Moje nové e-booky 4

28. března 2015 v 18:24 | Denisa Kwapulińská |  My new E-books

Další várka elektronických knih, které mě zaujaly a které si jednoznačně přečtu. Musím se do toho čtení vážně pustit, protože se mi to nepříjemně hromadí =)1) Aerisia: Land Beyond the Sunset (Sarah Ashwood): Fantasy. Hana jednoho dne spatří zvláštního cizince s magickou holí a ten den také objeví kouzelnou zemi Aerisii. Lidé v této zemi věří že je Artankou, legendární hrdinkou, která by měla Aerisii vyvést z područí Temných sil. Obyvatelé se jí snaží pomoci objevit své poslání, ale Hana věří, že jen obyčejnou holkou ze Země. To si však nemyslí její nepřátelé.

2) Blood of Requiem (Daniel Arenson): Epická young-adult fantasy. Před dávnými a dávnými časy království Requiem se svými muži, kteří si dokázali nechat narůst křídla a chrlit oheň v podobě draků, kralovalo celé obloze. Pak se ale objevil Dies Irae, muž který se svou armádou gryfů likvidoval jejich obyvatele a ničil jejich domy. Království zaniklo. Avšak hlubokov lesích ještě pořád žijí uprchlíci, dokáží poslední synové Requiemu uniknout vyhlazování gryfů a opět vzlétnout k obloze?

3) Born of Water (Autumn M. Birt): Fantasy. Riina největší noční můra se potvrdila. Roky se děsila toho, že má dar a že bude povolána k tomu aby sloužila kostelu čtyř řádů. Ale mnich, který ji měl pozvat, zjistil, že její schopnosti jsou zakázanou magií. Aby ji zachránil musí Niri opustit všechno co si vybudoval, musí ji ochránit před kletbou a těmi kteří chtějí všechny s magií vyhladit.

4) C791 (Eve Langlais): Romantická science-fiction. Stroje by neměly mít city, ale kyborg Joe si nedokáže pomoci.

5) Etheral, Tremble (Addison Moore): První dva díly young-adult fantasy série Celestra. Skyla společně s matkou se přestěhovali do nového domu, o kterém se však tvrdí že v něm straší. Hrdinka však narazí na Logana, mladíka který má stejnou schopnost čtení myšlenek jako ona. Skyla ví, že by ji mohl poskytnout odpovědi na otázky, ale Logan není příliš ochoten. Skyla tuší, že by mohla být nějak spřízněná s nejsilnější andělskými bytostmi, které kdy po zemi chodily, ale čím víc toho ví, tím větší nebezpečí na ni číhá. Zdá se, že ji celá andělská frakce chce mrtvou.

6) Sworn to Rise, Sworn to Transfer, Sworn to Conflict (Terah Edun): První tři díly romantické fantasy série Courtlight. Sedmnáctiletá Ciardis vyrostla v bohaství a brzy se má dát na učení do gildy Společníků. Musí se učit rychle, protože pravděpodobně jen ona dokáže zachránit Prince před Impériem.

7) Crossroads (Mary Ting): Young-adult fantasy. Claudiin život byl obyčejný ovšem jen do té doby než její nejlepší kamarádka, která má shodou okolností úplně stejné jméno, zemře v tragické autonehodě. Její sny náhle začínají být neuvěřitelně živé a cestuje v nich do světa, který se nazývá Crossroads. Tam potkává Michaela, nefilima, který ji musí ochránit před démony a padlými. Zdá se, že je na ní něco speciálního.

8) Drowning Mermaids (Nadia Scrieva): Young-adult fantasy. Dcrea zavražděného krále musí prchat, proto se z Alijašky přestěhovala až do Ameriky. Pak ale Azuria potkává muže, který ji připomíná domov.

9) Alone, Untouched, Soulless (Robert J. Crane): Tři díly urban fantasy série Girl in the box. Sienna je sedmnáctiletá dívka, která byla celých svých 12 let vězněna ve vlastním domě. Jednoho dne její matka zmizí a ona se v domě probouzí s dvěma neznámými cizinci. Zjišťuje že ovládá zvláštní schopnosti a že po ní pase organizace říkající si Direktorát.

10) Noble Beginings, A Deadly Distance (L.T. Ryan): Dva díly akční thrillerové trilogie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama