Co týden vzal a dal (10)

11. června 2015 v 10:19 | Denisa Kwapulińská |  Co týden dal a vzal

Pondělí (1.6.)

Jupííí, další výhra! Tentokrát se jedná o e-book deepFreak, což vypadá na velmi zajímavou knížku s dystopickými prvky a já dystopie miluju. Teď se jen domluvit s autorem a snad to budu mít brzo u sebe.

Na blogu recenze na Veneri Verbum.


Úterý (2.6.)

Flákačka!!! XD

A na blogu přibyl Marvel comics tag.


Středa (3.6.)

Dneska se mi podařilo najít starý náčrtník, který jsem měla zahrabaný mezi věcmi a našla jsem v něm opravdu spoustu zajímavostí. Jsem si jistá, že je postupně hodím na blog, no a když už jsem byla v tom, vrhla jsem se do oživení nějakého toho kreslení. Jelikož mám něco v plánu brala jsem to jako takové zkoušení, hold musím vymyslet jak bude pár nutných postaviček vypadat či si zvyknout jak se kreslí =) Není to nic nějak zvlášť propracovaného, ale hrozně mě to baví a díky tomu že je to náhodné vznikají nové a nové postavy, které pak můžu někam použít.


Čtvrtek (4.6.)

Opět sledování One Piece anime, znáte to po dlouhé době stagnace jsem se na to vrhla a nemůžu se odtrhnout, obzvlášť když jsem teď na Punk Hazard arcu a až ho dokončím bude Dressroa na kterou se vážně fest těším. Takové množství oblíbených postav na jednom místě, to se jen tak nestává (Roronoa, Law, Doffla a přibyvší Bartolomeo). Doufám, že manga bude v češtině vycházet co nejdřív, doma mám jen ubohých 10 volume a nejvíc naštve nedokončený Arlong arc, který jsem měla vážně ráda (a vlastně mám, ty začátky jsou hrozně nostalgické XD). Což vedlo i k mému dlouhodobému procházení youtube a hledání zajímavých AMVíček z Dressrosa arcu, který je prostě fenomenální.Pátek (5.6.)

No v práci mě dneska čekalo fakt překvapení. Si jdu v klidu na svačinu a teď si všimnu že v zázemí sedí jakýsi cizí chlápek, tak si říkám co se děje? Pak tam nakluše zástupce s policií a je to hned jasné, docela nepříjemné si tak nějak v klidu žvýkat chleba zatímco se hned vedle vás řeší krádež. Doufám, že to nebude moc časté.

Jinak se opět objevily recenzní výtisky od Moby a mě se podařilo ukořistnit jednu z plánovaných knížek, takže se nemůžu dočkat až mi dorazí domů. Tentokrát ale nebylo lehké si vybrat i když jich spousta byla už zabraných XD Červnový výběr je prostě luxusní.

A samozřejmě týdenní přísun mangy!
Bleach: Na úvod pár Quincyjských keců o genocidě, znáte to magoři. Pak následovala krásná diskuze shinigami o velikosti Ywachova paláce, osobně mi to připadá jako by si tím něco kompenzoval XD Strašně se mi ale líbilo jak se Kurotsuchi vykašlal na normální postupy a přesunul se na napřátelské území, všichni se tam budou muset doštrachat a on použije nějakou osobní a přenosnou bránu či co, ale nejlepší byl stejně Kenpachiho výser jak se mu tam i s jednotkou nasáčkoval XD očividně půjdou dělat bordel a Kurotsuchiho nenápadný infiltring asi dost rychle ztroskotá pokud se od nich dostatečně nevzdálí. Pomalu ale jistě postupuje kupředu i Ichigova jednotka, ale Grimmy se rozhodl trhnout partu protože jim na to solidně kašle, stejně ale narazil na nepřítele, takže se s ním asi všichni dají do boje. Doufám že to bude vizuálně epický a rychlý XD A trojka zrazených se nám přesunula paláci na dosah, mám takový dojem že asi dlouho nevydrží, ale taky by mohli situací trochu zamíchat. No rozhodně to bylolepší než nevím kolik předchozích kapitol. Mělo to smysl, něco jsme se dozvěděli a dokonce to i trochu bavilo.
Naruto: Super duper souboj Sasuke versus Kuliočko! A očičko má i nějakou podivnou schopnost protože může manipulovat se zbraněmi na dálku, takže tak nějak přinutil Sasáčovu katanu aby se ocitla v Narutově břichu XD Tohle ještě bude zajímavé. Bohužel Naruto vypadá najednou nějak neschopně a jelikož Sasuke skočil do rány aby zachránil Saradu i on je zraněnej, ehm, a co ty jejich ultra úžasné techniky? Co teď, přiběhne tam Sakura? Bingo! XD Dala kuliočkovi takovou šlehu že se jen tak nevzpamatuje, rodina Uchihovců se nám obviňuej, že Saradě neřekla co mělo být řečeno, což teda nechápu. Proč sakra ty tajnosti??? Kishimoto vážně to zbytečně napínáš. Ten divnej slimák či co portuje kuliočka pryč, i s jeho synem a světe div se i se Sakurou. Což tak nějak nechápu, to ji nemohl Naruto nebo Sasuke ještě stačit zachránit? Museli tam stát jak dvě tvrdá Y? Pokud si pamatuju tak vždycky byli sakra rychlí, ale asi během toho míru značně zdegenerovali, chjo. No a Kuliočko žádá od Sakury záchranu, teda jestli s tím bude souhlasit tak nevím nevím. Jako má neuvěřitelně úžasnou šanci ho sejmout protože je vážně zraněný.
One Piece: Všichni pořád tlačí a snaží se zastavit Birdcage XD Viola dostává docela čekaně nabudku, se nedivím. Možná ho nějak zaměstná, ale to ji nenapadlo že ne na dlouho a může toho nějakým nepříjemných způsobem využít? Protože ji svázal a znehybnil, ovládl Rebeccu aby ji přinutil zabít vlastní tetu. Teda Doffy víš že jsi bastard? Ale stejně ho miluju XD Gatz dodává tak jako předtím king Riku obyvatelstvu odvahu a zároveň uvolňuje do éteru identitu Slamáků, Doffymu to neustálé žvanění asi už lezlo krkem takže ho sejmul a pak jen tak jako by nic pokračoval v emočním mučení Rebeccy. Ale vzhledem k tomu že se blížilo Luffyho procitnutí a uzavření Birdcage začal neuvěřitelně epický odpočet a pak BAM! Luffy vletěl (s Lawovou pomocí protože je vyměnil) mezi Doffyho a Rebeccu a zlomil ji meč. Páni já se na ten souboj nemůžu dočkat, protože to musí být rychlé kvůli té kleci všechno krájejícíc na nudličky XD A Doffy taky vypadá že už by to nejraději měl za sebou XD


Sobota (6.6.)

Zase výprava na youtube, ale našla jsem něco co sakra stojí za zmínku i za shlédnutí. Takový úžasný krátký filmík, Kung Fury, který je parodií na 80. léta se vším všudy, ale zároveň je to tak stylový, že autor má můj potlesk. Prostě si to nesmíte nechat ujít a povinně shlédnout!!! Jinak doufám, že se dočkáme nějakého pokračování.Neděle (7.6.)

Opět One Piece anime, jak říkám nalezla jsem k němu svou ztracenou cestu XD

Jinak jsem dokončila povídkovou sbírku Zásnuby se smrtí od Romana Cílka a je to takvý lehký nadprůměr. Já prostě nejsem povídkový člověk, takže je těžké mě něčím krátkým zaujmout. Brzy určitě bude recenze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama