Kapitola 48. - Mrtvý ninja, dobrý ninja

23. ledna 2015 v 10:33 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team,,Můžete mi ksakru vysvětlit co to mělo znamenat?!" otázal se jich zuřivě.

,,Utíkaly jsme, jak jste si laskavě přál..." odfrkla si Ayame.

,,Pokud si dobře pamatuji, zmínka o zastávce v Zakázaném lese nepadla, krom toho jsem mluvil jen o patnácti minutách. Měly byste si být vědomy toho, že pokud se vaše urážlivé a nerespektující chování nezmění, nezbyde Konoze jiná možnost, než se vás zbavit. Neposlušné démony, kteří mohou kdykoliv zaútočit na bezbranné a nic netušící občany opravdu nemáme zapotřebí," propaloval je pohledem. ,,Takže," odkašlal si důležitě, ,,pro dnešek jsem se rozhodl skončit, zítra se setkáme v sedm hodin ráno na tom samém místě jako dnes, a doufám, že tam budete včas," zakončil svůj rozhovor a vznešeně odkráčel pryč.

,,Zmetek!" zavrčela Argo a celá se třásla zlostí.
,,Děvčata," promluvil k nim velitel ANBU skupiny, ,,nechci tvrdit, že je mi váš nový sensei zrovna příjemný, ale neměly byste zapomínat, že je z Rootu a tomu velí Danzou, pokud existuje člověk, kterého v Konoze od srdce nemám rád, tak je to právě on. Měly byste si raději dávat pozor co před Mishim říkáte a jak se chováte, vaše odstranění bylo sice odložené, ale to nic nemění na tom, že to rozhodnutí může být přehodnoceno."

,,My víme," přikývla Ayame, ,,ale pokud se tak stane, máme ještě jedno eso v rukávu," usmála se lehce, měla samozřejmě na mysli zjištění své příbuznosti s druhým.

,,Doufám, že to eso bude stát za to," přikývl velitel.

,,No, každopádně všem vyrazí dech a určitě si vše pečlivě rozmyslí," mrkla na něj šibalsky.

,,No dobře," přikývl, ale přesto na něm bylo vidět, že si stále dělá starosti.

,,Vrátíme se domů a nebo tu ještě zůstaneme?" ozvala se Argo poté co si jakž takž uklidnila nervy.

,,Já bych tu ještě zůstala..." odpověděla ji Arwen.

,,To je fajn, taky se mi tam moc nechce..." vzdychla. ,,A co ty, Ayame?" pohlédla na ni.

,,Podřídím se většině," pokrčila rameny, ani jedné se zpět do prázdného domu bez Charlleeho nechtělo.

,,Takže tady zůstáváte?" zeptal se jich velitel.

,,Až do večera, na noc se vrátíme domů," přikývla.

,,Dobrá, tak my půjdem," mávl na svou skupinu, všichni seskočili na zem a zmizeli v lese.Mezitím na tajné základně ANBU Root...

,,Danzou - sama..." poklekl před ním Mishi.

,,Výborně, jsi zpět... Co zajímavého jsi zjistil?" zeptal se ho a odložil svitek, který si četl.

,,Co mě ze všeho nejvíc znepokojuje je fakt, že nemají v povaze respektovat pravidla a rády si dělají co chtějí, to může být v budoucnu velkým problémem. Je víc než očividné, že Charllee - san měl na ně obrovský vliv a dokázal je alespoň trochu usměrňovat."

,,Jistě, nikdo nám teď nemůže zaručit že se nepřidají k některým nepřátelským stranám, a pokud by se tak stalo, byla by Konoha zničena..." zamračil se Danzou. ,,Nepřestávej je sledovat. Je známo, že Ayame měla v mládí poměr s Uchihou Itachim a je dost pravděpodobné, že by ji mohl přetáhnout na stranu Akatsuki, to ovšem nesmíme dopustit. Pokud budeš mít jen nepatrné podezření povoluji ti jejich likvidaci, ať už s nimi hokage sympatizuje jak chce, je to pro dobro naší vesnice. Teď můžeš odejít..." pokynul mu a Mishi zmizel stejně rychle jak se objevil.

.........................

,,Káplo na mě," zamručela Argo, která ležela na své oblíbené větvi.

,,To byla jen moucha..." přešla to Arwen bez zájmu. Ayame vyrušena ze spánku rozlepila unaveně oči: ,,Je tma..." poznamenala.

,,Něco jsme slíbily veliteli," vzpomněla si Arwen.

,,A kurva," zamračila se Argo.

,,Kurva se neříká," napomenuly ji obě.

,,Jako bych slyšela Charlleeho," vzdychla a všechny popadla lehká deprese, ale i v této depresi byly schopny dobelhat se do svého bytu. Ovšem když rozsvítily tak je v kuchyni čekalo opravdu nemilé překvapení. Na jejich kuchyňském jídelním stole, který byl pokryt jemnou vrstvou prachu, seděl uveleben Mishi Mishi a zdálo se že na ně už nějakou chvíli čeká jelikož se tvářil rozmrzele. Holky se v první chvíli zarazily a nebyly si jisté jestli je to co vidí skutečné.

,,Zase mám nechutné halucinace..." vydechla Argo nechápavě.

,,To není halucinace," zavrčela Arwen podrážděně. ,,Co tady chceš?!" probodla Mishiho extra vražedým pohledem.

,,A jak ses sem ksakru dostal?" vzpamatovala se Ayame.

,,Oknem," odpověděl bezvýrazně.

,,Zase to okno," vzdychly všechny tři.

,,Bezva, co kdybys odpověděl i na první otázku, vzal nohy na ramena a vypadl?" Arwen ho stále vraždila očima.

,,Nebo ještě líp, co kdyby vypadl teď a na otázku se vykašlal?" nahodila Argo.

,,Nebo bych vám mohl říct, že se zítřejší trénink neuskuteční jelikož máte misi, máte se ráno dostavit za hokagem - sama, aby vám dal pokyny a instrukce," zamračil se nepříjemně.

,,Nechci shazovat vaši nesmírnou inteligenci, ale nejsou pokyny a instrukce jedno a to samé?" vzala Ayame konvici a nalila do ni vodu, jelikož chtěla udělat čaj.

,,Nepřišel jsem sem rozebírat detailní rozdíly mezi pokyny a instrukcemi, prostě zítra máte misi!" zvýšil hlas.

,,Fajn, jestli jsi domluvil, tak vypadni, nebo za sebe neručím," prskala Argo.

,,Mrtvý ninja dobrý ninja?" pohlédla na ni Ayame.

,,Tak já ho jdu sejmout," usmála se Arwen škodolibě a prokřupla si klouby prstů. Mishi bleskově sklouzl ze stolu a nasadil silně coolový výraz: ,,Zprávu jsem vyřídil a tak mě zde již nic nedrží, uvidímě se zítra u Sarutobiho - sama," právil vážně a vypařil se oknem.

,,Srab," zasyčela Argo.

,,Navrhuju emigrovat do Písečné," konstatovala Arwen.

,,Jsem zásadně proti, chyběly by mi stromy," zakroutila významně hlavou.

,,A Kakashi," šeptla Ayame Arwen a obě se rozhihňaly.

,,Čemu se smějete?" změřila si je podezřívavě.

"Jen jsme přemýšlely o misi od hokageho," zamluvila to Arwen.

"Musí to být něco velmi důležitého, že nás volá," zamyslela se Ayame, nakonec vypily čaj a šly zalehnout.

Druhý den po ranním tréninku a snídani šly, ač nerady, za hokagem. Kage je již netrpělivě očekával, když vešly do kanclu tak se s nimi přivítal, a nabídl jim čaj a sušenky (Etsuko: ,,... a nabídl jim občerstvení." Nagadir: ,,Copak jsou v bufetu?").

Mezitím šel holky naivně vyzvednout Mishi, jediné co spatřil byla cedulka přišpendlená na dveřích. Když si ji přečetl tak zbledl, strhl ji, otočil se a pádil k hokagemu (Nagadir: ,,...strhl ji, otočil se a napálil to do stromu." XD). Devčata a Sarutobi byli zrovna uprostřed zajímavé debaty o pečení sušenek, když se najednou s hlasitým prásknutím rozrazily dveře a dovnitř vběhl udýchaný a rudý Mishi Mishi. ,,Hokage - sama, hokage - sama!!" lapal po dechu. ,,Zdrhly a tohle měly na dveřích," mrštil cedulkou na stůl. Sarutobi si ji přečetl, stálo tam: Nehledejte nás, jsme v Písečné...

,,Myslím, že není třeba všechno tak zveličovat, měl by ses uklidnit," usmál se na něj.

,,A-ale, vždyť, vždyť... utekly!" rozkoktal se a začal rozčíleně máchat rukama.

,,Hledáš někoho?" otázala se Ayame Mishiho nevinně.

,,Koho asi?!" rozzlobeně pohlédl tím směrem. ,,Co tu ksakru děláte?" vypěnil.

,,Pijeme čaj..." odvětila Arwen a pozvedla hrnek.

,,A baštíme sušenky..." zahuhlala Argo která jich měla plnou pusu.

Mishi chtěl něco namítnout, ale to už dovnitř nakoukl Kiba s Akamarem na hlavě. ,,Promiňte, jsme tady správně?" ošíval se nervózně. ,,Ano, jste tady správně, pojďte dál," pobídl ho hokage, který vykoukl zpoza Mishiho, a tak se dovitř nasáčkoval i zbytek Kurenai týmu. Během půl hodinky byli všichni dokonale informováni o své nadcházející misi. Měli se vydat do Země Vody, kde si v Mlžné vesnici měli vyzvednout od muže jménem Torisuke balíček a ten dopravit až k jeho právoplatnému majiteli, kterým nebyl nikdo jiný než hokage - sama. Poté co opustili kancelář se všichni vydali sbalit si pár nejnutnějších zavazadel na cestu, a pak se opět setkali na místě srazu, který si sjednali předem.

,,Výborně, když jsme tady všichni, mohli bychom se vydat na cestu ať se můžeme co nejrychleji vrátit," zvolal Mishi velitelským hlasem.

,,Moment," ozvala se Kurenai, ,,tohle je poprvé co mám s děvčaty nějakou misi, potřebuji se jich zeptat jen na pár podrobností a pak můžeme vyrazit," zarazila ho a odvedla si dívky krapet stranou.

,,Co byste potřebovala?" zajímalo Ayame.

,,Zbytečně zdržujete," zamručela Argo.

,,Jako druhý velitel našeho týmu o vás musím znát alespoň nějaké podrobnosti, a jméno mi bohužel nestačí. Pokud by na nás zaútočili nepřátelé, bylo by těžší vymyslet nějakou strategii, když o vašich schopnostech nic nevím, takže bych vás poprosila jen o krátké zesumírování toho na co jste specializované," vysvětlila jim v rychlosti.

,,No dobře, v tom máte pravdu," přikývla Arwen. ,,Takže já jsem útočná složka, nevynikám v genjutsu ani ninjutsu, ale taijutsu mi jde skvěle. Mou primární útočnou schopností je ovládání vlasů, ty my ale také slouží jako hodně dobrá obrana."

,,Léčitelka, ninjutsu a taijustu," vzdychla Argo.

,,Taktická a útočná složka, ninjutsu, taijutsu, základy genjutsu. Vytváření vody bez zdroje a její následné ovládání."

,,No, to už je lepší," usmála se, ,,a jak je to s vašimi démony?"

,,Asuma - san, vám nic neřekl?" ušklíbla se Ayame.

,,Informace, které jsem se dozvěděla od ostatních joninů jsou dost kusé a nepřesné, ale o to teď nejde, jen bych chtěla vědět, jestli nehrozí nějaké nebezpečí. Jestli je dokážete ovládnout pokud by se probudili," přejela je pohledem.

,,Co s tím pořád všichni máte? My vás přece nesežerem!" zamračila se na ni Argo mírně podrážděně.

,,Kurenai - sensei, nemusíte se obávat, všechno máme pod kontrolou," ujistila ji Arwen, a jelikož na ně už žádné otázky neměla, tak se vrátily zpět. Mishi je probodl vyčítavým pohledem jako by jejich hovor trval snad půl dne, ale nakonec byla mise úspěšně odstartována.

..........................

Už asi čtyři hodiny vytrvale utíkali lesem. V čele běžel Kiba s Akamarem, v závěsu za nimi byla Kurenai a Arwen, dále pak Hinata se Shinem, na záda jim dýchala Argo a celou skupinku uzavírali Ayame a Mishi Mishi.

"Sakra, tohle je fakt moc pomalé tempo!" ozvala se Argo naštvaně, když několikrát málem zašlápla Shina kdyby si nepohl kostrou.

"To tempo je tak akorát," zavolal Mishi nesouhlasně.

"Rychleji to už nejde!" křikl Kiba dozadu.

"Takhle tam nedojdeme ani na nový rok," vrčela dál.

"Má pravdu," křikla Ayame a k údivu týmu 8 se začaly dít věci. Arweniny vlasy začaly mohutnět a během jednoho z obrovských skoků mezi větvemi dvou stromů se změnila do velkého černého vlka. Jedením z pramenů obmotala Kurenai - sensei, druhým Hinatu a posadila si je na hřbet, pak seskočila na zem a vyrazila kupředu. Ayame mezitím provedla Svolávací techniku, takže přibyli další dva vlci, ale sněhobílí, vyhoupla se na hřbet jednoho z nich a přibrala před sebe Kibu, Argo Shina a hnali za Arwen. Mishi zůstal osamocen a trvalo mu několik minut než si uvědomil, že se na něj vykašlaly. Hned po té co mu tato skutečnost docvakla se za nimi, vykřikujíc slova ze svého poměrně silně omezeného slovníku sprostých výrazů, s úprkem vydal.

Dohnat je se mu bohužel nepodařilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Etsuko Nakamura Etsuko Nakamura | 23. ledna 2015 v 10:59 | Reagovat

Ahojky, mám jen drobnou reklamaci, když vynechám zkratku MNT (medik, ninjutsu, taijutsu), tak bych chtěla říci jednu věc... Arwen je OBRANNÁ složka tým, nikoli útočná. Už zase se tam dostalo to slovo útočná. Prosím o opravu. :-)

2 Denisa Kwapulińská Denisa Kwapulińská | E-mail | Web | 23. ledna 2015 v 15:31 | Reagovat

[1]: Jo, jakmile budu mít čas tak to opravím. Stane se no, ani nevím jak je to možný XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama