Kapitola 3: Selena

3. srpna 2014 v 19:31 | Autor: Mrs.LillyHerondale-Shreave, Překladatel: Denisa Kwapulińská |  Neviditelní (Neviditelní 1)

Tentokrát se seznamujeme s nejlepší kamarádkou.,,Seleno!" vyhrkla Esselle se španělským přízvukem když s otevřenou náručí probíhala dveřmi od Macy's na 34. ulici.

,,Esselle!" napodobila ji Selena a obě se rozesmály. Byly nejlepšími kamarádkami co si jen pamatovaly. Jejich rodiny totiž měly své domy v Puerto Ricu hned vedle sebe. Od té doby byly prakticky nerozdělitelné.

,,Elle, ty můj drahoušku," řekla Selena když kráčeli skrz Macy's zaháknuté navzájem pažemi a rozhlížely se kolem dokola jako by jim to tam patřilo. Což byla čiročirá skutečnost. Lidé to věděli, milovali je a naopak. ,,Jak se máš?" zeptala se nakonec. Přičemž se Elle snažila napodobit její britský přízvuk. Vždycky si tajně přála být Britka.

,,Elegantně a ty?" zeptala se na oplátku. Selena se zastavila aby se natáhla a urovnala jednu voňavku, a pak pokračovala.

,,Perfektně," odpověděla.
*********

,,Víš," vzhlédla Esselle od Elle magazínu, Selena ji opětovala pohled od Vogue. ,,Víš, chci abys mi na svatbě, která bude za pět let, byla družičkou."

Její přítelkyně si odfrkla. ,,Zlatíčko, tou bych byla ať už by jsi chtěla nebo ne," vysvětlila a vrátila se zpátky ke čtení, přičemž kousala do Twizzlerek. Občas bývala trochu hrubá. Pořád provokovala a její postoj ke všemu byl silně sarkastický, prostě byla všechno co jí činilo Essellinou naprosto fantastickou kámoškou. Esselle jen mlčky protočila očima.

,,Hej Elle?" houkla na ni po chvíli.

,,Hm?" odpověděla ji listováním stránek v časopisu. Ukázalo se že roztrhané džíny už vyšly z módy, ne že by se jí to někdy líbilo. Naopak teď frčí vystehované linky, kdy stehy zvýrazňují požadované tvary ženského těla. Hmmm, Esselle měla pocit, že to by se mohlo hodit.

,,Jaký budeš mít snubní prsten?" zeptala se jí Selena. Jen na to pokrčila rameny. Jak by to mohla vědět? Neměla naplánované úplně všechno. Ale chápala proč si to všichni myslí. Byla však zásadně pro aby jí svatbu naplánoval David Tutera, a tak to rozhodně i bude.

,,Budu šťastná s čímkoliv co sežene," obrátila několik stránek najednou.

,,Jasně, ať se propadnu jestli to bude něco menšího než deset karátů," ušklíbla se Selena. Jejich oči se setkaly. Na sekundu zavládlo naprosté ticho, ale pak propukly v záchvat smíchu.

,,Vážně lituji chlapa který si tě veme. To pro něj bude hotová práce, protože si slušná výzva," vrtěla Esselle hlavou.

,,To máš sakra pravdu," kopla do židle až nakonec vymrštila nohy na stůl svojí šéfové.

,,A kde je vůbec Eve?" zeptala se jí. Eve byla Selenina šéfka. Vždycky jim dávala svou kancelář k dispozici, ale teď nebyla nikde v dohledu.

,,Pravděpodobně očumuje toho marketingového týpka Tima ze sekce Tommyho Hilfigera," řekla a otočila stránkou.

,,Ty jsi mi ale mrcha!" rozesmála se. ,,I když je to asi pravda. Nejspíš je teď jedno velký, uslzený oko, z těch parfémů kolem!" vyhrkla Esselle, přičemž se jí nedstávala vzduchu jak se pořád smála. Náhle se ale otevřely dveře, obě si rychle sedly na svá místa a zakryly si tváře.

,,Nazdárek děvčata," vyhrkla Eve a dokráčela až k oknu kde trhnutím rozevřela závěsy. ,,Čemu se smějete?"

,,Ničemu," řekly uličnicky, posmívajíc se zpoza svých časopisů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama