Knihovna 7

24. dubna 2015 v 16:38 | Denisa Kwapulińská |  Pravidelné návštěvy knihovny
Zdar,
včera jsem šla něco zařizovat do města a tak jsem sebou samozřejmě vzala plnou tašku knih na vrácení do knihovny. Opět jsem byla rozhodnuta, že jenom vracím a nic nepůjčuju, ale no však to znáte =) Naštěstí jsem si neodnesla knížky, ale jen jsem popřemýšlela o komiksech, do kterých bych se už konečně měla pustit, protože se mi doma hromadí.

Vybrala jsem si druhý díl mangy Gantz, protože jedničku vlastním (díky časopisu Pevnost) a kdybych měla dělat recenze jen po jednom dílu asi bych se brzy zbláznila. Samozřejmě jsem si neodpustila nahlédnout dovnitř i když jsem ještě nezačala číst a kresba je teda dokonale brutální a nemůžu se dočkat až se do tohohle pustím. Pak můžu konečně frčet na obě japonská filmová zpracování s mým oblíbeným hercem, juchú!!
Následoval šestý díl Vějíře, sbírky komiksů (především manga stylu) od českých autorů. Všechny předchozí díly vlastním a i když se mi některé líbily míň než druhé už i kvůli některým příběhům a nádherné kresbě to stojí za to. I tady se nemůžu dočkat až si to přečtu. Zvláštní, že krátkou literární tvorbu moc nemusím, ale co se týče komiksů to je něco zcela jiného a spousta z nich mě dokáže okouzlit...


No a to je vše, jak už jsem říkala, musím se mírnit a tak se to snažím horko-těžko dodržovat...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama