Kapitola 42. - Charlleeho tajná technika

12. prosince 2014 v 11:30 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team,,Bezva, my půjdem vzbudit růženku," usmála se Argo, kývla na Sasukeho, Naruta a Ayame a společně se vydali k Arweninu ještě stále bezvládnému tělu.

,,A jak to chceš udělat?" zajímal se Naruto, když se u ní zastavili.

,,Přemýšlím..." odpověděla mu a zamyslela se.

,,Nebude to nebezpečné? Co když se vzbudí a bude furt mimo?" nedal si říct.

,,Tak zopakujeme předchozí postup," vysvětlila mu Ayame s klidem.

,,Co? A není to, moc násilné?"

,,Jesli bys byl radši kdyby tě nějakým moc ošklivým způsobem připravila o život," pokrčila rameny.

,,Dobře, myslím že to chápu..." rozhodl se raději dál nevyptávat.

,,Skvělý přístup, no..." probrala se Argo ze zamyšlení, ,,myslím, že jsem přišla na nejlepší způsob jak ji vzbudit," sehnula se k Arwen.

,,Tak to jsem zvědavý..." zabručel si Naruto pro sebe. Argo uchopila Arwen za triko a začala s ní velice krutým způsobem třást.

,,Prober se, kurva!!!" zařvala a uštědřila ji k tomu několik pořádných facek.

,,Tohle spíš vypadá jako by ji chtěla přivodit otřes mozku..." koukl Naruto na Sasukeho.

,,Doufám, že nikdy nenastane situace při které by mě musela křísit..." souhlasil.

,,Slyšíš mě?!" zařvala ji téměř do ucha a chtěla ji uštědřit další facku, ale Arwen její ruku zachytila.

,,Víš jak to bolí? Můžeš mi vysvětlit co to ksakru děláš?" zavrčela na ni a otevřela oči.

,,To je dobře, že jsi zase zpátky..." prskla Argo uraženě ale vzápětí ji radostně objala.

,,Co se vlastně..." začala, ale pak se zarazila když si všimla T.j.j.m.v. jak bojuje s Kakashim a Charlleem a v tu chvíli ji všechno došlo. ,,Ublížila jsem někomu? A co Ayame?" vyhrkla a prudce se posadila.

,,Jsem v pořádku..." sehla se k ní, ,, ...a neměj strach, nenechaly jsme tě abys něco někomu udělala...."

,,To jsem ráda," oddechla si viditelně.

,,Holky!!" vykřikl Naruto vyděšeně, čímž upoutal jejich pozornost. Všechny tři vzhlédly právě včas aby spatřili jak Charllee i s Kakashim dopadli na zem a zůstali tam udýchaně ležet.

,,Tohle bylo vážně slabé..." smál se jim T.j.j.m.v.

,,Ty hnusnej parchante!" zavrčela Argo rozzlobeně.

,,Zlobíš se, Kazimiri? To já bych se měl zlobit, měl bych být na vás všechny naštvaný protože jste mě připravili o nadvládu nad mými démony, jenže i když se to stalo, můžu je znovu ovládnout!" rozchechtal se, v tu chvíli Ayame i Arwen klesly na kolena.

,,Ayame, Arwen!" vykřikla, ,,co se děje?"

,,Je to horší..." vyhrkla Ayame.

,,Co je horší?" nechápala.

,,Myslela jsem že nebude problém se mu ubránit, ale jeho mysl je hrozně silná, má naše démony v hrsti..." zaryla se nehty do půdy a snažila se nad tím hlasem uvnitř zvítězit. Avšak její i Arwenina chakra zase začaly měnit barvu.

,,To nedovolím..." zakroutila hlavou, uvolnila svou chakru a začala ji do nich vysílat. Jejich chakry se začaly pomalu mísit a orochimarův bratr si uvědomil, že nad děvčaty doopravdy ztrácí kontrolu.

,,Jak může..." vřela se v něm krev, provedl znamení ruky a chystal se na Argo vyslat nějakou velmi nebezpečnou a zničující techniku, patrně bez ohledu na to že by mohl sejmout i Ayame s Arwen, ale cestu mu opět zahradili oba senseiové.

,,Jak vidíš, tak může..." ušklíbl se Charllee a ohnal se po něm, podařilo se mu sice uskočit dozadu ale na všechno bylo už pozdě, spojení mezi ním a démony v těle těch dívek se definitivně přerušilo. Když všechny tři chakry pohasly, děvčata sebou unaveně plácla o zem, T.j.j.m.v. si je změřil pohrdavým a rozčíleným pohledem.

,,Co se dá dělat," povzdychl si nakonec, ,,budu vás muset vyřídit sam..." pohlédl na Kakashiho, Naruta, Sasukeho a Charlleeho.

,,Tak to si nějak moc věříš, ne? Jsme čtyři!" přerušil ho Naruto posměšně.

,,Neprovokuj ho," zamračil se na něj Kakashi, ,,a krom toho, zřejmě nebude tak jednoduché ho porazit, protože techniky které jsem na něj se Sasukem použil, nefungovaly..."

,,Cože? Ale to přece..." zarazil se blonďáček a nechápavě se na svého sensei podíval.

,,Já sám nevím čím je to způsobeno, možná používá nějakou techniku která kolem něj vytvoří bariéru a ta ruší naše techniky, kdo ví..." pokrčil rameny.

,,OK!" vyhrkl Charllee znenadání. ,,Rozhodl jsem se že mi nezbývá nic jiného, než použít ultimátní rodinou Přivolávací techniku!" vykročil před své zmatené spolubojovníky a provedl potřebné pečetě. ,,Kuchiose no Jutsu!!" dotkl se země, do okolí se rozšířil oblak dýmu a když se pomalu usadil... ,,Vejce?!!?" vyhrkl překvapeně a s T.j.j.m.v. to doslova seklo o zem.

,,Nejsem si jistý jestli je zrovna ten správný čas na to dělat si omeletu," pohlédl na něj Kakashi s poněkud útrpným výrazem..

,,Vejce? Copak jsem slepice??" uchopil ho Charllee s nešťastným výrazem.

,,No to je teda fakt ultimátní technika!!" rozřechtal se Naruto. ,,Přivolal jste si na pomoc vajíčko!!" stěží popadal dech.

,,K čemu jsem se to upsal??" vzdychl zdrceně.

,,Copak jsi tu techniku nikdy nepoužil?" podivil se Kakashi a přejel pohledem z vajíčka na Charlleeho.

,,Proč bych to dělal? Neměla pro mě zatím využití, to jsem ale netušil že si budu přivolávat vejce!"

,,Ber to z té lepší stránky, nemusíš si kupovat snídani..." řekl mu soucitně.

,,Hmm... to bude vážně skvělý..."

,,Charllee - sensei, takhle své nepřátele uchlámete k smrti, stačí když si přivoláte vajíčko a bude!" sípal Naruto, neboť se mu do plic nedostával, přes samý smích, téměř žádný vzduch.

,,Ty jsi vážně idiot..." zakroutil nad ním Sasuke hlavou a fakt že je s ním v týmu pro něj byl ještě víc nesnesitelným.

,,Ach... na tohle nemám čas," vzdychl Charllee nakonec, ,, ...chytej!" hodil Kakashimu vejce.

,,Charllee neblbni, málem upadlo!" vyděsil se, když ho tak tak zachytil.

,,To je mi fuk, dělej si s ním co chceš..." zavrčel trochu podrážděně.

,,Radši ti ho schovám, třeba se ti z něj něco vylíhne..." řekl si spíš pro sebe a opatrně ho uložil do taštičky na shurikeny.

,,Kakashi," zvážněl najednou, ,,holky jsou mimo... Kolikrát za den můžeš vytvořit Chidori?"

,,Proč to chceš vědět?" zeptal se ho nechápavě.

,,Ježiši, neptej se tak blbě!"

,,Čtyřikrát..." zabručel.

,,Dobře a Sasuke?"

,,Třikrát..."

,,A co Narutův Rasengan?"

,,Na to se mě neptej, to nevím..."

,,Dobře, i kdyby jen jednou..." zamumlal si zamyšleně.

,,Chceš abychom na něj hromadně zaútočili?" svitlo Hatakemu konečně.

,,Mohlo by to vyjít..."

,,No dobře..." souhlasil s ním, ,, ...stejně si nedovedu představit co jiného bychom mohli udělat..."

,,Naruto! Sasuke!" zavolal je Charllee k sobě.

,,Ano, sensei?" šeptl Naruto dychtivě.

,,Zaútočíme na něj ve vlnách," ztišil také hlas, ,,a potřebuji abyste do toho dali naprosto všechno, rozumíte?" přejel je důležitým pohledem a oba přikývli. ,,Takže zaprvé: Kakashi ho něčím znehybní aby nám neutekl, druhá vlna jste vy dva, s Chidori a s Rasenganem, pak v těsném závěsu následuje Kakashi s Raikiri a nakonec já..." vysvětlil jim prostě svůj plán.

,,A co když to nevyjde?" zamračil se Sasuke, jelikož neúspěch jeho Katon techniky byl v jeho paměti stále živý.

,,Tak budeme útočit tak dlouho dokud ho nezabijeme a nebo dokud nám nedojdou všechny síly, pak už se jen budeme muset modlit ke všem svatým aby dorazili posily z Konohy," pravil věcně.

,,Hmm..." odfrkl si Sasuke a bylo na něm vidět že se mu druhá varianta vůbec nelíbí.

,,Pokud nemáte žádné další otázky přejdeme k realizaci mého plánu..." zdvihl hlavu, kterou měl doteď skloněnou k osatním a pohlédl na T.j.j.m.v., ten si očividně z jejich plánování těžkou hlavu rozhodně nedělal.

,,Ehm..." upozornil na sebe Kakashi, kterého zřejmě na jazyku nějaká otázka svědila.

,,Co je?" obrátil k němu Charllee svou hlavu tak prudce, že bylo udivující že mu stále pevně vězela na krku.

,,No, já jen, že... já a Sasuke máme silné techniky a Naruto taky, ale... jestli máš ty zase nějakou svoji ultimátní při které nejspíš svého nepřítele zasypeš nějakými igrediencemi..." ošíval se.

,,Zmlkni..." zrudl až za ušima. ,,To Kuchiose byla prostě jen malá nehoda, techniku kterou použiju teď rozhodně umím..."

,,No jo..." vzdychl rezignovaně a když Charllee lehce pohodil hlavou mírně se rozestoupili.

,,Och, takže vy máte nějaký plán?" usmál se T.j.j.m.v. a kmital mezi nimi pohledem. ,,To jsem zvědavý s čím příjdete..."

,,Nech se překvapit..." pousmál se Charllee nepříjemně.

,,Možná..." odpověděl mu úšklebkem a vyvolal další dva hady kteří ihned zaútočili. Kakashi provedl znamení ruky a dotkl se země: ,,Doton: .....!" vyhrkl, země pod T.j.j.m.v. se začala chvět a vzápětí z ní vyrazili čtyři kamenné bloky které se spojili a vytvořily tvar jakési pyramidy, jenž byla přepásána několika příčkami.

,,Tohle, že mě má zastavit?" rozesmál se a máchl rukou, hadi upustili od svého prvního záměru a vrhli se ke Kakashimu.

,,Ne, spíš rozptýlit..." ozvalo se zprava, T.j.j.m.v. sebou trhl a ohlédl se po hlase...

,,Chidori!!" ,,Rasengan!!" ozvalo se zároveň, místo kde stál se otřáslo a z prachu který se ihned zvedl odskočil Naruto v závěsu se Sasukem.

,,Tohle nemohl přežít..." usmál se Naruto když pozoroval spoušť která se začala rýsovat skrz oblaka prachu a zeminy. Jeho nadšení ale netrvalo příliš dlouho protože skrz zbývající prach prolétly dva obrovské proudy ohně, a kdyby všichni včas neuskočili neomylně by je technika zasáhla.

,,Jak se opovažujete!" zasyčel orochimarův bratr rozzlobeně. K všeobecnému rozhořčení ostatních na něm nebyly patrny žádné známky toho že by ho zasáhly dvě techniky áčkové úrovně.

,,On je snad nesmrtelný!!" vyhrkl Naruto nevěřícně.

,,A cos čekal když je to bratr jednoho ze sanninů?" odfrkl si Sasuke.

,,Nesmíme ho nechat vydechnout!" zařval Charllee, Kakashi tedy zlikvidoval hady se kterými se už nějakou chvíli potýkal a vrhl se na něj s nefalšovaným Raikiri. Zasáhl ho s naprostou přesností, i když byla pravda že se mu jeho cíl ani nepokoušel vyhnout. Pomalu vytrhl ruku z jeho těla, ovšem šokovaný výraz T.j.j.m.v. se změnil na velmi pobavený úsměv, pevně stiskl Hatakeho zápěstí a odhodil ho zpátky k Charlleemu.

,,To je vše co umíte? Říkal jsem přece že na mě takovéhle techniky nestačí!" rozesmál se a jejich chabý pokus oplatil novou várkou hadů.

,,Hm... v tomhle není moc originality..." zabručel Naruto když se nad ním jeden z plazů vztyčil v celé své hadí kráse.

,,Kakashi, zastavte ty hady!" křikl Charllee a odskočil kousek dozadu aby mohl nerušeně provést svou vlastní techniku. Sasuke tedy pomohl Narutovi zamezit v útoku asi třem a jejich sensei ty další přidržel v dostatečné vzdálenosti, vzápětí ale sebou všichni škubli protože ucítili jakési zvláštní pnutí ve vzduchu a ohlédli se. Charllee stál bez pohnutí a plně soustředěn s nataženou pravačkou a v dlani mu vířila chakra která se pomalu formovala do koule.

,,To je Rasengan!!" vyjekl Naruto totálně udiveně, protože tvarem chakry i barvou to Rasengan vskutku připomínalo.

,,Ne, podívej!" nesouhlasil Sasuke. To co v prvních vteřinách připomínalo všem tolik známý Rasengan se náhle úplně změnilo. Barva se začala měnit jak přibývaly další živelné elementy, koule teď nabyla trochu větších rozměrů, uvnitř byl stlačen Katon (oheň), Suiton (voda) a Doton (země), kolem ní se utvořily tři divoce kroužící pásy tvořené Fuutonem (větrem) a pak to vše začalo nebezpečně jiskřit a pulzovat díky Raitonu (blesku). Charlleeho ruka se mírně roztřásla, zřejmě ho stálo mnoho sil tu techniku v takovéhle podobě udržet.

,,Dobře, uvidíme co řekneš na tohle..." zvedl hlavu a rozběhl se na orochimarova bratra. Proběhl mezi oběma skupinkami a jak je míjel vířící Fuuton chakra zničila oba přivolané hady (Hadi se při pohledu na tuto techniku raději zcela sami zničili).

,,To nemůže vyjít!" připravil se T.j.j.m.v. na střet s tou neznámou technikou.

,,Goukyou no jutsu!!" vykřikl Charllee a zasáhl ho, půda pod jejich nohama vybouchla a zahalila je. Kakashi, Naruto a Sasuke zůstali omámeně zírat, krátce na to k nim Charllee s mírným zakolísáním doskočil. Zvedl se vítr a místo kde ještě před chvíli stál zahalila menší exploze kulovitého tvaru ze které občas vylétl menší proud elektřiny.

,,Co to proboha je?" vzpamatoval se Kakashi a pohlédl na něj. ,,A kdy ses to naučil?!" vydechl překvapeně.

,,Když mi bylo sedmnáct," usmál se.

,,Tak proto jsi byl tehdy citlivej na tu pravačku!" zakroutil nevěřícně hlavou.

,,Tohle by ho snad mělo zneškodnit. Když jsem, v rámci experimentů, použil tuhle techniku na stoletej dub zbyla z něj jen malá hromádka třísek..." prohrábl si unaveně vlasy.

,,To myslíte vážně?" vyjekl Naruto a stále hleděl na místo exploze kde vše nebezpečně vířilo.

,,Myslím, prostě by ho to mělo rozsekat, nebo nějak tak..."

,,Musím přiznat že to má ohromnou ničivou sílu," přikývl Kakashi uznale, ,,ale..." sklouzl pohledem k Charlleeho pravačce která očividně utrpěla nějakou újmu, ,,není to úplně dokonalé."

,,Je to složitý..." přikývl Charllee a pokusil se cvičně zahýbat prsty na zraněné ruce ale zjistil že je to poměrně dost bolestivé.

,,Ten název, Goukyou no Jutsu... Je to pětiživelná technika? Ale i když stlačíš všechny živly do jednoho bodu, síly zdá se, rotují všemi směry a narážejí do sebe, proto je to nestabilní..." zamyslel se nahlas. Přesto nemohl uvěřit tomu že Charllee skutečně použil všech pět elementů, něco takového jaktěživ neviděl.

,,Tak si to zkus sám když jseš tak chytrej..." obořil se na něj. ,,Ne, vlastně ne! Opovaž se! Tuhle techniku nezkopíruješ!!" řekl mu výhružně.

,,Ale..." Kakashi se zarazil.

,,Ty už jsi to zkopíroval?" vyjekl zuřivě.

,,Co tě nemá!" máchl rukou v pokusu ho uklidnit.

,,Jestli to budeš používat, vlastnoručně tě tím zabiju..." zavrčel mu do obličeje.

,,Uklidni se..."

,,Je to moje vlastní technika, nechci aby jí kromě mě používal ještě někdo..."

,,To je dost sobecké..." ušklíbl se Sasuke. Litoval toho že v danou chvíli neměl aktivován sharingan, ale byl natolik překvapený že si to ani neuvědomil.

,,Ne, ta technika je nebezpečná. Když jsem se jí učil, mnohokrát mě zranila. Moje pravá ruka už nikdy nebude taková jako dřív a pokud to přeženu s používáním můžu o ni i přijít. Sasuke, víš co by to přece znamenalo..." zabodl se do něj významným pohledem.

,,Nebyl byste jako shinobi použitelný...."

,,Tudiž to je Kinjutsu, jak jsem si myslel..." vzdychl Kakashi.

,,No a co? Určitě je na úrovni S třídy..." odbyl ho Charllee ledabyle.

,,Nikdy předtím jsem tě to ale neviděl používat..."

,,Nesmím to používat často, přišel bych o ruku! Už teď ji mám o něco méně citlivou! Copak jsi mě neposlouchal?!" začal být mírně dopálený nad tím jak mu všechno musí polopaticky vysvětlovat.

,,Co? Říkal jsi něco?" probral se ze zamyšlení.

,,Kakashi, sereš mě..." utrousil ledově.

,,Možná je to hloupá otázka," otočil se k němu Sasuke, ,,ale..." náhle však sebou všichni vyděšeně trhli, neboť se z místa exploze ozval děsivý smích.

,,Ne!" vyjekl Charllee. ,,To není možné!" zíral na oblak zvířené půdy ze kterého vyšel T.j.j.m.v.

,,Úžasné!" prohlížel si ho pohledem. ,,Nikdy bych neřekl že ovládneš tak silnou techniku! Techniku, která by mě dokázala doopravdy zranit!" postoupil o několik dalších kroků vpřed.

,,Ksakru..." ulevil si, ,,budeme to muset muset zopakovat," kývl na ostatní, znovu tedy na mladšího orochimarova bratra zaútočili. Raikiri či Chidori ani Rasengan mu však žádné potíže nečinili, jediné co na něm zanechalo stopy bylo Goukyou no Jutsu, a po druhém zásahu na něm konečně bylo poznat že utrpěl nějaká větší zranení, bohužel Charllee na tom nebyl o mnoho lépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama