Kapitola 8. - Záchrana! Klučičí holka (část druhá)

25. července 2014 v 12:20 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team,,Mám důležité zprávy. Zaprvé: za tři dny se vrátí Velký bratr..." pravila a usadila se na balvan.

,,Chybíme mu..." řekla si Argo spíš pro sebe.

,,Za jak dlouho Deidaru uzdravíš?" zajímala se spíš Ayame.

,,Ještě asi čtyři hodiny a pak se o sebe může postarat sám," odpověděla ji.

,,Už tak brzy? Škoda, myslela jsem, že to bude trvat déle... je docela milej..." pousmála se, Deidara děkoval tomu, že na něj nevidí protože cítil že rudne. Ona se mu totiž taky celkem líbila.

,,Jak to můžeš říct? Vždyť vypadá jak holka!" vyjekla Argo nechápavě.

Dei div nespadl z postele, měl sto chutí si to s ní jít vyříkat, ale přece jen to byla ona kdo ho léčil, takže se raději udržel.

,,Furt lepší než jednookej smeták!" odsekla ji nafučeně.

Jednooký smeták? nechápal, přemýšel jestli teď začaly používat nějaké šílené šifrování a nebo tak opravdu někomu přezdívaly.

,,To určitě!" prskla.

,,Kakashi je alespoň kus chlapa, kdyžto tomuhle ještě teče mlíko po bradě... Ale teď další zpráva..." změnila Arwen obratně téma dřív než si Ayame uvědomila co vlastně řekla.

,,Dej pokoj s další zprávou. Krom toho, v Akatsuki jsou samí magoři," přerušila ji Argo a nesouhlasně kroutila hlavou. Ayamenin vkus byl pro ni velkou záhadou. Dei mezitím pěnil.

,,Deidara není magor!" čertila se Ayame.

Té na mě nějak záleží, pomyslel si.

,,Jak to můžeš vědět? Ale, když už jsme u Akatsuki... několik jejich členů se potuluje po okolí..." vybalila to Arwen konečně, a Deidara zpozorněl.

,,Tak to je vážný... musím se o panenku postarat, jinak za její život neručím," ušklíbla se Argo provokativně.

Panenka? poklesla mu čelist. Copak já můžu za to, že si mě všichni pletou s holkou? čertil se, vždycky ho to štvalo. Dokonce i po té co přemluvil Peina a dostal u něj místo mu trvalo dlouho než ho přesvědčil o tom, že je chlap. Někteří mu to nevěřili doteď.

,,Panenku?! To je od tebe hnusný! Proč musíš Deie pořád urážet?" vrčela Ayame a div neskřípěla zuby.

,,Já ho neurážím, já ti to jen vracím," usmála se na ni.

,,Dobře, než se mi tu vy dvě porvete, prokažte mi laskavost a řekněte mi jestli vám mám koupit na hrob růži, nebo co mám vlastně dělat?" zasáhla do toho Arwen s rukama založenýma v bok.

,,Jdi je nějak zabavit..." máchla Ayame rozzlobeně rukou.

,,Zabavit? To se mám před nimi svlíknout, nebo co?"

,,Možná, že by to nebyl špatný nápad," zamyslela se s úsměvem. Dei si musel ústa zakrýt rukou aby nevyprskl smíchy, tak nějak instinktivně vytušil, že by mu to neprospělo.

,,Ty jsi blbá, radši jdu..." zamručela a zmizela v díře, která byla ve stropě (prostě takový komín). Deidara zaznamenal kroky a rychle, jak mu to jen zranění dovolovalo, sebou švihl o peřinu a dělal že spí. Do místnosti se k němu vracela Ayame a když si všimla, že má zavřené oči, začala si ho prohlížet. ,,Ten má rozkošný vlásky a jak pěkně spinká," rozplývala se nad ním.

,,On nespí..." zakroutila Argo hlavou, zrovna před chvílí si umyla ruce a teď kráčela jejich směrem.

,,To je fuk! Postav ho na nohy!" rozkázala ji a usadila se do rohu místnosti, kde na ni nebylo příliš vidět. Argo se uvelebila k Deidarovi, oddělala mu pokrývku a pomalu ho začala zbavovat obvazů.

,,Nehýbej se," řekla mu, když otevřel oči a zatvářil se lehce ustrašeně. ,,Ayame pojď sem!" zavolala ji. ,,Teď tě to bude bolet, moc bolet," mluvila už zase k blonďákovi. ,,Ayame tě bude držet za ruku, když tak ji ubliž ona to přežije..."

,,Ty jsi fakt blbá," vyjela na ni, s úsměvem si k němu sedla a vzala ho za ruku.

,,Chceš aby přežil?" zeptala se ji bělovláska nevraživě.

,,Jo... to nic Deidaro, určitě to vydržíš..." poplácala ho konejšivě po hřbetu ruky. Ten na ni pohlédl ještě vyděšenějí než před chvíli na Argo a suše polkl.

,,Začneme? Jsi připraven?" zeptala se ho Argo vážně, když zdráhavě přikývl, začala na něm pracovat. Celým lesem se ozval jeho bolestný výkřik.

Arwen se zastavila na stromě. Hmm... asi už ho začala léčit, a nebo mu rve nožičky... Ten ale nadělá, ubožák... pomyslela si a zamířila k tekoucímu potoku, který byl tak o kilometr dál. Zastavila se na kameni těsně u vody a rozhlédla se aby se ujistila, že kolem není žádný rušivý element, teprve pak začala pít.

Na druhé straně potoka se, skryt ve stínu stromů a keřů, někdo procházel a náhodou si pijící osoby všiml. Byl to Tobi. Zastavil se a chvíli ji pozoroval. Dívka však náhle zvedla hlavu, prvně si myslel, že ho spatřila, ale pak se ohlédla přes rameno a vzápětí to také uslyšel. Byl to něčí křik, bolestný křik a trval několik mučivě dlouhých minut. To byl Deidara senpai? projelo mu hlavou a otřásl se, znělo to jako by ho někdo mučil. Dívka jen pokrčila rameny.

,,Snad to přežije..." vzdychl Arwen a znovu začala pít.

Zeptám se ji, možná ho tu viděla! A možná taky ví kde je!! pomyslel si Tobi vesele a vyběhl ze křoví. ,,Hej!" zakřičel, ,,neviděla jsi tu mladýho blonďáka?"

Polekaně sebou trhla, protože ji překvapil, ale dřív než se ji stačil zeptat na cokoliv dalšího mu zmizela z očí. ,,Hej!! Počkej!!!" začal zmateně pobíhat po okolí a vyřvával při tom Deidarovo jméno, ale účinek to nemělo žádný.

Arwen se do jeskyně vrátila až k večeru. Byla celkem unavená, jelikož pobíhala po lese a odváděla pozornost zbylých čumilů od jejich skrýše. ,,Jak je mu?" zeptala se.

Ayame se na něj nepatrně pohlédla, spal, byl bledý a hlavně spocený. ,,Argo mu najednou vyléčila všechny rány, chudáček..." vysvětlila s neskrývanou lítostí.

,,Slyšela jsem ho skoro až na konci lesa, a taky jsem asi potkala jeho partnera," posadila se a přijala od ní misku polévky.

,,Cože?" podivila se Ayame a zamračila se.

,,Já ti říkala, že vypadá jako holka," zašklebila se Argo, která právě přišla, ale stejně slyšela celý jejich rozhovor.

,,Zase do toho kecáš?!" zavrčela. ,,Musíme ho nechat odpočívat..." dodala ještě.

Pro Deidaru bylo doléčení tak náročné, že se probudil až následující den. Cítil se dost unaveně a byl celý rozbolavělý. Ještě štěstí, že měl alespoň klidný spánek.

,,Dobré ráno, jak ti je?" usadila se k němu Ayame na postel.

,,Docela dobře, ale nějak se nemůžu pohnout..." postěžoval si.

,,To ještě nějakou dobu nebudeš moct, alespoň dneska ne," usmála se.

,,Co se stalo s těma dvěma?" zajímal se, když si nikde nevšiml zbývajících dívek.

,,Argo spí, léčení tvých ran jí dalo pořádně zabrat a Arwen hlídkuje někde v okolí, prý potkala tvého parťáka."

,,Tobiho?"

,,Nevím, nic víc neříkala. Zítra ale už budeš moct jít," v jejim hlase byla zřetelně znatelná mírná stopa toho, že ji to příliš netěší.

,,Je ti to líto?" zeptal se.

,,Co?" probrala se z přemýšlení.

,,Že brzy odejdu..." vysvětlil.

,,No... docela jo. Po dlouhé době jsme tady měli hosta," usmála se opět.

,,Buďte zticha, nemůžu spát!" uslyšeli Argo.

,,A co má říkat ten chudáček? Ten se ani nemůže pohnout!" křikla na ni nafučeně.

,,Ale může, jen mu rozvaž nohy..." zívla.

,,Cože?!" vyjekla a odkryla mu nohy. Deidara byl za kotníky pevně připoután k posteli.

,,Tys toho chudáčka svázala? Ty jsi ale pěkně krutá!" začala mu pouta okamžitě rozvazovat.

,,Nejsem. To jsou normální postupy... Potom co jsi odešla sebou začal pěkně házet, div mě neukopal. Začínáš být skoro jako Migréna..." zamračila se.

,,To je vrcholná urážka!" zahřímala a probodla ji pohledem.

,,Začíná mě bolet hlava..." vzdychl Dei. Ayame ho umlčela ne příliš přívětivým pohledem a odešla. Nechápala co proti ní a Deovi Argo pořád má, ona ji přece taky nekecá do Kakashiho.

Jeskyně utichla jak všichni přemýšleli, ale dlouho to netrvalo, jelikož se k nim odněkud zvrchu donesl nepříjemný rámus.

,,Deidara - senpai! Deidara - senpai!!" začalo se ozývat ze stejného směru.

,,Ne... Ať sem nechodí..." zasténal blonďák a zakryl se peřinou, aby na něj nebylo vidět.

,,Ááááááááá!" následoval příšerný řev, pak prostorem otřásla příšerná rána a do vzduchu se vznesl pořádný oblak prachu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama