Kapitola 54. - Plán B

15. července 2015 v 14:20 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team

Další díleček, hold dvojitá dávka =)Holky se vrátily domů s celkem dobrou náladou. Konečně se zbavily toho otravného, nepříjemného hmyzu a nedalo jim to ani moc práce, snad od něj budou mít nějaký čas pokoj.

"Doufám, že se z toho vězení jen tak rychle nedostane," promluvila Ayame, ze zad shodila batoh a šla vařit čaj.

"Taky doufám," přikývla Argo a přejela prstem po kuchyňské lince. "Máme tu prach, měly bychom vytřít," pohlédla na prst.

"Jako kdybych slyšela Charlleeho," povzdychla si Arwen a všechny přepadla lehká deprese, "proč to ještě po takové době stále tolik bolí?" zašeptala do okolí a šla do skříně věšet Akapláště. Celý byt pokryl příkrov smutku. "Měly bychom za ně Peinovi poděkovat," pravila když se vrátila zpátky do kuchyně.

"Jo, to bychom měly," přikývla Argo ale náhle se zarazila. "Co to je?" ukázala na obálku na kuchyňském stole, které si ani jedna nevšimla (Argo: ,,Byla ukryta pod velkou vrstvou prachu.").

"Patrně dopis," vzala ho Ayame opatrně a několikrát ho zvědavě obrátila.

"Kdo to píše?" zajímala se Arwen a přistoupila blíž. Ayame se chvíli potýkala s otevíráním, ale nakonec vybalila několik stránek, přečetla si první řádek a vyvalila oči.

"No tak, kdo to píše?" začala být Argo netrpělivá.

"Je to od Gaary," vyhrkla udiveně. Holky se k ní okažitě přitlačily a každá se ji snažila hledět přes jedno rameno.

"Přečti to," dožadovala se Argo.

"Jo už jdu na to…"
Milá Ayame, Argo a Arwen,

nemohl jsem čekat a musel jsem vám napsat. Před pár minutami jsem si vyslechl zprávy z Konohy a přiznávám se, že mě to pořádně šokovalo, ale nejen mě i mého otce, který se s Konoha no Abareru několikrát setkal, sice jen na bitevním poli, přiznal však, že z něj měl obrovský respekt, možná i strach.

Vašeho senseie je mi moc líto a nedají se napsat žádná slova, která by dokázala alespoň trochu zmírnit vaši bolest. Neznal jsem ho moc dlouho, ale jsem si jistý, že vás vytrénoval velmi dobře a jeho odkaz žije ve vás. Prosím předávejte ho dál...

Jelikož jsem se také doslechl o tom, že se orochimarův bratr stále pohybuje na svobodě, pro jistotu jsem vydal opatření o zvýšení bezpečnosti v Zemi větru, ninjové ze Suny jsou neustále v pohotovosti.

Zprávy od špehů však pokračovaly a objevila se ta které jsem se od našeho posledního setkání nejvíce děsil. Otec, a vlastně i celá Suna, se dozvěděl, že v sobě máte démony. Moc se vám omlouvám, ale nezbylo mi nic jiného než jim povědět pravdu, pouhá omluva to však asi nezpraví...


"Ajéje…" ozvala se Argo nepotěšeně.

"Souhlasím, ale než začneme dělat závěry počkáme na konec dopisu," přikývla Arwen.


Otec po mém vypravování dlouho mlčel, to ticho bylo téměř nesnesitelné, protože jsem se bál aby Konoze nevyhlásil válku, avšak než stačil odpovědět dozvěděli jsme se, že se vás vrchní rada Konohy pokoušela odstranit, díky bohu s neúspěchem...


"Páni, Suna má špehy asi všude a tohle se rozšířilo opravdu rychle," zakroutila Argo hlavou.

"Kušuj," přerušila ji Ayame a pak pokračovala ve čtení.


Po tomto oznámení se otec zahloubal ještě víc, s napětím jsem očekával co řekne.

"Ty tři děvčata co za tebou přišla se mi zalíbila na první pohled," pravil tehdy, "nevím čím to bylo, ale už tehdy se mi zdály zvláštní. Žádný normální člověk by za tebou dobrovolně nepřišel. Myslel jsem si, že jsou buď duševně choré a nebo je v tom něco víc."

Překvapilo mě to, ale otec pokračoval dál: "Konoha je bláhová jestli se je pokouší odstranit, souhlasím s tebou nesmíme jim dovolit aby je zničili, spojenectví s nimi má pro nás ohromnou obrannou výhodu…"


"Kazekage se nezdá," usmála se Arwen.

"Sláva, další spojenec co nám nejde po krku," jásala Argo hlasitě.


Ostatní samozřejmě začali ze strachu odporovat, místo jednoho démona budou mít čtyři, však to znáte. Otec ale jejich námitky rychle zamítl: "Ty děvčata umí vyvolat démony a ovládat je, mohli by pomoci Gaarovi se Shukakem. Zdá se, že na ostatní démony mají velmi pozitivní vliv a, jak si sám tvrdil, ani ten vzpurný mýval nedělal problémy. Musíme je ochránit, v budoucnu se nám mohou ohromě hodit."

Taťka myslí dopředu, vyvíjelo se to hodně slibně a nakonec vydal verdikt. Napsal dopis Hokagemu kde stálo, že jestli se vám něco stane, nebo Konoha bude nějak usilovat o vaše životy, bez okolků jí vyhlásí válku. Jste pod ochranou nejen démona Shukaku, ale i pod ochranou celé Suny. Konoha vám neublíží pokud nechce riskovat.

Děvčata, vím, že se blíží pohřeb, ale chtěl bych vás pozvat do Suny aby jste si odpočinuly a trochu se vzpamatovaly z té strašné ztráty. Ještě jednou se moc omlouvám, že jsem o našem společném tajemství musel promluvit, ale jinak to nešlo. Proto chápu jestli na mě budete naštvané. Svůj případný hněv si když tak, prosím, vylijte na mě ale ne na mé vesnici.

Váš démonií kamarád

Sabaku no Gaara


Pohlédly na sebe, už jenom to, že jim Gaara poslal dopis je překvapil, ale jeho celkový obsah byl mnohem udivující. Nějakou chvíli si to snažily dát všechno dohromady a do patřičných souvislostí.

,,Schovám ho," usmála se Arwen po pár minutách zahloubaného ticha. Oči ji doslova zářily, cítila obrovskou radost, jelikož to byl vlastně jejich první dopis který kdy dostaly.

,,Co říkáte na jeho nabídku?" zajímalo Ayame, nemohla popřít, že to bylo velice lákavé.

,,Já bych i šla, co bychom si tu samy počaly?" pokrčila rameny.

,,No, sice mi budou chybět stromy," zatvářila se Argo smutně, ,,ale na chvíli bychom mohly změnit prostředí," přikývla. Krom toho věděly, že je v Suně nečekají žádné mise, žádní vtíraví jouninové a hlavně žádní ANBU.

,,Dobrá, jsme tedy domluveny?" ujišťovala se Ayame. Pokud by se takto rozhodly nemuselo by být jisté za jak dlouho se do Konohy vrátí a jaké další problémy jim to možná přinese.

,,Jo," přikývly jednohlasně, na to byl dopis pečlivě uschován a také se konečně vybalily.

,,Co ale budeme do té doby dělat?" povzdychla si Arwen znenadání. Krom Charlleeho pohřbu nebylo už téměř nic jisté.

,,Jelikož nás teď má Kakashi pod svým velením, neuškodilo by kdybychom ho navštívily," zamyslela se Ayame.

,,Jo, už je to pěkně dlouhá doba co jsme ho pořádně neviděly, naposledy v nemocnici," odfrkla si Argo při té neblahé vzpomínce. Nemocnice prostě neměla ráda.

,,To by šlo," souhlasila i Arwen.

,,Tak jdeme!" zajásala bělovláska a vydaly se do ulic.

,,Co kdybychom si to zpříjemnily nepatrnou hrou?" pousmívala se Arwen zatímco se zastavily na střeše budovy kde měl Hokage kancelář. ,,Kdo první najde Kakashiho?"

,,Ten ho sejme!" skočila do toho Argo a radostně si promnula ruce.

,,Takhle jsem to sice nemyslela, ale proč ne?" pokrčila na to rameny.

,,Nějak se ti to zalíbilo," začala si jí Ayame dobírat.

,,Za to já nemůžu, to všechno je Mishiho vina. Varovaly jsme ho," prskla.

,,Jdeme!" zavolala na ně Argo a vypařily se.

….....................

Kakashi se opíral o tlustý kmen stromu, četl si novou knihu od Jirayii a sledoval své studenty při nejnovějším tréningu. Sasuke, Naruto a dokonce i Sakura udělali poměrně velký pokrok od posledního společného setkání. Měl pocit, že takovýmto tempem z nich budou už brzy velmi dobří chuunini.

,,Tady je!" ozval se výkřik a než se ubohý Hatake nadál, skočila mu Argo kolem krku a srazila ho k zemi. ,,Mám tě," dodala a šibalsky se usmála.

,,Sakra, jak jen to dělá?" dořítila se k nim udýchná Ayame.

,,Má na něj čich, dokáže ho vyčenichat na sto honů," Arwen se objevila vedle ní, přičemž nechápavě kroutila hlavou. Argo se mezitím odpoutala od Kakashiho a dovolila mu vstát.

,,Ahoj, co to bylo dneska ráno?" zajímalo ji, zkoumala ho velmi pátravým pohledem.

,,Dobrý den, Kakashi - sensei," pozdravila ho děvčata uctivě, ,,nazdar děcka," usmály se na jeho studenty.

,,Kdo je u vás děcko?" neodpustil si Naruto.

,,Děcko se muselo ozvat, viď?" rýpl si Sasuke. ,,Rád vás vidím," usmál se na děvčata.

,,I my vás," oplatila mu Ayame.

,,Tak povídej!" dožadovala se Argo vysvětlení a vypadala nervózněji než vystrašený dikobraz.

,,Někdy dneska ráno nám přišel vzkaz s tím, že je v jedné z navrácejících se skupin špeh zločinecké organizace Akatsuki. Vracelo se pět skupin a všechny jsme je museli prohledat," pokrčil rameny. ,,Neměly jste s tím náhodou něco společného?" přimhouřil podezíravě oči.

,,My určitě ne, dokonce jsme ho varovaly ať změní přístup nebo s ním Černý vlk skoncuje, což se málem stalo, ale o tomhle nemáme ani potuchy," bránily se.

,,Stejně je to teď jedno," vzdychl.

,,To je," uculila se Arwen.

,,A co teď s vámi?" přejel je pohledem.

,,Hokage - sama říká, že teď nám velíš ty, prý jsi ta nejpovolanější osoba v celé Konoze. Očividně ti hodně věří," pohupovala se Ayame na špičkách s rukama za zády.

,,Dobře," přikývl, ,,myslím, že vím co s vámi udělám," děsivě přimhouřil oko.

,,Kakashi - sensei, začínám se vás bát!" vyhrkl Naruto a raději se schoval za Sakuru, která by se nejraději stulila k Sasukemu.

,,Možná k tomu budeš mít i důvod," rozesmál se sensei děsivě.

,,Připomíná Charlleeho když mu hráblo," šeptla Ayame a znérvóznila, protože takovýto stav jí byl u Kakashiho neznámý. Nemohla vědět co udělá a jak se zachová.

,,Následujte mě," usmál se a vedl je do míst kde to děvčata poznávala.

,,Kakashi, nesměřujeme náhodou do tréningového střediska ANBU?" zpozorněla Arwen.

,,Ano, byly jste tam už?" zeptal se jich se zaujetím.

,,Charllee - sensei nás tam několikrát bral, je to takový náročnější dětský park," přikývla.

Tréningové středisko ANBU a dětský park? pohlédla na ni Sakura, to přirovnání ji v první chvíli šokovalo, ale pak si uvědomila, že z pohledu jinchuurikiho je to nejspíš mnohem jednodušší než pro obyčejně nadprůměrného shinobiho. Náhle si uvědomila, že ji zajímá jak se s tím popere Naruto, určitě se nechá převálcovat Sasukem. Krátce na to dorazili na místo, Kakashi je zavedl rovnou na jedno velmi působivé stanoviště. K obrovské strmé skále.

,,Tady proběhne jen takové zahřívací kolo," vysvětlil jim. ,,Slezete dolů, je jedno jakým způsobem, ale nahoru to bude složitější. Budete rozřazeni do dvojic, Ayame se Sasukem, Arwen se Sakurou a Argo s Narutem, společně pak vylezete nahoru ale bez použití rukou..."

,,Takže něco jako ten tréning na stromech!" vyhrkl Naruto.

,,Nech mě prosím domluvit," zarazil ho Kakashi. ,,Samozřejmě mám pár speciálních podmínek. Ve dvojici se při šplhání vzhůru budete držet za ruce a každý z vás bude používat jen jednu nohu. Jedná se o závod takže ten kdo bude nahoře nejdříve bude mít nějakou výhodu, ti co prohrají dostanou specální trest," domluvil a přejel je pohledem.

,,Smíme vědět o jaký trest se jedná?" zeptala se Sakura nesměle, příliš se jí to nelíbilo.

,,Myslím, že vám bude stačit, že pro vás mám něco nachystané," zatvářil se opět trochu děsivě a růžovovláska značně poklesla na duchu. Tušila, že bude vůbec ráda když to přežije ve zdraví.

,,Pokud jste všechno pochopili tak můžete dolů," pokynul jim. Šestice se seskupila do dvojic a bez problémů slezla dolů, děvčata si samozřejmě vypomáhala svými schopnostmi a velkou zásobou chakry. ,,Seřaďte se před skálu a až vám dám znamení, začněte," houkl na ne zhora.

,,Jo jo," brblala Argo a drtila Narutovu ruku se znechuceným výrazem.

,,Takže, začínáme!" odstartoval to. Než se trojice jeho vlastních studentů nadála byla děvčata nahoře, podle jeho pokynů se odrazily jen jednou nohou a to jim stačilo na to tam vyskočit.

,,Ještě něco?" uculila se na nějArwen.

,,Haha, vy jste mi vtipné. Nepamatuji si, že bych něco zmiňoval o jednom skoku," zakroutil hlavou.

,,Ale ani si nezmiňoval jakou technikou to máme provést," přidala se Ayame k dobírání jeho osoby.

,,No dobrá, asi jsem to měl lépe upřesnit," zdůraznil. ,,Teď tam opět slezete a nahoru půjdete tak jak už jsem před tím popsal, ale přidám pár doplňujících pravidel, jinak by to nemělo smysl," vzdychl.

,,Doufám, že nám to vůbec k něčemu bude," odfrkl si Sasuke, bylo mu jasné, že si to budou chtít holky zjednodušovat jak jen to bude možné.

,,Děvčata," podíval se Hatake každé z nich do očí, ,,nechci vidět žádné používání démonní chakry a ani vaše speciální techniky."

,,Ale," ozvala se Argo, Kakashi ji však okamžitě umlčel pohledem.

,,Žádné ale, myslím, že nějaký pořádný tréning potřebujete, všichni. Krom toho se musíte v krocích střídat se svým partnerem a jeden krok nesmí přesáhnout délku 20 centimetrů," zakončil nakonec.

,,Nechci být všetečná, ale takovým stylem se budeme děsně ploužit," ošívala se Ayame.

,,Ano, proto to je formou soutěže a je to dobré na výdrž," usmál se vševědoucně, ,,tak už běžte a žádné podvádění!" popohnal je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Etsuko Nakamura Etsuko Nakamura | Web | 17. července 2015 v 15:08 | Reagovat

Je-li možná O_O  člověk v to pomalu ani nedoufal :-D

2 Nagadir Nagadir | 17. července 2015 v 15:44 | Reagovat

[1]: Zázraky se dějí XD XD

3 Etsuko Nakamura Etsuko Nakamura | Web | 17. července 2015 v 16:17 | Reagovat

[2]:A bude to zázrak trvalejšího charakteru nebo budeme muset čekat na další díly několik měsíců/let? XD

4 Nagadir Nagadir | 17. července 2015 v 16:26 | Reagovat

[3]: Další díly mám nadstavené dopředu, jen musím dodělat ty další (tedy kapitola po Kakashiho: Co je to za debila?), což bude docela brzo no, ale vrhnu se na to, doufám, ehm....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama