Kapitola 29. - Akatsuki v akci! Nevzdáme se bez boje! (část první)

13. srpna 2014 v 11:05 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team,,Zhebni!!" zavrčela a ohnala se po něm pěstí, ale Pein stačil včas uskočit a nakonec mu nezbylo nic jiného než se krýt i Charlleem. Nejspíš doufal že toho nechá, jenže při jednom výpadu těsně minula Charlleeho obličej a chystala se znovu zasáhnout. Ayame a Arwen byly v mžiku u ní a chytily ji za ruce.

,,Neblbni! Zabiješ Charlleeho!"

,,To je mi fuk!" zařvala, odhodila je od sebe a znovu zaútočila.

,,V pořádku?" nabídl Itachi Ayame ruku, když skončila v prachu na zemi potom co ji Argo odhodila.

,,Jo, ale pokud Argo nezastavíme to teprve nebude dobré!" zamračila se a vstala bez jeho dopomoci. Právě se dostaly do velmi vážného problému.

,,Ayame! Začíná se měnit! Démon v ní se probouzí!!" křikla Arwen zoufale. Dřív než však mohla děvčata jakkoliv zasáhnout, obklopila Argo bílá chakra která se kolem ní zformovala do kočičí siluety.

,,Je napolo probuzený..." zamračila se Ayame jěště víc a krapet se přikrčila. ,,Itachi, schovejte se, my se ji pokusíme zastavit..."

,,Pokusíte?" nadzvedl obočí. ,,Ayame, co se to s tebou děje?" pozoroval ji chvíli. Že by ten její démon? projelo mu hlavou.

,,Argo je v téhle podobě nebezpečnější než celkový démon Bílé kočky," přišla k nim Arwen. Itachi si všiml že se ji nepatrně třesou ruce, určitě za to mohl démon.

,,Raději řekni svým kámošům ať se koukají schovat!" postrčila ho Ayame, ,,a raději nevystrkujte hlavy dokud nebude po všem, nebo o ně příjdete," pohlédla na něj krátce a pak se rozběhla vpřed. V tom jednom jediném pohledu viděl obrovské soustředění, napětí i strach. Mezitím se obezřetně přibližovala k Argo. Prioritou bylo zachránit Charlleeho, protože jestli se namíchne tak z obou dvou poté co s nimi skoncuje nezbyde jediná část těla vcelku. Rozcupovala by je na malé kousky. Pein zrovna opět uskakoval před Argo a dostal se na vyvýšenou plošinu, ale odněkud se vyřítily prameny vlasů a pokusily se ho obklopit. Ayame se mezi tím proplétala, na chvíli mu zmizela z očí a zaútočila na něj zezadu s úmyslem vzít si Charlleeho zpět. Pein ji však jednoduše zablokoval.

,,Nemá to cenu, vzdejte se a váš sensei to možná přežije bez úhony..." řekl.

,,Dej mi Charlleeho a garantuji ti, že tě Argo nezabije ale jen přizabije..." procedila skrze zuby a ohnala se pěstí po jeho boku, leader ji však stále úspěšně blokoval.

,,Vy si opravdu myslíte že by mě mohla porazit?" zamračil se.

,,Já si to nemyslím, já to vím," pousmála se.

,,Neznáte ani desetinu mé opravdové síly," vysvětlil a bolestivě ji zkroutil ruku.

,,Mpf.... tak na tom jsi s námi naprosto stejně..." usykla a snažila se dostat paži do bezbolestnější polohy.

,,Nechápete to..." zakroutil hlavou. ,,To co chci udělat je velmi důležité, důležité pro mír mezi všemi zeměmi..."

,,Mír? Tobě přeskočilo a nebo jsi spadl na hlavu? Jak chceš dosáhnout míru tím že nám a jiným vezmeš démony?" zamračila se.

,,Existuje jedna věc..." začal nebezpečně.

,,Cože?" nechápala, ale pak ji to došlo. ,,Proboha, snad nechceš... To je šílenství! Ty jsi snad vypatlanější než Naruto!!" vykřikla.

,,Proto vás potřebuji, je mi jedno jestli jste s démonem symbioticky spoutáni, určitě najdu způsob jak jejich sílu využít," řekl a surově ji od sebe odhodil.

,,Ayame jsi v pořádku?" přiběhla k ní Arwen, která mezitím co si ona povídala s Peinem, držela Argo v dostatečné vzdálenosti.

,,Jo, ale máme problém..." zamračila se.

,,Co? Ještě něco horšího než to, že Pein má velkého bratříčka, Argo je rozzuřená, chce ho zabít a nevadí ji když sejme i Charlleeho?"

,,Přesně, Pein si chce hrát na boha, chce s pomocí všech démonů zajistit mír pro všechny země, jenže, je jasné že po dobrém to určitě nepůjde. Takhle by mohl smést Konohu z povrchu zemského! Ksakru, je to šílenec..." zavrčela a modrá chakra lehce prosákla na světlo světa.

,,Naše démony nemůže získat," zamračila se Arwen.

,,Jo, to jsem mu říkala, ale zřejmě chce najít nějaký jiný způsob jak využít sílu našich miláčků..."

,,Já tušila, že se jednou objeví takový idiot..." zakroutila hlavou.

,,Ksakru! Tohle prostě nezvládneme..." sklopila Ayame beznadějně hlavu. ,,Nedokážeme zachránit Charlleeho, uklidnit Argo, ubránit se Painovy, držet si od těla zbytek Akatsuki... je toho na nás příliš mnoho, možná když se vzdáme tak Charlleeho pustí a Argo se pak uklidní..." pohlédla na Arwen, ale zaregistrovala jen pěst. Klopýtla, upadla na zadek a udiveně vzhlédla ke své společnici.

,,Zbláznila ses? Jak tohle můžeš říct, copak ti někdo vymyl mozek!?" zavrčela Arwen zle.

,,Ne... ale..."

,,Naruto by se v téhle situaci rozhodně nevzdával a to je pro nás jen ubožák..." odvrátila od ní zrak. ,,Jestli chceš, tak to klidně vzdej ale já budu bojovat dál, i kdyby to znamenalo že probudím démona do jeho plné síly."

,,Já jen... mám o Charlleeho strach, co když ho Pain zabije, co bychom si pak počly?" zvedla se opatrně na nohy a utřely si slzy, které ji začaly stékat po tváři. Arwen ji pevně chytila za ramena a zblízka se ji podívala do očí.

,,Ayame, já mám o něj taky strach, ale dokud tu je šance na jeho záchranu, tak to vzdávat nebudu."

,,Máš pravdu, nechápu jak mě mohla taková blbost napadnout," vzdychla smutně a ještě jednou si otřela vlhké tváře.

,,Už na to nemysli, nakopeme Peinovy zadek..." usmála se na ni povzbudivě.

,,Hm, myslím že jo. Asi to bude lepší než kdybychom se vzdaly," přikývla s novým elánem do bojování.

,,Jenže jak to uděláme? Pein určitě nebude mít problém s tím aby Charlleemu ublížil, a jestli s ním bude poskakovat příliš blízko Argo, možná ho znovu použije jako živý štít... a Argo je mimo, totálně..." přemýšlela Arwen nahlas a sledovala onu trojici, pojednou však bělovláska změnila směr.

,,Kruci! Ona je tady! Všichni pryč!!" přerušil jejich myšlenky Kisame, protože Argo skočila mezi zbývající členy Akatsuki, a ti se tak rozprchli do všech stran.

,,Peine, Peine, zachraň mě!!" rozběhl se k němu Tobi a pokoušel se za něj schovat.

,,Charlleeho manévr č.14: eliminace nepřátel po jednotlivcích..." usmála se Arwen.

,,Hmm, to by šlo, ještě že je Argo rozehnala," přikývla Ayame souhlasně.

,,Tak jo, vem to zleva a já zprava," pokynula ji a obě se k nim rozběhly. Tobi mezitím opatrně vykoukl zpoza Paina.

,,Už je pryč?" zeptal se a nejistě se rozhlížel.

,,Myslím, že ano... počkat!" zpozorněl, protože ucítil jak se o něj cosi otřelo. ,,Asi se o mě otřela..."

,,Je jako kosatka, ty si svoje jídlo otírají. Kdo si ho otře, ten si ho sežere..." zadumal Tobi.

,,Hned jsem klidnější..." vzdychl Pein a Argo se poté otřela i o Tobiho.

,,Ona si Tobiho už taky označila! Zachraň mě!" pověsil se zrzkovi na poslední volnou ruku.

,,Tobi, pusť se!" řval a máchal s ním na všechny směry, ale Tobi se ne a ne pustit. Při tom jak s ním zuřivě mával mu z druhé ruky vyklouzl Charllee, kterého se ihned chopila Argo. Poodběhla s ním o kus dál a začala si s ním hrát. ,,Sebrala mi žrádlo, tedy zajatce! Ksakru, Tobi už mě pleteš!!" zavrčel a stále se ho pokoušel štítivě setřást. Zetsu si mírně oddychl a vylezl ze své skrýše.

,,Ahoj aloe, težký den?" objevila se Arwen na balvanu poblíž.

,,Nejsem aloe!" začal zuřit.

,,No jasně, aloe..." ušklíbla se provokativně.

,,Vůbec jako aloe nevypadám!" snažil se obhájit. ,,No, ale trošku možná jo..." podotkla jeho druhá polovina. ,,Ne! Vůbec ne!!" zamítla to razantně ta první. ,,Ale podívej se, z tohohle profilu trochu jako aloe vypadáš..." ,,Ty jako aloe možná, já ale rozhodně ne!!" ,,Já s tebou nemluvím!" odsekla uražně černá část. ,,Alespoň tu bude chvilku ticho..." ,,Nebude, nebude!!!" pokračoval Zetsu ve své samomluvě.

,,Tak tady jsme skončily..." pousmála se Arwen a šla se porozhlédnout po Sasorim. Deidara, Itachi a Hidan se raději přesunuli k Peinovi.

,,Peine, trochu se ti to vymklo z rukou..." podotkl Deidara nad jejich situací.

,,Hmm, toho jsem si všiml..." zabručel kysele.

,,A proč držíš Tobiho?" zajímal se Hidan když ho pozoroval.

,,Tobi drží mě..." vysvětlil a prudce trhl rukou na které stále visel, ale dosáhl mírného pokroku, posunul se totiž o pár milimetrů. Náhle před ně dopadl Kisame, promočený a lehce potrhaný.

,,Ksakru, moje vodní jutsu proti té Ayame vůbec neúčinkují..." zamračil se a pokusil se zvednout, vzápětí na něj ale dopadla Konan a připlácla ho k zemi. Kisame cosi jen nesrozumitelně zahuhlal.

,,To se nedá..." zafňukala modrovláska ublíženě.

,,Proč musím zrovná já mít bandu tupců?" protočil Pein očima.

,,Komu říkáš tupec?" rozčílila se Konan a praštila ho tak silně, že odlétl a zarazil se až o vzdálenou skálu kde ho zasypala trocha kamení. Deidara, Hidan i Itachi o krok ustoupili, bylo dobré se před ní mít na pozoru když byla v takové náladě.

,,Hmmm, alespoň jedno pozitivum, Tobi se mě konečně pustil..." vzdychl Pein rozmrzele když se oklepával od prachu.

,,Bezva, oni se nakonec pomlátí mezi sebou," usmála se Ayame která to z povzdálí pozorovala. Argo zatím přestalo bavit ožužlávání bezhybného Charlleeho a tak se rozhodla hrát si s poněkud živějšími členy Akatsuki. Pein toho samozřejmě ihned využil a znovu se vrhl k Charlleemu aby ho opět ukořistil. Jakmile se ho však dotkl, zjistil nemilou pravdu o kočičích démonech. Jejich sliny jsou nechutně lepivé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama