Zombie Apocalypse knižní řetězák

9. srpna 2014 v 18:38 | Denisa Kwapulińská |  Výzvy, projekty
Pro tento řetězák je nutné si vybrat pět knížek, můžou to být nejoblíbenější, ale doporučuji aby byly také dostatečně známé, protože pak je to legrace i pro čtenáře. Poté náhodně otevřte knihu na nějaké stránce a vyberte první jméno na které padnete, pro každou knihu vybíráte dvě jména. Z těchto jmen vám vznikne jakýsi protizombíkovský tým, s kterým by jste měli čelit apokalypse.
Nuže směle dál! XD


Kniha zvolená pro dvě první otázky: Úžasná Zeměplocha - Stráže! Stráže! (Terry Pratchett)

1. Kdo by při zombie apokalypse umřel jako první?
Samuel Elánius (Samuel Vimes)
Cože? Samuel? Samuel Elánius? Nobyho bych ještě chápala, ale tohle je nemyslitelné! Ten prokletý bastard si dovoluje hádat se s Vetinarim!! Ten by si nedovolil umřít jako první!!!

2. Koho bych strčila zombíkům do náruče, abych se zachránila?
Sibyla Berankinová
Tak to teda ne! Já ji mám ráda, krom toho... aha tak teď už chápu proč Sam zemřel. Já těm mozkožroutům podstrčila Sibylu v domnění, že rozpoutá peklo a pokosí jich co nejvíc, a očividně to asi nebyl nejchytřejší nápad, protože Elánius by byl samozřejmě nejhodnodnější živej.


Kniha číslo dvě: Andělé a démoni (Dan Brown)

3. Kdo se jako první promění v zombie?
Glick
Dobrá, otravní reportéři by si to zasloužili, krom toho je tohle vedlejší charakter, takže nikomu chybět nebude.

4. Kdo mě strčí do náruče zombíkům, aby se zachránil?
Robert Langdon
Já to tušila!!! Hajzl jeden proradnej, vypočítavej, on přežije všechno!!!


Kniha číslo tři: Harry Potter a princ dvojí krve (J.K. Rowling)

5. Idiot týmu?
Hermiona Grangerová
C-cože?? Netušila jsem že mám v týmu Hermionu po lobotomii >_<

6. Mozek týmu?
Harry Potter
Ehm, neměly tyhle dvě jména být spíše naopak?? Jako Harry má sice zázračnou schopnost vybruslit ze všech problémů, na druhou stranu má i schopnost se do nich dostávat a žádný Einstein to teda není, protože se ve svých domněnkách dost často mýlí.


Kniha číslo čtyři: Hobit (J.R.R. Tolkien)

7. Medik týmu?
Gandalf
Konečně nějaký pomocník! Nevím jak moc dobrý je Gandalf léčitel ale s těma svýma čárama by něco zvládnout měl.

8. Expert na zbraně?
Glum
Budeme zombíky utloukat syrovýma rybama?


Poslední kniha: Stroncium (Jiří Kulhánek)

9. Rváč týmu?
Longin Kandinský
HELL YEAH!! Chlápek jehož vědomí bylo převedeno do téměř nezničitelné schránky, chlápek který masakruje na co se podívá? Přece jen to možná nebude tak marný!

10. Kapitán týmu?
Monika
Ta svině zrádná??? Beru to zpět, tenhle tým nemá šanci...

Takže můj úžasný tým sestává ze skvělého bijce a velitele Ankh-Morporských strážníků, sira Elánia, který však bohužel nějakým záhadným způsobem zemře jako první. Dále je tu Sibyla Bernkinová, vlastnící malé příruční draky, bohužel já jakožto správný idiot ji radši strčím zombíkům, místo abychom využili ty draky, že. Jako první se v zombie promění Glick, naprosto neužitečný charakter, takže ho nebude nijak zvlášť škoda. Robert Langdon, chlápek který vymýšlí řešení za pochodu a častěji za běhu, což je pro tento případ zcela jako stvořené, mě při první příležitosti obětuje, asi proto že nejsem zrovna zdatný běžec, díky moc. Hlavním idiotem týmu je Hermiona Grangerová, v tomto případě asi po lobotomii, nebo zásahu nějakého příšerného kouzla, protože jinak je to velice zdatná a chytrá čarodějka, mám nějaký pech. Mozek týmu je naopak Harry Potter, který by nicméně v partě s Langdonem něco přece jen vymyslet mohl. Gandalf jakožto léčitel bude neoceniteným členem týmu, snad by byl schopen výlečit případné nedostatky ostatních. Poněkud se obávám Gluma jakožot experta na zbraně, protože jak všichni víme, Glum žádné zbraně neužívá; takže je nejspíš dalším adeptem na zombie, protože má tendence ochutnávat co je v dosahu, což v tomto případě není dobrý nápad. Longin Kandinský je druhým skvělým pomocníkem v týmu. Typický rváč, který kosí nepřátele v tuctech a proto mu nějaká zombikalypsa vadit rozhodně nebude. Kapitánem týmu je naopak Monika, mrcha která se tváří že vám pomáhá aby vám nakonec vrazila kudlu do zad, a tak se obávám, že s tímto týmem nemáme žádné šance na přežití, teda až na Longina, ten přežil i jako pouhopohá hlava a mozkožrouti by si na něm vylámali zuby.


Tímto předávám štafetu své kámošce bloggařce Etsuko, ať si taky užije, a komukoliv dalšímu kdo má chuť se zapojit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama