Kapitola 43. - Smrtelné nebezpečí! Shinobi, kterého se děsili i jeho vlastní spolubojovníci

19. prosince 2014 v 11:30 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team,,Charllee, možná by sis měl na chvíli odpočinout..." snažil se Kakashi poukázat na jeho zhoršující se stav. Používání té techniky si na něm totiž vybíralo svou daň.

,,Zbláznil ses, obzvlášť když je to moje technika co na něm zanechává alespoň nějaké stopy?" probodl ho pohledem a snažil se potlačit třes v ruce.

,,To ty ses zbláznil! Jestli budeš pokračovat, můžeš o tu ruku doopravdy přijít!" upřel na něj své sharinganské oko.

,,Možná, ale tady jde o moje děvčata, radši přijdu o ruku než abych přišel o ně. To snad dokážeš pochopit, ne? Jsou moje rodina, moje všechno a budu je chránit i vlastním životem!" zvýšil hlas.

,,Samozřejmě že dokážu..." zamručel, ,,ale dělám si o tebe starosti..." snažil se ho trochu uklidnit. Viděl že začíná být docela dost naštvaný a jestli jsou ty zvěsti o něm jen zpoloviny pravdivé, nebylo by dobré kdyby se doopravdy naštval.

,,To je milé ale zbytečně tady maříme čas řečmi, teď zaútočíme naposledy a věř mi že ho určitě zabijeme..." prokřupl si klouby na prstech.

,,Jsi šílenec..." zakroutil Hatake hlavou.

,,Nekecej a pojď..." kývl na něj. Poté co dal znamení Narutovi a Sasukemu aby provedli třetí útok, začal se znovu soustředit na Goukyou no Jutsu a jakmile Kakashi skončil s Raikiri také zaútočil. Jenže když odskočil z místa které vybuchlo, zjistili že celá jeho pravá ruka nese velké tržné rány.

,,Charllee, co se stalo?" vyhrkl Kakashi trochu poděšeně.

,,Chytil mě a nestačil jsem uskočit včas..." zakolísal a klesl na koleno. Bylo na něm vidět, že má obrovské bolesti.

,,Říkal jsem ti to! Jsi blázen takhle riskovat!" zařval na něj.

,,Buď zticha!" procedil skrze zaťaté zuby a pokusil se vztát, ale paží mu projela ukrutná bolest.

,,Charllee myslel jsem to vážně, doopravdy ti splním co budeš chtít když se ke mně přidáš..." vyšel T.j.j.m.v. z oblaku prachu.

,,Od tebe já nic nepotřebuju, stačí mi má rodina a mí přátelé..." protestoval.

,,Rodina, přátelé, pokaždé tě někdo z nich zradil. Tvá matka tě opustila, otec tě nenáviděl..."

,,Otec i matka patří do minulosti! Teď mám jinou rodinu!"

,,Jak si můžeš být jistý že tě také nezradí?" věnoval pohled děvčatům.

,,Neudělaly by to, jsem jediný kdo jim na světě zbyl..." zakroutil prudce hlavou. Něco takového pro něj bylo nemyslitelné.

,,Charllee, nechceš přece umřít jako tvůj otec..." zamračil se na něj T.j.j.m.v. nebezpečně.

,,Co ty o tom můžeš vědět?!"

,,Co o tom vím? Víc než si myslíš, jeho smrt byla opravdu ošklivá, nemám pravdu?"

,,Nevěřím ti ani slovo!" vyhrkl podrážděně, ale přesto byly v jeho hlase znát pochybosti o vlastních slovech.

,,Ale to bys měl, protože to já ho zabil. Slabí zmizí z tohoto světa... Takový je život. Byl nepotřebný. A měl bys mi být vděčný, vždyť jsi ho celou dobu nenáviděl a netvař se tak, o tomhle vím. Nenávidíš ho za to že tvá matka kvůli němu odešla a opustila tě..." vysvětlil mu, Charllee se absolutně nezmohl na slovo a Kakashi s Narutem a Sasukem jen udiveně zírali.

,,Nenáviděl jsi ho tak moc že se ti ulevilo když umřel. Nebyl tu nikdo kdo by tě omezoval hloupými pravidly..." pokračoval úlisným tónem. Charllee se otřásl.

,,Co někdo takový jako ty může o mě vědět?!"

,,Máš to v sobě, tu moc, touhu po ní... toho se nikdy nezbavíš... Vidím ti to na očích, proto jsi byl v mládí tak vzpurný... S mou pomocí můžeš svou touhu naplnit..."

,,Přiznávám že někdě tam hluboko to ve mě je, ale já jsem se k tomu otočil zády a nehodlám se nikdy dívat zpět," nesouhlasil s ním.

,,Jak tohle můžeš říct? Je to tvá přirozenost!"

,,Protože mám někoho kdo je pro mě důležitý, kvůli komu jsem byl ochotný se změnit," řekl a podíval se na děvčata která sice stále vyčerpaně ležela, ale věděla o všem co se událo i řeklo.

,,A co ta vražda?" vyhrkl. ,,Ty pocity co tě k ní dohnaly, líbily se ti že ano," uchechtl se t.j.j.m.v. psychopaticky a Charllee naprosto ztuhl. Kakashi, Naruto, Sasuke i děvčata se tvářili nevěřícně, o něčem takovém nikdy v životě neslyšeli. ,,Byl to tvůj parťák, narodil se ve stejné vesnici a přesto jsi ho zabil..."

,,Buď zticha!" zavrčel Charllee skrze zuby a nebezpečně zatínal pěst levé ruky. Nedokázal však zabránit nepříjemným vzpomínkám.

,,...a jak vidím z tváří těch tvých kamarádíčků a té tvé rodiny tak o tom vůbec neví!!!" pokračoval škodolibě. ,,Měl jsi před nimi tak ošklivé tajemství? Mohou ti ještě pořád věřit?" rozchechtal se.

,,Charllee?" ozvala se Arwen zmateně a pohlédla na něj. Věděla že umí být agresivní ale že by udělal něco takového to přece, přece nebylo možné, nebo snad ano?

,,Nebyla to moje vina," zašeptal v odpověď s očima upřenýma na cosi co viděl jen on. ,,Nemohl jsem za to, nebyla to moje vina," opakoval.

,,Lháři!" vyhrkl Orův bratr. ,,Nebyla to tvoje vina? Nebud směšný, udělal jsi to protože jsi chtěl, protože jsi ho nenáviděl! To jsi byl přece celý ty, zbavit se toho co nesnášíš..."

,,I kdyby," přerušila ho Ayame a Charllee na ni udiveně pohlédl, ,,i kdyby to byla pravda, mě osobně je to jedno. Lidé se mění a ať už Charllee udělal v minulosti cokoliv pro mě je to čím je dnes a nic to nezmění ani ty tvoje pitomé řečičky," zamračila se a obě děvčata ji hlasitě podpořily což t.j.j.m.v. poněkud rozzuřilo.

,,Holky moje," zašeptal Charllee radostně a usmál se na ně, měl takové štěstí že na ně narazil, nebýt jich kdo ví jak by dopadl. ,,Je mi to líto," pohlédl na bratra od Orochimara, ,,ale nepřidám se k tobě za žádnou cenu, můžeš mě lákat, můžeš mě trápit a působit mi bolest ale jak už víš mám hodně silnou podporu," zazubil se provokativně.

,,Jsi hlupák!" zesínal t.j.j.m.v. vztekem.

,,Možná, ale někdy je nás hlupáků třeba. Nemám chuť se všeho co jsem získal vzdát jen kvůli takovým hloupým věcem jako je moc a uznání, dosáhnu toho lepší cestou společně s nimi a," jeho úsměv se změnil do nebezpečného výrazu, ,,nedovolím ti abys komukoliv ublížil, parchante," jakmile to dořekl obklopila ho černofialová chakra.

,,Naruto! Sasuke!" vyhrkl Kakashi a okamžitě k nim přispěchal, něco takového u Charlleeho ještě nikdy neviděl a moc dobrý pocit z toho neměl.

,,Já vůbec nic nechápu!" zoufal si Naruto. ,,Co ten chlápek myslel o Charlleeho - sensei touze? A jaká vražda? A co má znamenat ta děsivá chakra???"

,,Odpovědět ti můžu jen na tu poslední otázku," řekl Kakashi vážně. ,,A to že Charllee nejspíš udělá čest své přezdívce Konoha no Abareru," oba mladíci zbledli, Konoha no Abareru, nejděsivější ninja z Listové, shinobi kterého se děsili i vlastní spolubojovníci, oba s napětím čekali na to co se vlastně bude dít. Charllee se bez zdlouhavého rozmýšlení vrhl na t.j.j.m.v., zasypával ho těmi nejtvrdšími údery takže měl sotva čas na obranu natožpak na útok. A i když se mu ho přece jen podařilo zasáhnout shledal že se to naprosto míjí účinkem.

On necítí bolest, došlu mu když ho zasáhl do zraněné paže ale Charllee na to nijak nereagoval, tohle situaci poněkud zhoršilo.

,,No jo, když selže ninjutsu a genjutsu ještě tu máme taijutsu," vzdychl Kakashi a trochu se pousmál.

,,Hrubá síla nadevše!!" zajásala Argo která byla schopna i přes tu melu zaznamenat Hatakeho slova. Orův bratr však jejich nadšení nesdílel, jeho speciální bariéra byla schopna odolat i velmi silným ninjutsu a genjutsu technikám jenže taijutsu to bylo něco zcela jiného a Charlleemu šel tento styl na výbornou, jestli něco rychle nevymyslí vytříská z něj duši. Nakonec se mu přece jen mezi pár údery podařilo vzdálit a tak toho využil k tomu že po bezbranných děvčatech hodil salvu kunaiů, jelikož byl od nich Kakashi daleko a s velkou pravděpodobností by tam ani včas nedoběhl, vřítil se k nim Charllee a bezchybně kunaie odrazil. Ale téměř vzápětí k němu letěly další, jeden stačil odklonit aby si až příliš pozdě uvědomil že s nimi něco není v pořádku. Zbylé kunaie nečekaně nabraly rychlost takže už nestačil zareagovat a ke všemu byly posílené fuutonem, jeden se mu hluboko zavrtal do levého ramene a další, jak se mu snažil z posledních sil vyhnout, do pravého boku. Zakolísal ale přesto poněkud klopýtavě vyrazil zpět směrem k t.j.j.m.v., ta zranění nebyla nic pěkného obzvlášť to v boku takže ho začaly rychle opouštět síly a jeho nabuzená chakra pomalu skomírala.

,,Charllee!" uslyšel volat Kakashiho a byl si jistý tím že se mu chce vydat na pomoc, ale to nemůže připustit. ,,Charllee!" doznívaly mu v uších hlasy děvčat a dokázal si představit jak vyděšeně se tváří a i to že se pokoušejí marně vstát.

,,Zůstaňte kde jste!!" zahřímal a ani se neohlédl, musí si to s tím parchantem vyřídit sám dokud to ještě jde, dokud mu ještě zbývá nějaká chakra. Ostatní by proti němu nic nezmohli, byli vyčerpaní a jejich techniky na něj nepůsobily, jenže jeho ano. Zvládne to, musí to zvládnout. Soustředil veškerou svou sílu a pokusil se na Orochimarova bratra zaútočit ale ten ho celkem bez problémů odkopl takže se dokutálel až skoro k okraji propasti která tam byla.

,,Charllee, Charllee, Charllee," povzdychl si t.j.j.m.v., ,,proč jen jsi tak tvrdohlavý? Kdybys se mnou souhlasil nemusel bych tě teď zabít," zastavil se před ním a zklamaně na něj pohlížel.

,,Proč?" postavil se namáhavě. ,,Protože lidé kteří se nestarají o své přátele jsou ještě horší než odpad jako ty," uchechtl se unaveně. ,,Možná že mě teď zabiješ ale to ti výhru nepřinese," pohlédl na děvčata, na šokovaného Kakashiho, zmateného Naruta i Sasukeho a na všechny se hřejivě usmál.

,,Co se dá dělat," povzdychl si t.j.j.m.v. trochu zklamaně, Charllee vytušil něco špatného a udělal krok vzad ale stejně neměl kvůli té tmavé díře za sebou příliš místa k úniku, ,,... myslím, že teď už jsi mi k ničemu..." ušklíbl se, přesunul se k němu a chytil ho pod krkem. Charllee ho uchopil za ruku a pokusil se vyprostit, ale rychle mu docházel kyslík. ,,Šťastný let a dopadni tvrdě!" rozesmál se a mrštil jím do propasti.

Charllee pomalu padal, tušil, že už se nezachrání, protože mu na to nezbyla chakra. Myslí mu projel celý jeho dosavadní život, to špatné i to dobré. Jedinou věcí si ale byl stoprocentně jist, že by tenhle život za nic na světě nevyměnil, a i kdyby se některé věci mohly vrátit nazpět, nikdy by to neudělal, protože by nikdy nepotkal Ayame, Arwen a Argo. Jeho andílci pro něj byly vším, díky nim se změnil a stal se z něj lepší člověk. Pousmál se, naposledy se zahleděl na výřez oblohy nad sebou který se zmenšoval, slyšel jak se k němu z dálky nesou jejich hlasy jak ho volají ale bylo už příliš pozdě, pomalu zavřel oči a pak ho pohltila temnota...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama