Knihovna 6

11. dubna 2015 v 20:12 | Denisa Kwapulińská |  Pravidelné návštěvy knihovny
Zdravím,
včera jsem byla opět v knihovně a krom navrácení jsem si nějaké knihy jako vždy i půjčila, naštěstí se zatím pořád pohybuju ve vytyčených 10 kusech max. což je úkol nelehký ale zatím ho zvládám. Opět to jako vždy bylo minimálně hodinu a půl dlouhé vybírání, chtěla jsem si krom dalšího komiksu půjčit i nějakou pořádnou scifárnu a po dlouhé době i detektivku. A podařilo se.

Z komiksů jsem si vybrala Daredevila: Rok jedna, ať mám nějakou průpravu do seriálu. Film jsem sice viděla, ale je to už dávno a seriál chci opravdu sledovat, protože ukázky i opening jsou prostě dokonalé.
Za kriminálky je to staré vydání Bestie od Dominika Dána, protože slovenských autorů moc načtených nemám a chci to napravovat.
Tweety s city od Rudnickové mě zaujaly když jsem do nich nahlédla díky svému zpracování a říkám si, že by nemuselo být špatné to vyzkoušet.
A Mrak od Hammonda mě zaujal nejen tím, že podle anotace půjde o staré dobré sci-fi téma: lidé se setkávají s mimozemšťany, ale hrozně se mi líbí i obálka. Doufám, že mě nezklame.


Černou planetu jsem si pak vzala z volného odběru. Je to dost útlá knížečka sestávající ze dvou sci-fi povídek: Černá planeta a Nemesis z hvězd. Autor mi nic neříká, ale za zkoušku to stojí.

Celkově opět dost různorodý výběr a nemůžu se dočkat až se do knížek pustím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama