Kapitola 24. - Přísně tajná mise: Zabijeme kuchaře!! (část první)

11. srpna 2014 v 9:17 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee teamArwen si beznadějně povzdychla. Vlasy ji začaly mohutnět a obmotávat její tělo až se nakonec změnila do podoby černého vlka, který měl v kohoutku výšku zhruba jako Kakashi. Ayame na jeho hřbet vyhodila bezvládného Naruta a pak se společně s ním a s Argo rozběhly pryč.

,,Počkejte na nás!" vykřikl Charllee a se zbytkem se vydali úprkem za nimi. Po nějakých dvou hodinách byli Sakura i Sasuke totálně vyčerpaní, černý vlk se zastavil a dříve než se oba dva nadáli seděli na jeho hřbetě.

,,Jak dlouho dokáže běžet?" zajímalo Kakashiho když ho pozoroval. Raz za čas se vlk zastavil, v rychlosti se rozhlédl, chvíli na ně počkal a pak opět vyrazil kupředu.

,,Podle potřeby i několik dní," vysvětlila Ayame, kousla se do palce, udělala několik znamení ruky a dotkla se země. ,,Kuchiose no Jutsu!!" vykřikla a rázem se u ní obejvili dva bílí vlci stejně mohutní jako vlk černý.

,,Charllee, ty pojedeš se mnou a Argo, ty s Kakashim..." rozhodla.

,,Proč já?" protestovala.

,,Kušuj!" okřikl ji Charllee, Argo zabručela a vyhoupla se na jednoho z vlků, Kakashi vyskočil hned za ni a k její nelibosti ji objal kolem pasu. ,,Sjeď s tou rukou výš a praštím tě..." zavrčela varovně. ,,Nic takového jsem neměl v úmyslu!" ohrazoval se. ,,Jo, to určitě..." odfrkla si pochybovačně. ,,Ale já to myslím vážně!" ,,To já taky..." řekla varovně a lehce vlka pobídla.

Vlci poté běželi ještě celou noc a další den, nutno podotknout že to nebyl obyčejný běh ale doslova sprint jako o život. Teprve až s večerem se před nimi objevily vrata Konohy.

,,Aaaaaaahhhhh!!!" začali Naruto se Sakurou ječet, když Arwen jako černý vlk přeskočila vstupní bránu. Měli štěstí že byl všude klid a prázdno takže se vyhnuli šokovaným pohledům a zastavili rovnou před domem. ,,Amatéři..." usykla s úsměvem Argo. Všichni seskočili ze svých netradičních dopravních prostředků, Arwen padla na kolena a zhluboka se vydýchala.

,,V pohodě?" zeptala se ji.

,,Jo... mám sice po chakře, ale přežiju to... jediné co teď chci je koupel, jídlo, postel a dva dny klidu..." ,,To nebude problém..." usmál se Charllee.

,,Jasně a zítra nástup na trénink, že?" ušklíbla se Ayame. ,,Ty a Argo určitě."

,,Kurva, teď jsme dojeli!"

,,Kurva se neříká..." napomenul ji automaticky.

,,Pokud nejde Arwen, nepůjdeme ani my, jsme tým..." zaprotestovala Ayame s úsměvem. ,,Jo Kakashi, co říká zadek?" ušklíbla se na něj. ,,V pohodě, ale Naruto se Sakurou... no i se Sasukem, jsou trochu rozkodrcaní..." pousmál se.

,,Jak na nich můžete jezdit?" nechápal Naruto a silně pokulhával. ,,Síla zvyku," pokrčila Ayame rameny. ,,Teď si nejmíň týden nesednu!" postěžoval si.

,,Kakashi - sensei, můžu už jít domů? Jsem strašně utahaná..." zeptala se ho Sakura ztrhaně.

,,Klidně už můžete jít..." dal jim volno a všichni tři se odbelhali do svých domovů.

,,Mám hlad..." povzdychla si Argo.

,,Díky že jste šli se mnou, Kakashi..." potřásl si Charllee s jeho rukou.

,,Až je zase budeš hledat, tak mi dej vědět..."

,,Neměj strach, však je znáš..."

,,Už se těším..." usmál se a i on odešel domů (pozn. jedné z autorek: ,,Zmínily jsme se vůbec o tom, že Charlleeho a Kakashiho byt jsou naproti sobě přes ulici???")

,,Takže, plán na dnešek: já udělám večeři..." oznámil jim Charllee, když konečně stanuli v předsýni.

,,Nee!!" zasténala Argo.

,,Jděte do koupelny, umejte se, převlékněte se, pak pojíte, půjdete do postele a nakonec půjdete spát..." zavelel. ,,A budeš nás taky klmit?" zeptala se ho Ayame připitomělým dětským hláskem.

,,Pokud chceš..." pokrčil rameny.

,,Fakt?" zajiskřily jí oči.

,,Tak už jdi, velký bratře, my už se o sebe postaráme samy..." pobídla ho Arwen k odchodu. ,,Donesu vám ručníky," nabídl se. ,,Řekla jsem že se o sebe postaráme samy," postrkovala ho do kuchyně. ,,Jsi tak zlá..." řekl ublíženě. ,,To nám snad chceš umýt záda?" pohlédla na něj Argo podezřele. ,,Nooo... když budete chtít..." usmál se. ,,A nechtěl bys radši abychom my tobě vydrhly záda?" pousmála se. ,,No, raději ne..."

,,Tak jdi udělat nějaký jídlo, ale ne zeleninu, něco hutnýho..."

,,Rozkaz!" zasmál se a odběhl do kuchyně. Dívky se s veselým brebentěním zavřely v koupelně, Charllee vytáhl dva větší hrnce, napustil je vodou, ale pak se na ně zamyšleně podíval. ,,Radši půjdu něco koupit..." rozhodl se nakonec. Po půl hodině holky vyšly z koupelny a přes nosy je praštila libá vůně.

,,Páni, co to udělal? Ten nějak zamachroval!" vydechla Ayame překvapeně a vešly do kuchyně. Jakmile spatřily prostřený stůl brady jim poklesly skoro až na zem.

,,Charllee, ty umíš vařit? Jak to, že ses o něco takového nepokusil dřív?" zírala na něj s otevřenou pusou. ,,Jsem si to nechával na později..." mrkl na ně šibalsky.

,,Žena, která si tě vezme bude určitě velice šťastná..." uculila se. Hmm... to by se mi prodražilo... pomyslel si, mezitím se děvčata usadila ke stolu a začaly jíst. ,,Je to vážně moc dobrý, musíš to dělat častěji!" naléhala na něj Ayame a neuvěřitelně se cpala. ,,Jasně, jasně..." usmíval se.

,,Jo, je to moc dobré..." přikývla Argo a za chvíli bylo po večeři.

,,Nedělá se náhodou tenhle druh rámenu dvě hodiny? Ty jsi to stihl za půl, to jsi nějak moc dobrej, ne?" ušklíbla se Arwen.

,,Nech ho, koupil to dobře..." drcla do ní. ,,On to koupil?" podivila se Ayame, které to jako jediné nedošlo.

,,Nechcete už jít spát?" zabručel. ,,Protivo..." uchechtla se Argo.

,,Omlouvám se, ale já už asi nebudu pokračovat v rozhovoru, jsem utahaná..." zívla Arwen čimž potvrdila svou unavenost. ,,Souhlasím, půjdem spát," přikývla Ayame souhlasně. ,,Dobrou, ještě vás příjdu zkontrolovat..."

Holky tedy odešly do svého pokoje. Arwen usnula jakmile zalezla do postele a Ayame taktéž, jediná Argo zůstala sedět a prázdným pohledem civěla na svého Králíčka. O nějakých pět minut později přišel Charllee.

,,Už spí?" zeptal se tiše. ,,Jo... obě..." přikývla.

,,Je ti dobře?" strachoval se trochu. ,,Jo..." otočila se k němu zády.

,,Hmm... a nechceš..." ,,Ne, běž spát..."

,,Tak jo..." povzdychl si, ,,dobrou..." políbil ji na čelo, stejně jako spící Ayame a Arwen a odešel. Argo si smutně povzdechla, zachumlala se do peřiny a v tu ránu usnula.Doupě Akatsuki...
Nagadir: ,,To zní dobře..."
Etsu: ,,Buhahahahaha!!!"

,,Kde je Uchiha?" rozhlédl se Sasori protože ho v síni, kam se měli všichni dostavit, doposud nespatřil.

,,Nevím... ještě se nevrátil," pokrčil Hidan rameny.

,,Třeba se někde ztratil..." uchechtl se Deidara.

,,Tak o tom Tobi dost pochybuje..."

,,Už přichází..." oznámil jim Zetsu a skutečně se tam za chvíli objevil.

,,Itachi, máš jít hned za Peinem..." oznámil mu Kisame.

,,Co jsem provedl?"

,,Jak to mám vědět? Chce s tebou mluvit..." odsekl mu.

,,No jo..." zabručel otráveně.

,,Nemusíš se namáhat, už jsem tady," vešel Pein a Itachi se na něj ošklivě zamračil. ,,Nech si ty pohledy na někoho jiného, na mě to neplatí a teď poslouchej..."

,,Hmm..."

,,Kisame mi řekl že znáš jednu tu holku z tria," pokračoval.

,,Z tria? Jakého tria? Byla tam jen jedna..."

,,Nech toho, už jsme dávno mohli mít jejího démona a pak by přišly na řadu i ty další dvě!" řekl Kisame rozčíleně.

,,Idiote! Zabily by nás dřív než bychom s ní stačili odejít!"

,,Snad se jich nebojíš..." zašklebil se Hidan.

,,O to nejde..." zakroutil Itachi hlavou.

,,Je mi jedno kterou, ale jednu doveď," nakázal mu Pein. ,,Jedna přece musí být slabší..."

,,Ta co se drží vzadu..." zamyslel se Kisame dlouze.

,,K ní se nedostaneme, drží se v blízkosti jedné z těch černovlásek..." povzdychl si Sasori bezradně.

,,A co kdybychom unesli jejich senseie?" navrhl Hidan.

,,Je rozhodnuto, Itachi, když tak budeš mít na starost tu se kterou se znáš a nechci slyšet žádné výmluvy... sledujte je a zjistěte co mají v plánu..." otočil se leader a chystal se vrátit zpět do své soukromé místnosti. ,,A Itachi, opovaž se je varovat..." řekl ještě a pak zmizel. Uchiha se náhle otočil a naštvaně srazil Kisameho k zemi. ,,Zbláznil ses?! Co blbneš?" vyjekl, ale pak ztuhl, když spatřil v jeho očích sharingan. Itachi ho spražil vražedným pohledem a pak se opět někam vytratil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama