavá," vzdychla, jenže věděla, že ani Sasuke, který měl právě Itachiho nenávidět a být na ni naštvaný, jí to nerozmluví.

,,Tak co?" zvedla hlavu. ,,Chceš pořád získat tu rolničku a nebo ti jde jen o to dát mi pořádně přes držku?" opět se na něj usmála. Sasuke se ještě chvíli mračil ale pak uhnul pohledem, poznal, že se do toho úsměvu nutí a že ji svými slovy hodně ranil.

,,Už od začátku jdu po rolničce..." zabručel. Když byl menší, Ayame za nimi často chodila, ráda si s ním hrála a pomáhala mu s trénováním, tak trochu ji považoval za svou starší sestru, ale pak... pak, když Itachi vyvraždil Uchiha klan se už neukázala, jako by se mu vyhýbala. Nerozuměl tomu a štvalo ho, že ho opustila bez jediného slova.

,,Tak to jo..." přikývla a znovu se pustili do boje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama