Kapitola 27. - Rozděl a panuj!

12. srpna 2014 v 10:35 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team,,Kisamééé! Itáááchííííí! Kdééé jstééé?? Nebojte se, strýček Charllee vám jen spočítá žebra!!" ozývalo se volání po celém lese.

,,Co je tohle za pošuka? Itachi, ty jsi mu něco udělal??" šeptal Kisame potichu.

,,Jak to mám vědět? Netušil jsem že je psychicky labilní," postěžoval si a lehce vykoukl zpoza kmenu stromu za kterým se schovávali, vzápětí se bleskově vrátil do původní polohy. ,,Blíží se, za chvíli nas určitě najde..." zamračil se.

,,Musíš mě pořád děsit?" postěžoval si Kisame.

,,Mám vás!!" ozvalo se za nimi.

,,Aaaaaaaahhhhhh!!!" vykřikli oba vyděšeně a zůstali strnule stát. Charllee se vynořil z úplně jiné strany než očekávali.

,,Itachi... m-myslím, že je za n-námi..." šeptl vyděšeně jeho partťák.

,,Už jsem si stačil všimnout..." usykl.

,,Co si to tam šuškáte??" zahřímal Charllee a oba polil studený pot (Etsuko: ,,Myslíte si, že se ryby potí??"). ,,Neodpovíte mi? Nevadí... odpovím si sám!!!" zasmál se a prokřupl si klouby na prstech.

,,To nebude třeba!" vyhrkl Itachi spěšně, přesto nedokázal najít odvahu aby se otočil. Pár podobných věcí zažil jako bažant při výcviku na ANBU, ale to se s tímhle stejně nedalo vůbec srovnávat.

"Trochu ses zapotil... Myslel jsem, že od bývalého Anbu uvidím víc, ale ty zatím stojíš přimraženej strachy a klepeš se jako ratlík."

"Itachi...co je to ratlík?"

,,Kisame, drž hubu!" obořil se na něj. ,,Nemůžu ti odpovídat na každou debílní otázku, kterou mi položíš!" nadechl se zhluboka a otočil se. ,,Tak jo, jdu na to..." rozběhl se na Charlleeho, který od něj uskočil. ,,Katon: Goukakyuu no Jutsu!!" vyhrkl a místo kde Charllee stál sežehla obrovská ohnivá koule.

,,Myslel jsem, že ho nemáme zabíjet!!" zděsil se Kisame při pohledu na vesele si plápolající plameny.

,,No jo, asi jsem to trochu přehnal..."

,,Trochu?" přeskočil mu hlas o něco výš, měli ho dovést živého, živého! Za urnu s jeho popelem by jim asi Pein příliš nepoděkoval, nemluvě o těch holkách.

,,Zbytečně tlacháte, pořád žiju!" zavrčel Charllee, objevil se nedaleko Itachiho a zaútočil na něj. Uchiha jeho ránu úspěšně vykryl a pokusil se mu výpad oplatit, ale sensei ho tvrdě udeřil do břicha. Takovou herdu doopravdy nečekal, chvíli lapal po dechu a musel se z toho trochu vzpamatovávat. Měl pocit jako by mu někdo střeva i se žaludkem otiskl do páteře.

,,Ksakru! Itachi, proč nic neděláš? Od čeho máš ten svůj zpropadenej sharingan?" buzeroval ho Kisame z povzdálí.

,,Lehko se ti to řekne, ale on se mi vůbec nedívá do očí!" zasípal.

,,Nejsem přece blbej! Vím co sharingan dokáže..." ušklíbl se. ,,Budu vás mlátit tak dlouho, dokud nebudete prosit o slitování!!!" začal se opět pomalu přibližovat.

,,Totálně mu přeskočilo... Pein se měl zmínit že je to takovej magor! Vůbec bych ten jeho rozkaz nepřijal, kdybych to tušil..." stěžoval si Kisame a poplašeně couval.

V tuhle chvíli je Charllee - san rozhodně silnější než já, možná dokonce silnější než kdokoliv jiný. Teď už nejspíš chápu význam jeho přezdívky Konoha no Abareru... pomyslel si Itachi, právě totiž čelil kruté pravdě.

,,Dneska mám velmi dobrou náladu a tak vám dovolím vybrat si způsob smrti!!" přešel Charllee opět na svůj psychopatický smích. Uchiha sebou lehce trhl, chakra kterou teď viděl byla čím dál tím zlověstnější.

"Sakra Itachi, copak neexistuje žádnej způsob jak ho sklidnit?" vykukoval Kisame zpoza mohutného dubu.

"Existuje, ale to dokáží jen holky a ty tu chválapanubohu pro vás nejsou! Mimochodem, začínám mít hlad a ta ryba za stromem je dost prvokující..." odpověděl Charllee a podíval se na něj. Kisame zavřel oči a zoufale se přitiskl ke stromu. ,,Já tu nejsem, já tu nejsem! Jsem neviditelný a nikdo mě nemůže vidět! Ani ten psychopat, který mě chce asi sežrat!!" Charllee začal se slušným psychopatickým výrazem ve tváři vytahovat z kapsy u kalhot vidličku a obrovský nůž. (pozn.: Každý správný shinobi má u sebe vidličku a nůž, copak to nevíte?)

,,Charllee - san, když půjdete s námi, tak se k vám možná i přidám..." nabídl mu Itachi konejšivým hlasem, protože to mohl být docela fajn způsob jak se zbavit svého nanicovatého rybího partnera. Charllee se však místo odpovědi začal opět psychopaticky smát, ale vzápětí jeho smích náhle přešel k hrozivému kašli, pak se chytil za srdce a začal mohutně sípat a popadat dech. ,,To jsou ti bývalí kuřáci, co?" zašklebil se.

,,Nemůžu dýchat... Kurevský plíce!" sípal a stále se pokoušel dostat kyslík do plic. Uchihovec využil situace a zaútočil, Charllee jakž takž odskočil a v tu chvíli ho zezadu sejmul Kisame svým mečem.

,,Jo dostal jsem ho!!" vyhrkl radostně.

,,Jsi idiot..." zakroutil Itachi nesouhlasně hlavou a naklonil se k němu aby se ujistil že je doopravdy omráčený.

,,Co? Proč? O to nám přece šlo, ne?"

,,Byl to velmi dobrý soupeř. Kdyby ho nezradily plíce, jsme mrtví!"

,,Ty naděláš..." odfrkl si, přehodil přes sebe jeho bezvládné tělo a vydali se za Peinem.

.........................

Mezitím Arwen, kterou sledoval Tobi a Zetsu, probíhala lesem. Měla málo času, protože věděla jak je na tom Charllee se svým odpočítáváním. Třemi skoky vyskočila na skalnatý výběžek a zkontrolovala okolí. Ničeho podezřelého si nevšimla a tak vyskočila na další menší skálu. Vlasy se ji roztáhly, zarazili se do tvrdého kamene a bez problému začala šplhat vzhůru. Poté se konečně objevila u svého oblíbeného místa ležícího vysoko ve vzduchu a čnícího se mezi dvěmi nejvyššími výstupky. Tobi a Zetsu ji stále nenápadně pozorovali.

,,Co to tam dělá?" nakukoval Tobi opatrně zpoza skály, viděl pouze pohybující se černý chuchvalec. Arweniny vlasy se zabořily do obou nejvyšších výstupků a vytvořili tak houpací síť do které se pohodlně natáhla. Konečně klid... pomyslela si a ihned upadla do dřímoty. ,,Usnula?" ujišťoval se.

,,Já nevím, běž se jí zeptat..." pokrčil Zetsu rameny.

,,Zbláznil ses? Ona Tobiho určitě zabije!" ohlédl se na něj přes rameno vyděšeně.

,,Nemel a padej!" nakopl ho. Tobi zaječel, přepadl dopředu a zaklínil se hlavou mezi dva větší kameny. ,,Zetsu je zlý chlapec! Tobiho to moc bolí!" skučel a snažil se z toho nějak vykroutit.

,,Neřvi tak!!" okřikla ho Zetsuova temnější polovina.

,,Ale no tak, snad se zas tolik nestalo..." chlácholila ho jemnější část.

,,Neměl jsi Tobiho nakopávat, Tobi tam teď bude mít modřinu!!" začal fňukat, ale pak se mu konečně podařilo se vyprostit. Zetsu na to bohužel už nereagoval, protože jím projela silná vlna strachu, což se většinou projevovalo zhnědnutím a ztrátou chlorofylu A a B. Tobi pohlédl na zem, kde spatřil stín: ,,Zetsu, ona je za Tobim, že?" zašeptal vystrašeně. Pak se opatrně otočil a spatřil ji jak sedí na balvanu nad nimi.

,,Ale pánové," usmála se, ,,buďte prosím tiše a když už někoho špehujete nebo se o to alespoň pokoušíte, snažte se aby o vás dotyčný nevěděl.... to je jen taková malá rada... A teď zmizte nebo si vás dá můj démon k večeři, začíná být totiž dosti hladový," dodala vzápětí a vrátila se na své místo.

,,Měli bychom radši jít..." navrhl Zetsu, který byl strachy celý orosený.

,,Víš, že když se orosíš, voníš jako Aloe vera?"

,,Ty malý spratku!!" zavrčel a vrhl se na něj. Oba začali tropit pěkný ruch, tedy spíš to padající kamení které se řítilo se skal když se naháněli, a to už Arwen nevydržela.

,,Vyřkli jste nad sebou ortel smrti!!" zamračila se a vystartovala po nich. Zetsu s Tobim začali s jekotem prchat k Peinovi v domění, že tam budou v bezpečí.
......................

,,Tady ho máš Peine..." řekl Itachi a jeho parťák před něj hodil omráčeného Charlleeho.

,,Kde máte tu holku?" zeptal se Kisame opodál stojícího Kakuza, protože mu to přišlo divné, ale ten ho ignoroval.

,,Kde máš kosu?" nechápal Itachi když zavadil pohledem o Hidana.

,,Jdi do... moje ubohá kosa..." zafňukal zkroušeně.

,,Ona vás porazila?" podivil se Kisame, když si všiml že jsou tak trochu potrhaní.

,,Nestihla to, Hidan zdrhl!!" vyrhkl Kakuzu ublíženě.

,,Informujte ostatní, že..." začal Pein.

,,Není třeba, už jsou tu všichni..." přerušila ho Konan.

,,A kde je tedy Deidara a Sasori?" přejel skupinku očima.

,,Ještě asi bojují..." pokrčil Hidan nezaujatě rameny.

,,Nebo jsou mrtví..." vzdychl suše Itachi, ale náhle nedaleko nich stanula na skále Ayame a přejela je překvapeným pohledem, vůbec je tady nečekala.

,,Jsme tady!" vydechl Deidara a se Sasorim se přidali ke skupince. Oba byli značně udýchaní.

,,Připravte se!" vyhrkl Pein chvatně a všichni okamžitě zaujali bojové pozice. Konan však náhle zaječela, protože ji obklopila voda a zvedla ji do výše. ,,Konan!" vykřikl.

,,Pomóc!" zakřičel Tobi a nehty se snažil zachytit za nějaký výstupek na skále, ale černé vlasy, které mu obmotaly tělo, ho pomalu stahovaly pryč. Zbytek Akatsuki náhle nevěděl kam se vrhnout dřív, protože na ně k tomu kdosi začal vrhat kunaie posílené chakrou které při kontaktu s čímkoliv začaly vybuchovat.

,,Vylezte!" zavolal Zetsu poté co se jednomu kunai úsěšně vyhnul.

,,To tolik toužíš po naší společnosti?" zeptal se ho hlas umocněný ozvěnou.

,,Pomoc, dostaňte odtud Tobiho..." fňukal Tobi a snažil se vymanit ze sevření, ale marně. Kisame se rozhodl jednat. Zvedl Charlleeho bezvládné tělo, zvrátil mu hlavu dozadu a přiložil mu kunai ke krku.

,,Vylezte nebo ho zabiju!" zavrčel. Holky náhle znejistěly a sprška vybuchujících kunaiů ustala.

,,Nestihneš ho zabít!" ozval se odněkud Ayamenin hlas a vzápětí na to se objevila na skále nad ním.

,,Proč si myslíš, že bych to nestihl?" ušklíbl se.

,,Protože zemřeš dřív!!" objevila se Argo na dalším balvanu za ním.

,,Vzdejte se..." promluvil Pein klidným hlasem.

,,A ty jsi kdo? Zrzku..." pohlédla na něj.

,,Pokud se nepletu tak je to jedině Pein, Leader Akatsuki... alias chodící železářství..." usmála se Ayame.

,,Ty jsi vylezl na sluníčko?" podivila se Argo.

,,Rád bych si s vámi promluvil. Jde to?" vyšel před Akatsuki.

,,To víš že to jde, co máš na srdci?" usmála se na něj Ayame sladce.

,,Líbí se mi vaši démoni..." přiznal.

,,Hmm... nám taky," pokrčila Argo nenuceně rameny.

,,Chtěl bych je," řekl na rovinu. ,,Dáte mi je dobrovolně nebo si je vezmu násilím."

,,Použil bys násilí na ženy? To je od tebe hnusné!" ušklíbla se.

,,Pokud by záleželo na tom zda dostanu ty démony tak ano..."

,,Bohužel to nezáleží na nás, naši démoni se sami rozhodují, ale zavoláme ti je jestli se jich chceš zeptat..." usmála se na něj Arwen provokativně.

,,Ale nezaručujem, že to přežijete..." doplnila ji Ayame.

,,Takže mi je nedáte..." ujistil se pro jistotu.

,,Vypadáme že bychom souhlasily?" zamračila se Arwen nepříjemně.

,,Jo a být tebou pustím Charlleeho, protože jinak se obávám že tví dva poskoci nepřežijou. Tobi totiž začíná fialovět a Konan tvá drahá má vzduch asi tak na třicet vteřin..." konstatovala Argo suše.

,,Pusťte je, nebo ho zabiju!" zařval Kisame a bodl Charlleeho do nohy, který tak neradostně se zařváním procitl, ale Kisame ho znova omráčil ránou do zátylku.

,,Sushi, tos přehnal!!" vybuchla Argo a mrštila po něm kunai, ale on se mu vyhl.

,,Vzdejte se a nic se mu nestane," pousmál se Pein. Mezitím se Itachi a Deidara nenápadně přesunuli k Ayame, ta teď těkala očima z jednoho na druhého.

,,Ayame, prosím vzdej se..." šeptl Deidara.

,,Nechci s tebou bojovat a ublížit ti," vzdychl Itachi. Když to Ayame uslyšela, proti své vůli se hlasitě rozesmála. Itachi pouze přimhmouřil své sharinganské oči.

,,To je hrozně dobrý vtip, Itachi," smála se. ,,To je opravdu povedené, i když si to neuvědomuješ tak naše démony nezískáš ty ani nikdo jiný, protože nás zabijete! Zabijete nás oba!" smála se jako šílená. To už se však Itachi přemístil těsně k ní a pohlédl ji do očí. Ayame se zarazila a i když věděla že by měla něco udělat nemohla se od jeho rudých sharinganských očí odtrhnout. Její tělo začalo ihned malátnět a nakonec se mu zhroutila do náruče.

,,Promiň..." vzdychl smutně a jemně odhrnul vlasy, které ji spadly do očí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama