Kapitola 8. - Záchrana! Klučičí holka (část první)

25. července 2014 v 12:10 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team,,Konečně klid, pohoda a samota," pousmála se Arwen a protáhla se, ležela na trávě poblíž nádherného vodopádu.

,,Jo... a nikde ANBU," řekla Ayame a rozkošnicky se potopila.

,,Souhlasím," přikývla Argo sedící na balvanu poněkud dále od vody.

Momentálně se nacházely v hlubokém lese daleko od Konohy a měly víceméně stoprocentní jistotu, že je zde nikdo nevyčmuchá, jelikož o tomhle místě neměl nikdo ani zdání. Nejspíš by to byl jeden z mála poklidných dní, to by se však nesmělo ozvat několik silných explozí, které se s pomalou jistotou přibližovaly a byly doprovázené hlasitým křikem a řevem.

,,Co to je?" vyhrkly Argo a Arwen naráz a ihned byly na nohou, přičemž hleděly směrem odkud ten příšerný rámus vycházel.

,,Blíží se a je jich docela dost," oznámila jim Ayame, teď už stojící na vodní hladině.

,,A dokážeš přibližně určit kolik?" zeptala se jí Argo.

,,Asi třicet..." odhadovala. Exploze vzápětí ustaly, řev bohužel ne a krátce poté se na louce na druhém břehu objevil blonďák pronásledován zhruba třiceti muži.

,,Zbytečně se namáháš! Nám neutečeš!!" zařval jeden z pronásledovatelů, blonďatá osoba byla téměř u vody, ale půda pod jeho nohama explodovala. Mladík vyjekl bolestí a tlaková vlna ho vyhodila do vzduchu.

,,Mizu Tatsu!" vykřikla Ayame. Voda v jezeře zabublala a krátce na to se z něj pod jejíma nohama vynořila obrovská dračí hlava následovaná zbytkem jeho do smyček zkrouceného těla. Chytila padající tělo a zamířila na dračí hlavě k souši, tam se drak pomalu rozplynul v lehké mrholení.

,,Argo!" zavolala a opatrně blonďáka položila.

,,Kdo... kdo jsi?" otevřel oči, z koutku úst se mu vyvalil úzký pramínek krve.

,,Jsem přítel..." usmála se na něj.

,,Přítel?" zadrmolil. Měl potíže zůstat při vědomí, jeho oči se pomalu zavíraly až nakonec omdlel.

,,Argo!!" zavolala zoufaleji. Bělovláska se k nim v rychlosti přemístila, klekla si k blonďákovi a rozepla mu plášť. Když uviděla jeho zranění potichu sykla.

Pronásledovatelé, nedalo se určit odkud jsou, se zastavili pouhých deset metrů od nich. Arwen se ochranitelsky postavila před své společnice.

,,Vydejte nám ho!" zavolal jeden z mužů.

,,Ayame, je na tom dost špatně..." zašeptala Argo.

,,Tak co, vydáte nám ho nebo ne? Jestli ne, tak si ho vezmem násilím!!" hrozil maskovaný shinobi a tasil katanu, ostatní ho s radostí napodobili.

,,Ayame," promluvila Arwen a pohlédla na ni, byl v tom jistý náznak prosby i naléhavosti.

,,Přenechávám ti je," souhlasila. ,,Dělej si s nimi co chceš, my jdem odnést toho blonďáka..."

,,Nikam!" vykřikl jiný maskovaný shinobi a hodil po nich kunaie. Ostatní ho následovali, takže na Argo, Ayame a zraněného se v krátké chvíli řítilo nespočet kunaiů. Arweniny vlasy se vmžiku roztáhly a zakryly jak holky tak i blonďáka, kunaie se od nich jen neškodně odrazily.

,,Cože?" vyhrkli překvapeně nevítaní hosté. Černé vlasy se mezitím stáhly zpět do původní délky, ale Ayame, Argo ani zraněný blonďák už tam nebyli.

,,Kde jsou?" zavolal rozčíleně jeden z ninjů.

,,Nevím, nedívala jsem se," pokrčila Arwen rameny a chystala se k odchodu, ještě pořád měla relativně dobrou náladu a byla ochotna je ponechat svému osudu bez jakýchkoliv následků.

,,Nikam!" vykřikl jeden a vrhl se na ni. Jenže její vlasy ho bez problémů zachytily, odzbrojily a k tomu ho začaly i velmi pevně svírat, takže mu pomalu docházel kyslík.

,,Pu... pusť mě!" lapal po dechu.

,,Nevidím důvod proč," odvětila chladně.

,,Pusť ho! My chceme jen toho blonďáka!" ozval se velitel.

,,Neměli jste zaútočit, pak bych vás možná pustila..." odmrštila shinobiho kterého drtila, ten v letu přerazil několik stromů a pak se o jeden zastavil, už se však nepostavil.

,,Kdo ksakru jsi?" zeptal se ji, tohle nebylo normální.

,,Já?" usmála se nepříjemně. ,,Já jsem v této chvíli váš největší nepřítel..." Její vlasy vystřelily do všech stran a s nepříjemnou přesností se zabodaly do přítomných osob, neměli pražádnou šanci.

,,Ubožáci..." vzdychla a vydala se do skrýše. Cestu si přitom zkrátila skrz jezero, proplavala pod skálou a vynořila se v jeskyni.

Na kameni už pro ni byla připravená osuška. Vzala ji, začala si sušit vlasy a vypravila se do části, kde trávily většinu času. Tam našla Argo, Ayame i toho zraněného. Ležel v Ayamenině posteli a Argo ho léčila. Podle soustředěného výrazu v jejím obličeji usoudila, že je to s ním dost vážné.

,,Tak co? Kolik přežilo?" zeptala se ji Ayame, ale Arwen ji neodpověděla. ,,Udělala jsi tam alespoň pořádnou paseku?" pokračovala tedy.

,,Jo, natřela jsem to tam do krvava... Jak je mu?" pohlédla na bloncka, když ho Argo přestala léčit.

,,Zastavila jsem mu krvácení a spravila orgány. Zbytek udělám až zítra protože teď jsem unavená," zívla a narovnala se.

,,Běž si odpočinout, já na něj dám pozor. Arwen ty běž hlídkovat a taky nás informuj o tom co se děje zajímavého..." rozhodla Ayame, nikdo neprotestoval.
....................

Blonďák pomalu otevřel oči, a když se mu před očima začaly rozplývat barevné mžitky, zjistil, že hledí do kamenného stropu. Zamrkal a rychle se posadil. Vzápětí sykl bolestí a rukou si přejel po břiše, zarazil se a udiveně pohlédl na obvazy. Kdo... pomyslel si.

,,Pokud budeš dělat prudké pohyby, rána se ti znovu otevře," zazněl z tmavého koutu hlas. Když tam pohlédl spatřil nezřetelný obrys postavy.

,,Kde to jsem? Co se stalo? Kdo jsi?" vychrlil ze sebe první otázky.

,,Uklidni se, jsi v bezpečí. Zranili tě a ztratil jsi spoustu krve," pravila postava a zdálo se že odchází.

,,Po... počk..." tělem mu projela vlna bolesti. Co se ksakru... snažil si vzpomenout, ale jeho mozek ho v tomhle prozatím odmítal poslouchat.

,,Musíš být opatrný, nejsi ještě úplně zdráv," ozval se opět ten hlas a vzápětí postava vstoupila do kužele světla. Byla to Ayame a mile se na něj usmívala.

,,Ty? Ty jsi mě zachránila!!!" vyhrkl, ale vzápětí skřivil tvář bolestí. Pak si v hlavě přehrál události toho, co se stalo. ,,Kdo... kdo jsi?" zeptal se ji opět.

,,Neboj, na tvé otázky ti odpovím, ale napřed by jsi měl něco sníst, jistě máš hlad," řekla a položila mu na klín tác s trochou teplé polévky. Blonďák se ihned hladově pustil do jídla.

,,Tak co? Šípková Růženka se už vzbudila?" ozvaly se za Ayame další hlasy a hned na to přišly k posteli dvě dívky.

,,Vy už jste se vrátily?" podivila se, odešly sotva před půl hodinou.

,,Jo, ale dostat se sem nebylo zrovna jednoduché," přikývla Arwen a shodila ze zad vak, který následně podala Ayame.

,,Nějaký problém?" zajímala se a přijala ho, přičemž zběžně zkotrolovala jestli je v něm vše co žádala.

,,Ty paka co neumí ani pořádné Kage Bunshin no Jutsu se potulují po okolí a no..." Argo kývla směrem k blonckovi. ,,Mimochodem, ty patříš k Akatsuki, že?" dodala ještě.

,,Jak to víš?" vyhrkl udiveně.

,,Jen Akatsuki nosí tak úchylný pláště..." odvětila. Ta slova se ho dotkla.

,,Proč tě pronásledovali?" zeptala se ho Arwen, chtěla vědět jaké problémy by je mohly případně čekat. Chlápci, shinobi, kteří ovšem nemají žádný znak vesnice a troufají si na člena Akatsuki. Buď šli za nějakým cílem a nebo to prostě byli hlupáci a nevěděli s kým mají tu čest.

,,Já nevím," přiznal, ,,jak dlouho jsem tady?"

,,Tak dva dny... jo, já jsem Ayame a to je Argo a Arwen..." odpověděla mu.

,,Já jsem Deidara a... a jsem tu dva dny??!!" vyjekl.

,,Ano, tvé zranění bylo moc vážné," přikývla Argo, měl štěstí že byly poblíž, protože v opačném případě by už nejspíš touhle dobou nežil.

,,Ayame, musíme si promluvit..." zvážněla Arwen najednou, vzpomněla si na jednu opravdu důležitou věc kterou s ní chtěla prodiskutovat.

,,Zatím si odpočiň jinak jsem se snažila zbytečně..." poradila mu Argo a všechny tři opustily místnost. Deidara osaměl, ale i tak celkem obstojně slyšel to co si děvčata povídají, v jeskyních se zvuk nese opravdu dokonale.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama