Noční romance (18+)

12. srpna 2014 v 10:20 | Autor: Sebby, Glosa: Denisa Kwapulińská |  Glosy
Dobře, vrhla jsem se na další glosování, tentokrát téhle krátké, erotické povídky.
Dětem a mládeži do 18 let nepřístupné!!Koukal sem, svýma stříbrnýma očima, přímo na hvězdy, stál sem venku, (zde není čárky třeba) na velké terase, (tady ji taky není třeba) před pokojem Clary, mojí milované, (a tady by byl nejlepší středník) sice jsme v sídle soumraku, je nás tu hodně ale Clary mám rád od chívle (chvíle) (+ čárka) kdy sem jí (koho co, čtvrtý pád je ji) potkal poblíš (poblíž) sirotčince v Chicagu. (vím, že občas používám hodně čárek, ale co je moc to je moc) Moje milovaná se rozovna (zrovna) koupe, že bych za ní skočil? Ne zažeň chmůry (chmůry jsou nějaké nové druhy můr?? jinak to asi mají být chmury). Vzdychl (neznělo by povzdychl trošičku líp?) sem si a podíval sem se do země, ale viděl sem jak můj penis dělá něco jiného. (a co dělal? Já jsem zvědavá. Sklapovačky?) Znova sem si vzdychl.

"Luko, pojď dovnitř, nastydneš.." za rukáv mě zatahala moje milá, její vlasy jsou světlounce zrzavé a oči čokoládově hnědé. Vylezla teď ze sprchy a má na sobě jenom kraťásky a volné černé pánsté trišku (pánské tričko) uvázane (uvázané) u boku.

"Clary. (čárka) ty nastydneš v tomhle oblečení. (čárka, opět budu následně raději zdůrazňovat vykřičníkem)" vzal sem Clary do náruče, odnesl sem jí do postele a přikryl dekou.

"Luko.." začala Clary (není třeba opakovat jména, všichni ví kdo na koho mluví) a chytla mě za rukáv košile.

"Mohl by jsi tu zůstat? Bojim (bojím) se (čárka) sem tu první den.(!)" prosila mě Clary. (opět zbytečně jméno)

"Neboj.(!)" usmál sem se. Sedl sem si na kraj postele, Clary mě držela za ruku.

"Stříháš si nehty?" zeptala se a ukázováčkem (ukazováčkem) přejela po špičkách nehtů.

"Stříhám, ale ryhcle (rychle) rostou.(!)" usmál sem se.

"Řekneš mi o sobě něco víc? Třeba bych se pak rozpoměla.(!)" mile se usmála.

"Clary budeš si muset vzpomenou sama.(!)" usmál sem se a věnoval sem jí polibek na čelo. Moje špičáky se však o její kůži na čele otřeli (otřely) a udělali (udělaly) menší škrábn(u)tí.

"Promiň.(!)" omluvil sem se a utřel palcem krev z čela.

"To nic." Clary se zvekla (zvedla? Protože nic jiného mě nenapadá) a kleka si vedle mě. Koukal sem na ní s malinko pootevřenoou pusou (ž)e mi špičáky byli (byly, jsou to ty špičáky) vidět. Clary ke mně natáhla ruku, přejela po rtech až ke špičákům. Vzal sem její ruku a dal jí dál od mích (mých) úst.

"Mohla by si se zranit.(!)" obával sem se. Clary se zvedla a šla na terasu. Ze židle sem vzal její světřík ve kterém přijela sem (ve kterém sem přijela, trošičku zvláštně zvolený slovosled). Šel sem za Clary (stačí za ní, opravdu ale opravdu není třeba všude cpát jména), byla opřená o "hradby", před Claryiným obličejem se objevil malinký (čárka) chlupaný (chlupatý) a baculatý dráček černé barvy (čárka) a na čele ná (má nebo měl? Hádám že spíš minulý čas) červenou kuličku. Usmál se na Clary, jenom překvapivě zamrkala. (překvapivě zamrkat zní zajímavě nicméně v tomhle kontextu divně, nemělo to být spíš: překvapeně zamrkala?)

"Líbí se ti?" zeptal sem se když sem jí kolem ramen dal světřík. (jaký svět řík? Asi svetřík co?)

"Je nádherný.(!)" zvdychla. (vzdychla)

"Je to můj starý snámý (známý), jmenuje se Sodom. (vsadím se, že jeho družka bude Gomora! XD) Je to druh draka.(!)" vysvětlil sem jí. Clary se usmála. Sodom jí chytl za ukazováček. Clary pomalu usínala ve stoje. Vzal sem jí(mezera)do náruče, odnesl do postele, přikril (přikryl) sem jí a pomalu sem odcházel. Šel sem do svého pokoje, je temný jako ta nejtemnější tma. Okna zatažený (zatažená) černými závěsy,(mezera)ale až na jednu půlku okna (jak to, že tam teda byla ta nejtemnější tma? Jako nejtemnější tmu si představuju tmu, ve které si neuvidím doslova ani na špičku nosu, taková ta tma v jeskyních, chápete? Ale jestli nebylo zataženo celé okno, ta nejtemnější tma tam asi moc nebyla), postel černě povklá (povleklá, i když povlečená zní češtěji). Sundal sem si košili a plácl sem seboou (jedno o je navíc) na postel (čárka) ruce sem si dal za hlavu a koukal do stropu.


"Luko, slib mi (čárka) že spolu zůstaem navždy.(!)" prosila mě.
"Clary řeknu(mezera)ti to tolikrát (čárka) kolikrát budeš chítít(chtít).(!)" začal sem.
"NIKDY TĚ NEZRADÍM!" slíbil sem(tečka na konci věty) (a to tenhle příběh zatím docela ušel, proč pořád tyhle klišé?)


Už zase vzpomínky, na starou minulou Claryinu duši. Tahle Clary, Clary Pais, je mnohem ale mnohem hezčí. (Bídáku, že se nestydíš! To si ta minulá tolik zasloužila?) Někdo zaklepal na dveře.

"Kdo to je?" zeptal sem se.

"To sem já Clary.." řekla přes dveře. Zvedl sem se a objevil sem se u dvěří (dvěří). Otevřel sem je, Clary stála za dveřma (nečekaně, když mluvila přes dveře že?), klepala se (čárka nebo a) byla vyděšená.

"Zdál se mi horzný (hrozný) sen, nemohla bych být u tebe?" zeptala se. Vzal sem jí kolem ramen, zavedl sem jí do pokoje, zavřel sem dveře, a odvedl sem jí ke své posteli. Posadil sem jí a sedl sem si vedle ní.

"Clary řekni mi (čárka) co se ti zdálo.(!)" naléhal sem na ní.

"Zdálo se mi (čárka) že Kanata-san mě a všechyn (všechny) ostatní zabil. Byl to hrozný sen, my dva jsme museli koukat jak Kanata zabíjí všechny ze sídla. Mě zabil a ty jsi musel na to koukat.(o co, že to nebyl jen sen) Luko tolik sem se vyděsila.(!)" natiskla se na mojí hruď. Pevně ale nežně a och(r)anářsky sem jí obejmul.

"Nemusíš se bát už sem u tebe. Já tě ochránim (snad ne jako minule!) .(!)" políbil se jí do vlasů. Natiskla se na mě ještě víc. Zvedla hlavu a koukla se na mě. Svýma rtama (svými rty) jsem se dotkl na její rty (jsem se dotkl těch jejích, protože tohle je patvarnost). Od pustil (bez mezery, odpustil) sem jí a odtáhl sem se.

"Promiň mi to.(!)" omluvil sem se.

"nemusíš (velké písmeno na začátku věty) se držet zpátky. (bude sex?)" Clary si sundala tričko a zahalila si napůl prsa, (tečka místo čárky) (ano, sex bude)

"Nem(ů)žu.(!)" (ale, nedělej cavyky, všichni víme, že se to stane a jestli ne, budu velice překvapená) řekl sem (čárka) zvedl sem se a šel sem k oknu, (k) nezatažené půlce okna. Clary se natiskla na moje záda a obejmula mě, její prsa senatihla (se natiskla? Tohle je občas kryptologie XD) na moje záda, v kalhotách sem cítil měnší (menší) tlak. Postavil se mi. Clary tohle mi dělat nemůžeš. (Fakt? Nebuď tak upejpavej, kdyby se ti nechtělo, tak ti nestojí)

"Luko. Já vim že mě miluješ. Že jsi mě miloval i v minulém životě." cítil sem jak na moje záda dopadají kapyčky (kapičky) slz. Prudce sem se otočil, chytl sem Clary (a) zvedl sem jí do vzduchu, obtočila si nohy kolem mý(c)h boků, líbal sem jí vášnivě na rty, oba jsme si polibky vymněňovali. (já říkala, že to chce) V rychle (v rychlosti? Rychle? Náhle?) jsme se objevili u postele (čárka) položil sem jí na postel a lehce sem si na Clary lehl. Polibky sme (jsem) přesunul na krk, šíjí a na prsa. Jedno prso sem uchopil do ruky, a druhé sem sál, svými špičáči sem se dotýkal její jemné kůži na vnadách. Po chvíli se jí bradavny vstičili (musím říct, že jestli tohle má být erotické, tak u mě to akorát díky těm chybám vzbuzuje smích. Správně samozřejmě bradavky vztyčily, a není lepší ztvrdly?). Jemně sem do jedné z bradave(k) kousl. Clary se zrychlil de(c)h, srdce jí tlouklo rychle a oči jí zářili (zářily, ty oči). Jazykem sem od vnad sjel pře(s) bříško až k podbřišku. Jedním trhnutím sem její kraťásky roztrhl (Rawr??). Dalším trhnutím sem sundal ze sebe kalhoty i spodky. Lehl sem si na záda, Clary sme (sem) si dal na sebe, ale tak aby sem měl u tváře její pohlavý (pohlaví).

"Jsi tady vlhká.(!)" ušklíbl sem se. (taky jsem vlhká, právě jsem se počůrala smíchy)

"Ne Luko prosí-!" zalapala po dechu, když sem jí jazykem dráždil na poštěváčku. Uchopila můj úd a jedzila (jezdila) rukou ods (bez s prosím, od) žaludu až po kořen, cítil sem jak ho pohltila ústy. Po már minutá(c)h Clary dosáhla orgasmu. Dýchala ztěžka, a rychle. Obrátil sem jí na záda a přitiskl sem se k ní. (s jeho penisem v jejích ústech? Trochu zmatečné...)

"Možná to bude bolet.(!)" zašeptal sem jí do ucha a vnikl sem do její pochvy.
(cože, to už je konec? Kde je erotika???)


Clary ráno u mě nebyla. Oblíkl sem se do svého oblečení, černým (černých) kalhot, černé košile něco ja(k)o vesta s potrhaným otvory na ruce (ale jdi, ty drsňáku). Šel se pomlím (pomalým) tempem, (bez čárky) do jídelny. Kde byla Clary a všem Zweiltům něco dávala.

"A tohle je pro tebe." Clary mi kolem krku dala černý řetízek s přívěštěm (přívěškem) černého příže (příže? Něco jako příze? Tohle bude asi ten kříž zmiňovaný v poslední větě co?).


"Každý kříž by měl toho určitého zweiltela ochránit.(!)" usmála se Clary na nás na(mezera)všechny.


OK, jaká je pointa tohoto příběhu? Sex postrádající jakoukoliv kapku erotiky? A kdo jsou Zweiltli? (Zweiltelové?) O co tu vlastně šlo? Co bylo záměrem?
Asi na tohle nemám určitý typ a množství mozkových buněk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama