Kapitola 28. - Chyť mě, když to dokážeš

13. srpna 2014 v 11:00 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee teamVodní vězení které doposud úspěšně topilo Konan se rozpadlo v kapky vody. Modrovláska tvrdě dopadla na zem a hrozivě se rozkašlala, stačila by ještě chvíle a nejspíš by se nadobro utopila.

,,Ayame!!" vykřikly zbývající děvčata, jenže ta už byla naprosto mimo. Arwen se naštvala a mrštila Tobim po Deidarovi, který si zrovna závistivě prohlížel Itachiho s ukořistěnou Ayame. Pootočil hlavou právě včas aby spatřil jak Tobi letí vzduchem přímo na něj, nestačil však zareagovat takže skončili na jedné hromadě asi deset metrů od místa kde původně stál.

,,Slez ze mě, ty těžký idiote!!" snažil se ho ze sebe setřást, ale své pokusy nakonec vzdal a rozhodl se odpálit půdu pod Arwen a Argo. Argo včasně uskočila, ale Arwen schytala plný zásah a na balvanu kde stála zbyl jen mohutný kráter. Dřív než se bělovláska rozkoukala a zjistila jak na tom Arwen je se u ní objevil Sasori.

,,Teď jsi jen a jen moje..." ušklíbl se a zaútočil, obratně před ním uskočila a dostala se do větší vzdálenosti.

,,Úchyle..." zavrčela a mrštila po něm kunai, kterému se však vyhl.

,,Ha ha, vedle," rozesmál se. Argo se náhle objevila za nim a zkopla ho do prachu.

,,Ha ha, trefa!" usmála se a opět uskočila před jeho loutkou, která se po ní ohnala. Dopadla na jeden z velkých balvanů a znovu po něm hodila kunai, ten však loutka odmrštila směrem ke stojící Akatsuki kde explodoval.

,,Kreténe, dávej pozor kam se s tím oháníš!" seřval ho Hidan, který teď byl lehce očouzený a měl vlastně štěstí že byl nesmrtelný. Sasori ho ale ignoroval a velmi rychle se přesunul blíž k Argo, ta úspěšně vykryla útok, ale loutce se přece jen podařilo ji lehce zasáhnout. Rychle od něj odskočila ale zrak se ji najednou silně rozostřil.

,,Co se to děje?" zavrávorala nechápavě.

,,Ostří na mé loutce je napuštěné jedem který působí už po několika vteřinách..." usmál se.

,,To potěší...." řekla, skácela se ze skály a zůstala nehybně ležet.

,,Dvě zajištěné, zbývá jedna!" zajásal Kisame.

,,Nechci vám kazit iluze, ale po Deidarově výbuchu budem části té poslední hledat naprosto všude," ozvala se černá půlka Zetsua.

,,A jakže se vlastně jmenovala?" zeptala se bílá půlka.

,,Arwen..." zamračil se Deidara, kterému se konečně podařilo ze sebe zkopnout Tobiho a dobelhat se ke zbytku.V duchu doufal že je v pořádku, nečekal totiž že tam jen tak zůstane stát.

,,To bude zábava ji tady v těch pitomých skalách hledat," zamručel Hidan otráveně, Konan i Kakuzu souhlasně přikyvovali.

,,Neznáš ji," zakroutil Itachi hlavou, ,,jen poranit ji je skoro nemožné, takže pochybuju že bude na kusy," vysvětlil a skoro všichni na něj nechápavě pohlédli.

,,Pokud je pravda co Itachi říká, tak," pohlédla Konan na Peina, ale byla přerušena Kisamem.

,,Arwen, no tak Arwen. Vylez. Pojď za strýčkem Kisamem," začal vyvolávat.

,,No jo, teď se určitě ukáže, poděsíš ji a ještě uteče," rýpl si Hidan a Kisame se po něm naštvaně ohnal mečem.

,,Nechte toho vy dva, musíme ji najít nebo sem přiběhne polovina Konohy," zamračil se Pein a začal se bedlivě rozhlížet.

,,Nech to na mě, já ti ji najdu," navrhla Konan a z rukávů aka-pláště se ji spustilo několik listů papírů které se proměnili v malé ptáčky.

,,Ne, půjde pro ni Kisame," zarazil ji.

,,Co? Proč já?" vyhrkl ublíženě. ,,Konan je na to přece líp vybavená!" ohrazoval se a část organizace se přidala k jeho stěžování.

,,Ticho!" zahřměl aby si sjednal pořádek. ,,Itachi, najdi ji..." rozkázal.

,,Nemusím ji hledat protože je támhle," kývl. Všichni se otočili k místu kam ukazoval a skutečně. Poslední z Divokého tria z Listové stála na místě které Dei vyhodil do vzduchu a viditelně neutrpěla žádná zranění. Arwen jim všem ale náhle zmizela z očí, vzápětí Itachi ucítil lehkou ránu do zátylku až byl nucen udělat krok kupředu.

,,Co?" nechápal Kisame a náhle se v křečích svalil na zem, a držel se za citlivé spodní partie (Argo: Všichni určitě myslíte na palec ^_^). V téže chvíli byl Sasori obdařen slušnou ránou a skončil v prachu na zemi, Arwen se zastavila nad jeho tělem a pohlédla na zbývající členy.

,,Co... kde... kdy?" nechápal Hidan, takovou rychlost nečekal.

,,Tak co, vrátíte mi je zpátky?" zeptala se jich.

,,To asi nebude možné, počkat, to je blbost! To nepřipadá v uváhu!!" vzpamatoval se Pein rychle a zakroutil hlavou.

,,Vzdej se, jsi sama," zachraptěl Sasori a mátožně se postavil, Arwen se raději bezpečně vzdálila. ,,Nemáš už žádnou pomoc ani podporu," usmál se a trochu si promnul čelist protože ta rána byla fakt slušná, zaostávala za ní i Konan a to bylo co říct. Itachi na ni mezitím upíral sharingan.

,,Nejsem sama a za druhé: Itachi, jdi do háje s tím sharinganem. Snažíš se zbytečně, na mě to neplatí!" zamračila se.

,,Dobře, tak jsme si trochu pohrály ale teď je třeba to brát vážně!" rozlehl se kolem něčí hlas a odněkud z vrchních skal seskočila Ayame. Všichni v Akatsuki se překvapeně podívali na uspanou Ayame, kterou držel Itachi a která se nádherně rozplynula.

,,Ksakru, Kage Bunshin!!" zavrčel Kisame.

,,Byl to klon, nachytala nás!" ozval se Hidan rozhořčeně.

,,Vysvětlíš mi to?" pohlédla Arwen na Ayame.

,,Na jezeře jsem se setkala s Deiem a Sasorim, a pro jistotu jsem vytvořila klon. Oba dva ho nasměrovali až sem a já jsem vše pozorovala z bezpečí," zazubila se na ni.

,,To bylo chytré," pousmál se Itachi.

,,Snad sis nemyslel že bych byla tak hloupá, neznáme vaše schopnosti a krom toho vím co tvůj sharingan dokáže," pousmála se provokativně. Itachi se nečekaně objevil za ní a přiložil ji kunai ke krku.

,,Ksakru," povzdychla si.

,,Bylo by dobré kdyby ses nebránila," pronesl šeptem.

,,Ty to nechápeš! Když nám odejmete démony nepřežije ani jeden. Jsme tak blízce spojeni že by nás to zabilo!" usykla.

,,To není možné, jak by se s vámi mohli démoni tak spojit?" řekl nevěřícně.

,,Žijeme v symbióze. Jsme jedno tělo a jedna duše, když to uděláte bude to k ničemu, jen promarníte naše životy a nic tím nezískáte..." vysvětlila. Itachi se zamračil, popravdě řečeno nebyl si jistý tím co má udělat a cítil se zmatený.

,,Co vy tam, vy hrdličky, hodláte se ještě v tomto roce pohnout?" zasmála se Argo. Všichni na ni udiveně pohlédli.

,,Neměla jsi náhodou ležet v bezvědomí??" vyhrkl Sasori překvapeně.

,,Však já tam ležím!" usmála se a ukázala na své rozplývající se já.

,,Do hajzlu, ona taky použila Bunshin!!" zavrčel Hidan.

,,Překvapení co?" ušklíbla se. ,,Ale ti dva by se mohli konečně pohnout..." houkla k Arwen když pozorovala Itachiho s Ayame.

,,Hm, jestli to opravdu bude záležet jen a jen na Itachim tak se pohnou až příští rok," pokrčila rameny.

,,Hej! Když už o někom drbete tak alespoň za jeho zády!" zamračila se Ayame protože je moc dobře slyšela.

,,Máš snad strach že se z toho ten tvůj Itachi složí?" uchechtla se Argo.

,,Není můj!!" zrudla.

,,Barvou obličeje tomu neodpovídáš," přidala se Arwen.

,,Ztichni!!" rudla čím dál tím víc.

,,Ale, to se dozvídám novinku..." pohlédl Pein na Itachiho, přičemž se lehce usmíval.

,,Myslel jsem že obnovování klanu bere vážně jen tvůj bratr," uculoval se Kisame.

,,Ztichni, sushi!!" byla Ayame rudší než rajče.

,,Nerozčiluj se tak," šeptl ji Itachi do ucha, protože jeho kunai byl až příliš blízko jejího hrdla a kdyby udělala nějaký nepředvídatelný pohyb mohla by si třeba ublížit. Ayame ovšem prudce odstrčila jeho ruku, otočila se k němu čelem a popostrčila ho dozadu, a ponevadž se za ním nacházela hluboká černá propast, díky ztracené rovnováze do ní začal padat. Jeho ruka instinktivně vystřelila směrem k ní, chytil ji za zápěstí a strhl ji sebou. Arwen a Argo se na sebe trochu nervózněji podívaly a vzpomněly si na to co jim Ayame řekla, když zjistily že se poblíž Konohy rojí Akatsuki: ,,Pokud budu někdy nucena bojovat s Itachim nezasahujte ať se děje cokoliv!" Obě tedy jen pokrčily rameny a ani se nehnuly.

,,Copak vám nezáleží na vaší kamarádce?" otázal se jich Pein, když si všiml že nemají nějakou snahu ji pomoci.

,,Záleží, ale ona to zvládne," máchla Argo rukou. Ayame s Itachim mezitím stále padali do propasti. Itachi ji stále držel za ruku, pomalu ji však přitáhl a přitiskl k sobě, pak udělal salto a jemně i s ní dopadl na nohy.

,,Dobře..." řekla Ayame když povolil sevření. ,,O čem si chceš promluvit?" probodla ho zkoumavým pohledem. Itachi si s povzdechem sedl na větší kus skály.

,,Je to složité, ale věř že ti nechci ublížit. Všechno to dělám jenom kvůli Peinovi, nesmí mít žádné podezření mohlo by to být moc nebezpečné..."

,,Já si říkala, že bojuješ jen napůl, ale... proč bych ti měla věřit?"

,,Možná proto, že jsem tě před chvíli zachránil před bolestivou smrtí způsobenou pádem do těchto hrůzných hlubin?" nadzvedl obočí.

,,Jo, ale až po tom co jsi mě sem ztáhl!" zabručela.

,,Ale ty jsi mě sem shodila!"

,,Koledoval sis o to!" a odněkud z propasti vyrazil mohutný proud vody až nahoru k okraji. ,,To jen aby se neřeklo, že tady nebojujeme," vysvětlila, když si všimla jeho nechápavého pohledu.

,,Jsi pořád stejně mazaná jako kdysi," pousmál se chabě.

,,Taky ses moc nezměnil, teda až na to oblečení ve kterém vypadáš tak nejmíň třikrát tlustší," mrkla na něj s posměškem.

,,Opravdu je to tak příšerné?" začal se zdráhavě zkoumat.

,,Copak to naše maminka čeká? Holčičku nebo chlapečka?" usmála se jízlivě.

,,Nech toho..."

,,Maminka by se neměla zlobit, mohlo by to ublížit miminku," začala se smát.

,,Provokatérko, ono tě to ani po těch čtyřech letech nepřešlo?" zamračil se.

,,Nebuď suchar, ještě mi zfugakutíš a co bych si pak počala??"

,,Nejsem jako otec," mračil se víc.

,,No jo, on nevyvraždil klan..." řekla jízlivě.

,,Zase s tím začínáš, kolikrát ti mám říkát že je to moc složité?"

,,Hodněkrát, ráda bych se totiž někdy dozvěděla, proč to někdo s kým jsem se pěknou řádku let znala, nejen s ním ale i s jeho rodinou, a měli jsme spolu našlápnutej i život do budoucna, udělal," zamračila se a pohlédla někam stranou. Oba dva na chvíli zmlkli a opět se, jako již mnohokrát, začali utápět ve vzpomínkách. Ayame se ale po několika vteřinách náhle usmála. ,,Itachi?" podívala se na něj.

,,Hm? Co je?" zabručel otráveně.

,,Zdrhej," zazubila se.

,,Cože?" nechápal, ale to už se po něm ohnal obrovský drak tvořen vodou a ledem. Itachi něco takového neočekával, lekl se a pořádně zařval...

,,Panebože, co to tam ten Itachi dělá?" nechápal Sasori, když jeho vyděšený řev dolehl až k jejich uším.

,,Hádám, že mu Ayame rve ručičky a nožičky," usmála se Argo blaženě.

,,Nebo hlavičku," přidala se Arwen.

,,To by už nežil," podotkla Argo. Země se několikrát mocně otřásla, sesunulo se několik kamenů a vzápětí Itachi vyskočil vysoko nad propast následován drakem. Ještě ve vzduchu udělal znamení ruky a vyslal po něm proud ohně. Větší část draka byla zasažena přímo a tak se při kontaktu s ohněm přeměnil v páru, zbytek v podobě kapek vody dopadl na zem. Itachi opatrně dopadl na skálu a Arwen se na něj podívala kritickým okem.

,,Itachi, trochu jsi nám zvlhl..." ušklíbla se, přičemž Argo chytila záchvat smíchu.

,,Co jste tam tak dlouho dělali?" dožadoval se Deidara odpovědi (protože upřímně žárlil).

,,Že by mu dala kopačky?" zamyslela se Konan.

,,Dlouho to trvá..." protáhla Argo a pokukovala po Kisamem, který ještě stále držel Charlleeho, blížilo se poledne a rybu k obědu už douho neměla.

,,A taky bude, jestliže nám nehodláte dát démony dobrovolně..." zamračil se Pein.

,,Počkat! Kde je Ayame?" zarazila se Arwen.

,,Já nevím, snad ještě dole," pokrčila Argo rameny a Kisame začínal být z jejího pohledu krapet nervózní. Sleduje mě a nebo svého senseie? přemýšlel.

,,Že by se vzpamatovávala z rozchodu?" zamyslela se Arwen.

,,Já jsem se s nikým nerozcházela!!" ozval se za nimi rozzlobený hlas a vzápětí se k nim přidala poslední členka týmu.

,,Tak co jsi tam tak dlouho dělala?" zajímalo Argo.

,,Nic!" zrudla a odvrátila od ní pohled.

,,Jasně, nic. To tedy byly otřesy!" usmála se Arwen škodolibě.

,,To musel být osmý div světa!" přidala se k ním Argo se smíchem.

,,Ty jsi tak, tak, tak..!" nemohla Ayame najít ten správný výraz.

,,Tak milá?" zajímalo ji.

,,Nechte toho," zarazila je Arwen i když měla ve tváři obrovský úsměv.

,,Hlavně že ty jsi vytlemená," odsekla ji uraženě.

,,Holky, teď ale vážně. Máme problém, velký problém!" uklidnila se Ayame a opět začala přemýšlet nad jejich situací.

,,Jaký?" zajímalo Argo.

,,Akatsuki..." vydechla tajemně.

,,Oni ještě žijou?" ozvala se Arwen znuděně.

,,Asi jo. Už mě to nebaví, bojuje jen Ayame a my nic. Pojďme je zabít..." prokřupla si bělovláska klouby na rukou a upřeně pozorovala Kisameho.

,,Pokud se ti chce bojovat proti Akatsuki, tak klidně, ale líp by to šlo kdyby byl Velký bratr v bezpečí u nás než u nich... Argo? Posloucháš mě?" snažila se ji Arwen probrat, protože viděla jak se v ní pomalu probouzejí lovecké instinkty.

,,Co? Jasně! Prolomit barikádu... zachránit zajatce..." stále upřeně sledovala rybu/Kisameho a pod rukou se ji rozdrtil kus skály.

,,Zachránit Charlleeho," opravila ji, ale chakra bílé kočky pomalu vystupovala ven.

,,Však jo, já tě poslouchám," přikývla, udělala několik znamení ruky a použila Kuchiose no Jutsu, na pomoc si přivolala dva dvoumetrové lvy.

,,Argo, neměla by jsi plýtvat chakrou," napomenula ji Ayame a s lehkou nespokojeností ji sledovala.

,,Na to seru! ... Zabte ty šašky!" prskla, poslední věta už patřila lvům, kteří okamžitě vyrazili vpřed.

,,Ne, mě ne!!" vykřikl Hidan, ale jeden z lvů po něm skočil a zahryzl se mu do ramene (samozřejmě že do toho druhého než do kterého ho kousl tygr při předchozím střetu s Argo).

,,Neopovažuj se proměnit!!" zařvala na ni Arwen, protože v Argo začala čím dál tím nebezpečněji stoupat teď už viditelná chakra.

,,Kage Bunshin no Jutsu!" vyhrkla nevšímavě a vrhla se přímo do středu Akatsuki.

,,Argo přestaň!!" řvala Ayame rozzlobeně, ale bylo pozdě. K nebi vystřelil gejzír bílé chakry a utvořil kolem ní lehkou auru. Ona i něco umí? pomyslel si Pein, když odskočil s ukořistěným Charlleem od obou lvů a hloučku Bunshinů. Zatímco si jeden lev hrál s Hidanem, druhý se zabavoval s Kisamem který přišel o svůj živý štít.

,,Přestaň tu rybu ožužlávat a sežer ho!" nařídila Argo lvovi.

,,Aaaaa!!" zakřičel Kisame, když se mu lev zakousl do ruky.

,,Peine, dělej něco!" vykřikla Konan, která čelila jednomu rozzuřenému klonu Argo s velmi krvelačným výrazem ve tváři.

,,Dej mi pokoj!" zavrčel. Sakra! projelo mu hlavou, když se originál Argo zjevil před ním se šílenou zuřivostí v očích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama