Téma 3. - Žánr, který jsi nikdy nepsala (část první)

23. října 2014 v 16:12 | Denisa Kwapulińská |  Creative Writing Challenge

Těch žánrů, které jsem nepsala je vícero. Patří sem romantika (ugh), western (což bude doufám zábava), BL (ahahahaha *nervózní smích*) a psychologické drama (což zní velice složitě). Pokusím tedy tedy od každého napsat alespoň kousek.


Romantika

Dlouze se mu zadívala do očí. Jejich oříškovo-čokoládová barva ji odjakživa fascinovala. Vlastně to bylo to první čeho si na něm hned vedle zářivého úsměvu všimla. Mohla by se v nich utápět hodiny.

,,Tobiasi," zašeptala. Sklonil se k ní a jejich horké rty se dotkly. Byl to dlouhý a žhavý polibek, jako by se už od sebe neměli nikdy odtrhnout.

,,Chyběl jsi mi," dopověděla a přitiskla se k němu. Ráda poslouchala tep jeho srdce.

,,Ty mě taky," pohladil ji po jejích hedvábných, zlatých vlasech.

,,Přála bych si aby to nikdy neskončilo," vdechovala jeho vůni. Rozesmál se a pak ji jemně uchopil za bradu a zvedl jí hlavu. Chvíli se nořil do těch nádherných pomněnkových očí a pak ji znovu políbil. Chtivěji a žádostivěji. Prsty ho laskala ve vlasech.


Omlouvám se, ale dál už pokračovat nebudu, jak jsem už tisíkrát na tomhle blogu psala, čistá romantika prostě není můj šálek čaje a pokud bych měla napsat víc, hrozilo by, že můj mozek dosáhne nějaké újmy. I tak to pro mě ale byla obrovská výzva napsat i těch pár řádků. Doufám, že se to líbilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tai Todd Tai Todd | Web | 5. listopadu 2014 v 21:21 | Reagovat

Romantika mi taky nejde. Když už mám ve svých povídkách nějakou scénu, která vypadá, že k tomu sklouzne, obvykle to odkloním nějakou sarkastickou poznámkou hrdinů nebo tak něco. Jen vážně těžko se mi píšou zamilované blbinky, ale i když na to nejsi, i ten krátký úryvek je dobrý :)

2 Denisa Kwapulińská Denisa Kwapulińská | E-mail | Web | 6. listopadu 2014 v 18:42 | Reagovat

[1]: Ono možná bych byla schopna napsat nějakou inteligentnější, snesitelnější romantiku, ale to by nebyla čistá romantika, ale třeba říznutá s fantasy, sci-fi atd. a rozhodně ne zaškatulkovatelná do Young-Adult. Jak se znám, hrozně bych se do toho zaplantala, až by mi z toho vyšla nějaká nová kapitolovka XD Takže raději ne...
Jinak díky, snažila jsem se seč jsem mohla XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama