Kapitola 44. - Nibi no Kuroi Okami, Ichibi no Shiroi Okami a Shiroi Neko

26. prosince 2014 v 11:30 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee teamMalý blonďatý chlapec k sobě tiskl zarámovanou fotografii nádherné usmívající se mladé ženy s vlnitými blonďatými vlasy. Dokázal se na ni dívat hodiny a její úsměv ho pokaždé zahřál na srdci, jenže byla to jen fotografie. Nikdy ji nebude moci obejmout, usmát se na ni, říct jak ji má rád, nikdy, protože odešla. ,,Mami..." zašeptal a oči se mu zalily slzami, strašně mu chyběla. O pár let později, ten samý chlapec, společně se svou partou stával na mostu přes řeku a kouřil cigarety, nevadilo mu, že je pro většinu lidí ve vesnici považován za výtržníka, chtěl se jen cítit svobodný a samostatný. Věděl, že jim všem jednoho dne ukáže, možná by se měl stát hokagem. Uplynuly další roky, díky svým schopnostem měl možnost stát se členem ANBU, nebylo to sice to po čem toužil, ale byla to možnost jak se dostat do podvědomí ostatních. Jak by se ale zachoval, kdyby tušil že při jedné misi narazí na mladou dívku? Ke své smůle, nebo ke svému štěstí, se nakonec začal starat hned o tři dívky, které postupně našel osamocené na svých misích, jeho otec však umřel, a tak byly to jediné co mu zbylo. Jeho andílci...

,,Charllee!!" vykřikla děvčata jednotně a jakýmsi záhadným způsobem se jim podařilo vstát a doškobrtat k propasti ve které zmizel.

,,Charllee! Charllee!!" křičela Argo a zírala do temnoty pod sebou, po jejich senseiovy tam však nebylo ani stopy.

,,Ne, to ne... Charllee..." zašeptala Arwen a po tváři ji stekly slzy.

,,On není mrtvý! Není, není!!" křičela Ayame a prudce vrtěla hlavou, ovšem díky démonům v jejich těle vycítily že jeho chakra nadobro zmizela. ,,Není..." selhal ji hlas a rozvzlykala se.

,,Zbytečně plýtváte energií, tohle nepřežil..." smál se t.j.j.m.v. jejich počínání.

,,Ne..." zakroutila Ayame hlavou, ,,on by neumřel. Slíbil nám, že s námi zůstane ať se děje co se děje... Určitě tam někde dole je, a živý..." postavila se mátožně. ,,Jdu za ním..." pohlédla dolů s prázdným výrazem v očích. Dřív než však stačila udělat jediný krok ji Kakashi chytil za rameno.

,,Neblázni..." zatřepal s ní lehce.

,,Ne, ty to nechápeš, on určitě není mrtvý!!" mlela sebou a snažila se vyprostit z jeho sevření. ,,Nech mě, chci ho najít... Někde tam je, určitě..." zhroutila se a znovu se rozvzlykala.

,,Je mi to líto..." pohladil ji konejšivě po vlasech.

,,Támhle něco je!" vrhkla znenadání Argo a ukázala do propasti. Všichni sebou trhli a jejich oči se stočily do těch nekonečných hlubin. Na ostrém výběžku skály se třepotala, na jednom místě mírně natrhnutá, ninjovská páska.

,,To je... Charlleeho..." zašeptala Arwen, s pomocí vlasů si ji podala, pevně ji sevřela v dlani a otřela si rukávem mokrý obličej.

,,Ty..." zavrčela Ayame, odstrčila od sebe Kakashiho a vražedně pohlédla na orochimarova bratra, ,,... jak jsi mohl..."

,,To je prosté, má malá vlčí princezničko, kdyby nebyl tak hloupý, mohl se ke mně přidat a stále by žil... zasloužil si to, ubožák..." pokrčil rameny.

,,Charllee není blbec ani ubožák, na rozdíl od tebe!" zaprskala Argo.

,,No, ale on je tady tím mrtvým, a teď... dívenko beze jména, má vlčí princezno, poslechněte svého pána..." poručil jim a kolem děvčat se opět zvedla chakra. Argo k nim přiskočila, ale t.j.j.m.v. byl rychlejší a popadl ji pod krkem. ,,Ty už jim nepomůžeš..." zašklebil se ji do obličeje a mrštil ji proti skále, před bolestivým nárazem ji však Kakashi stačil zachytit. Tentokrát se však obě nebránily pokynům a démoni se zase začali probouzet, obalila je černá a tmavě modrá chakra. Něco však bylo jinak, jejich chakra se neustálila ale pořád děsivě narůstala.

,,Co se děje?" nechápal Kakashi.

,,Objeví se Nibi no Kuroi Okami a Ichibi no Shiroi Okami..." vysvětlila Argo když se jí podařilo se jakžtakž vzpamatovat.

,,Myslíš skutečné démony?" ujišťoval se, na to mu pouze přikývla. Nikdo neměl odvahu se pohnout. Ayame byla pomalu zahalena vodou smíchanou s chakrou a Arwen obalily její vlasy. T.j.j.m.v. chvíli zaraženě stál, pak se mu však na tváři objevil úsměv když si uvědomil co se vlastně dějě.

,,Konečně! Nevěřil jsem, že by se jim někdy mohlo povést vyvolat démony v jejich původní podobě, tolik jsem se snažil a přesto jsem to z nich nemohl vydolovat!! Ale teď, teď..." rozesmál se děsivě, ,,váš osud je zpečetěn..." pohlédl na Kakashiho a jeho tým.

,,Tobě se to nepodařilo, byl to Charllee! Díky jeho lásce démoni povstali, to on byl první!" vykřikla Argo a i její démon se začal probouzet, s čímž t.j.j.m.v.nepočítal.

,,Tak i ona umí vyvolat démona?" zamračil se, když se před ním objevila Shiroi Neko v celé své kráse. ,,Stejně vám to nebude k ničemu! Bílý vlku, Černý vlku, zničte je!!" nařídil jim rozzuřeně. Jenže všichni tři démoni na sebe jen zírali a nezdálo se, že by hodlali nějak jednat. ,,No tak se ksakru pohněte, vy potvory jedny!!" zuřil čím dál tím víc, ale vzápětí jen tak tak uskočil před ocasem Černého.

,,Sklapni!" zavrčel a pohlédl na něj s vyceněnými zuby.

,,Jsem tvůj pán, jak se opovažuješ?!"

,,Řekl jsem abys sklapl, není v mém zájmu poslouchat někoho jako jsi ty, červe!"

,,To já jsem vás vložil do jejich těl, nebýt mě nikdy byste nemohli využít svou sílu naplno!!" obhajoval se, ale uvědomil si, že jeho technika na ně teď už nepůsobí. Dokázal je ovládat jen když nebyli stoprocentně probuzení, uvědomil si svou pošetilost.

,,Díky tobě jsme přišli o svou svobodu, zničil jsi život a budoucnost děvčat a teď jsi ještě zabil Charlleeho, člověka, který jim byl velice drahý..." promluvil Bílý vlk. ,,To byla obrovská chyba..."

,,A za tu chybu zaplatíš..." dopověděla Bílá kočka.

,,Mě nevystrašíte! Jsem dost silný na to, abych se o vás všechny postaral sám!" vykřikl, provedl znamení ruky a vyslal na ně obrovského ohnivého draka. Bílý vlk mu však skočil do cesty a zablokoval ho vodní zdí.

,,Zapomněl si že je mým živlem voda a nebo začínáš panikařit?" ušklíbl se, když jeho ohnivou techniku uhasil.

,,Kuchiose no jutsu!" křikl orochimarův bratr v odpověď a v mžiku tam byli čtyři obrovští hadi. Tři z nich se vrhli na démony a zbývající zaútočil na Kakashiho skupinku.

,,Pozor!" křikl Kakashi, uskočil před hadí tlamou, ale ocas ho nebezpečně odmrštil.

,,Kakashi - sensei!!" vykřikl Naruto a společně se Sasukem se k němu rozběhli, přičemž na sebe strhli plazovu pozornost.

,,Ksakru!" uskočil Sasuke před tlamou plnou ostrých zubů a vzápětí se musel sehnout před mohutným máchnutím ocasem. Pomalu ale jistě začínám hady nesnášet... pomyslel si rozhořčeně, když znovu odskočil, bohužel už neměl chakru na žádné techniky a tak bylo vyhýbání tím jediným na co se zmohl. K tomu si byl jist, že kunaie a shurikeny by proti hadově kůži asi příliš neobstály. ,,Naruto, kde jsi ty pako?" zavolal rozčíleně když si po chvíli uvědomil, že není nikde poblíž.

,,Jdu ti na pomoc!!" ozvalo se odněkud zleva a za chvíli se k němu blonďák přiřítil, bohužel jediné čeho docílil bylo to, že je had odhodil oba.

,,Tak to ti děkuju!" zaprskal Sasuke podrážděně, když se zvedal ze země o několik metrů dál. ,,S tou tvou pomocí mi pomůžeš leda tak do hrobu..."

,,Nemůžu za to, že je ten had tak vytrvalý!"

,,Hmm... asi jako tvoje blbost..."

,,Suiton: Suiryuudan no Jutsu!" ozvalo se za nimi, hned na to kolem nich prolétl drak z vody a zničil hada před nimi. ,,Uf... to by bylo..." oddychl si Kakashi zmoženě a lapl si na zem.

,,Sensei, jste v pořádku?" zeptal se ho Naruto.

,,Jo jsem..." přikývl a zakryl si oko s sharinganem, ,,ale bohužel musím konstatovat, že mi už nezbyla chakra, takže to musíme nechat na děvčatech..."

Mezitím Shiroi Neko, Shiroi Okami a Kuroi Okami bez problémů zničili zbylé hady, které na ně t.j.j.m.v poslal, ale vzápětí museli čelit další menší várce plazích mazlíčků, orochimarův bratr si však začal uvědomovat že neustálým přivoláváním hadů si příliš nepomůže, krom toho si jen víc vyčerpá zásobu chakry, která už tak dost klesla při používání jeho předchozích technik. Na další uvažování ale neměl čas protože jeho další hadi byli zničeni a z jedné strany se na něj řítila mohutná ledová vlna a z druhé proud rudého ohně.

,,Zvládly to!!" vykřikl Naruto, když se led s ohněm setkal. Oba živly se smíchaly a způsobily menší výbuch, bylo víc než jasné, že orochimarův bratr nestačil uniknout.

,,Já bych se radši moc neradoval..." zabručel Sasuke pochybovačně, to už se ale děvčata vracela do svých obvyklých podob a unaveně sebou hodila o zem.

,,Jestli ho tohle neoddělalo, tak se odstřelím..." zasípala Ayame, po tom všem bojování se cítila opravdu vyčerpaně.

,,Můžeš začít, ten bastard pořád žije..." zavrčela Argo zlostně a mátožně se postavila. Ayame se nevěřícně otočila k místu kde se střetla její a Arwenina technika, t.j.j.m.v. kupodivu stále stál na vlastních nohou, byť konečně vypadal vyčerpaně a zrychleně dýchal.

,,Hyouton Tatsu!" zaburácela Ayame a vyslala proti němu ledového draka, ten se však těsně před ním roztříštil jako by se zarazil o nějakou bariéru, dala tedy další pokyn zbývajícímu ledu, ale on se zachránil majestnátní ohnivou technikou. Argo také jednala rychle, vytáhla z kapsičky tři kunaie, vložila do nich poslední zbývající chakru a mrštila je po něm, t.j.j.m.v. s obtížemi uskočil, a byl rád, že ho výbuchy nezasáhly, pak se před ním nečekaně objevila Arwen.

,,Táhni do pekla, hajzle!" vykřikla a ohnala se po něm kunaiem, on ho však na poslední chvíli šikovně zablokoval rukou.

,,Bohužel se s vámi musím rozloučit..." zamračil se, složil ruku do jednoduché pečetě a zmizel.

,,Ksakru!!!" zařvala Arwen zlostně a mrštila kunaiem někam do dáli, chtěla se mu pomstít za smrt Charlleeho, ale on jim zbaběle utekl. Měla silné nutkání ho pronásledovat, ale věděla že v nynějším stavu by ho asi sotva dohnala. Unaveně a beze slova se doplahočila k Ayame a Argo, všechny tři už ani nevnímaly přibližující se množství chaker, vyčerpání a zranění si konečně vybralo svou daň. Padly na zem a tentokrát se ani nehly, v tu chvíli se kolem objevilo několik ANBU, Asuma, Sakura a samotný Hokage.

,,Hokage - sama, mám pocit, že jsme přišli pozdě..." podotkl jeden z ANBU který ho doprovázel.

,,Hokage nikdy nechodí pozdě, oni prostě skončili dřív..." upozornil ho Sarutobi. ,,Mimochodem, co se tady stalo? Sakura byla velmi vyděšená..." pohlédl na Kakashiho.

,,Objevil se tu mladší bratr Orochimara..." vysvětlil s povzdechem a unavenost na něm byla značně viditelná.

,,Chápu, a vy jste s ním bojovali, že..." přikývl, ,,ale kde je Charllee..." zarazil se když si uvědomil, že ho nikde nevydí.

,,On... on, byla mu udělena poslední mise..." sklopil oči.

,,Ach, tak..." pohlédl na bezvládné dívky u kterých se hemžili tři zdravotníci. ,,...rozumím, ale teď bychom se měli vrátit, zdá se že všichni potřebují lékařskou pomoc. O tom co se zde stalo si můžeme promluvit později..." rozhodl nakonec.

,,Ale pane," pohlédl na něj vystrašeně jeden z členů ANBU, ,,kdo je bude krotit, když už tu jejich sensei není?"

,,Já si je vezmu prozatimně na starost..." nabídl se Kakashi aktivně, ,,krom toho jsou tu i ANBU kteří je dlouhodobě hlídají a za ty roky je už dobře znají."

,,Dobrá, proti tomu nic nenamítám," souhlasil hokage, ,,teď bychom je však neměli nijak rozrušovat..."

,,Pane..." ozval se hlavní zdravotník.

,,Ano?" pohlédl na něj Sarutobi.

,,Uchiha Sasuke, Uzumaki Naruto a Hatake Kakashi jsou jen lehce zraněni a jejich stav nevyžaduje hospitalizaci, ovšem stav těch tří dívek je vážný a proto navrhuji aby byly co nerychleji přesunuty do nemocnice..."

,,Tak na co tady ještě čekáte? Myslel jsem, že záchrana životů je prioritou lékařských ninjů..." zamračil se.

,,Ale, ale pane ony, ony mají..." rozkoktal se zdravotník.

,,Co mají?!" zahřměl.

,,N-nic, pane... okamžitě to jdu zařídit..." vyhrkl a odběhl.

,,No tohle, člověk je nemůže ani na chvíli spustit z očí..." zakroutil hlavou. ,,Tak tedy, všichni se vracíme do Konohy!" zavelel a otočil se směrem k domovské vesnici.


O týden později u hokageho...

,,Jdete pozdě!" zamručel nevrle Homura, člen rady, a zavrtěl se v křesle.

,,Omlouvám se, cestou jsem se ještě stavil za děvčaty do nemocnice..." vysvětlil jim Kakashi s úsměvem.

,,No dobrá," přikývl a v tu chvíli do místnosti vešla i skupina ANBU, která měla na starost hlídání Ayame, Arwen a Argo. Další kdo si nezakládá na dochvilnosti, pomyslel si trpce.

,,Výborně, zdá se že jsme tady všichni, tak můžeme začít..." pravil hokage s ne zrovna velkým nadšením.

,,Zavolal jsem si vás z důvodů týkajících se bývalého Charlleeho týmu. Jelikož už mezi námi Kowalski Charllee není, nemáme jistotu, že se bez něj budou schopny ovládat, a také není jisté jestli jutsu kterým byly ovládány Orochimarovým bratrem nemá vedlejší a trvalejší účinky. Proto navrhuji, dokud jsou ještě stále v bezvědomí, aby byly odstraněny neboť nebezpečí, které plyne z jejich přítomnosti v této vesnici, je příliš velké..." dokončil Homura svou dlouhou a pečlivě připravovanou řeč, konečně se mu totiž naskytla šance se těch tří zbavit. Všem poklesla brada a několik vteřin nevěřícně vstřebávali to množství infromací, které na ně byly vrženy.

,,To nemyslíte vážně!" vyhrkl Kakashi šokovaně.

,,Ale myslíme, Kakashi - kun, myslíme..." usmála se na něj Koharu sladce.

,,To přece nemůžete! Zachraňovaly naši vesnici už od doby kdy sem přišly, zachraňovaly ji aniž byste si toho mnohdy byli vědomi! To co navrhujete je k nim nefér a nejen to, něco takového je nejvyšším projevem slabošství, lidé co schvalují takové postupy si nezaslouží úctu!!!" vychrlil rozrušeně a naštvaně zároveň.

,,Co si to dovolujete?" zamračil se Homura.

,,Kakashi - senpai má pravdu, kdyby byly nebezpečné mohly se nás kdykoliv zbavit. Já a můj tým jsme je měli na starost celých deset let a nikdy nám nic zlého neudělaly..." promluvil velitel ANBU jednotky. Protesty ostatních členů proti rozhodnutí jeho slova jen potvrdila.

,,Opravdu? A co tehdy když vás našli zavěšené na stromě?" uculila se Koharu nepříjemně.

,,Myslíte Anbuovník?" upřesnil.

,,Ano, přesně ten..."

,,To byla jen naše chyba, zřejmě jsme se dostali příliš blízko..." konstatoval. ,,Ale pokud si správně pamatuji nebyli jsme sem povoláni abychom rozebírali Anbuovník..."

,,Přesto si stále stojím za svým návrhem..." prohlásil Homura neoblomně.

Zatracený tvrdohlavý dědek! pomyslel si Kakashi. ,,Musím připomenout že jedna z dívek měla už v minulosti velmi blízký vztah s jedním člověkem který je teď v Akatsuki, a zbylé dvě se s ním také přátelily. Navíc víme že tato organizace prahne po jejich démonech. Asi by je nepotěšilo kdybychom je odstranili, mohli by tomu chtít zabránit..." řekl už nahlas.

,,K tomu má Akatsuki špehy snad všude..." souhlasil velitel ANBU. Věděl že musí něco udělat, nesmí dovolit aby vydali příkaz k jejich zabití. Byl ochotný je chránit i proti rozkazům.

,,Tím člověkem myslíte Uchihu, Itachiho Uchihu?" otázala se Koharu aby se ujistila ve svých domněnkách.

,,Teď si vzpomínam na to že jedna z těch dívek s ním chodila na mise..." připomněl Homura, ,,ale to zásadně mění naši situaci, situaci k horšímu!! Navrhuji tento případ na nějakou dobu odložit, nemáte nic proti tomu, hokage - sama?"

,,Já? Něco proti tomu? Ne..." odpověděl. Kakashi i velitel ANBU si viditelně oddechli.

,,Nemyslete si, že jste vyhráli!" spražila je Koharu pohledem.

,,My si to nemyslíme..." řekli oba najednou, ,,my to víme..." usmáli se a raději se vypařili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama