KZ 4

25. prosince 2014 v 10:20 | Denisa Kwapulińská |  Knižní zajímavostiV nenávisti člověka. Akčňárna, která má hodně odlišný pohled na draky. Zbytky těchto inteligentních tvorů žijí v rezervacích, kde jim jsou odoperovány ohňotvorné žlázy a zuby, zároveň slouží jako zábava pro lovce ze všech koutů světa. Jedna dračice je však jiná, vychovával ji člověk a proto nezakrněla. Při sebeobraně zabíjí člověka a nakonec je nutna utíkat a bojovat o život. Získá si něčí důvěru? Dá lidstvo drakům šanci?

Královnina noc. Historický román z období Čingischánových výpadů, proti kterým se snaží bránit slabá gruzijská královna. Kniha mě svým obdobím i tím kde se děj odehrává velice zaujala. Postavy jsou silnou stránkou a všechny jsem si oblíbila.

Runeround. Dobrodružná fantasy. Posádka lodě Rouneround putuje vesmírem a hledá zlatou zemi. Při přípravách se zastavují v Praze a nabírají místního jako plavčíka. Navštěvují různé a zajímavé světy, čelí různorodým vesmírným nástrahám.

Souboj. Netradiční survival hra. Doktor Sawain a jeho dcrea Holly tráví obyčejný den v knihovně, bohužel ale byly tyto prostory vybrány pro konání mezigalaktické hry o život. Sedm akterů, z nichž vyhrát může jenom jeden. Suprová akční jízda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama