Kapitola 56. - Příslib

27. července 2015 v 14:40 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team

Co mají holky v plánu? A co má v plánu Danzou?


,,Když se to tak skvěle vyjasnilo, co kdybyste mě pustily?" ozval se Anbu, v jehož hlase byla mírná známka po rozhořčení.

,,Kakashi, co s ním máme udělat?" pohlédla na něj Argo.

,,Já bych ho nechal jít, když už je to s ním teď jasné," odpověděl.

,,Jak je libo," pokrčila Arwen rameny a její vlasy se v mžiku stáhly. Hnědovlasý ANBU však místo tvrdého dopadu elegantně přistál jako by to pro něj bylo něco zcela normálního a prohlížel si děvčata velice zkoumavým pohledem.

,,Zdá se, že to není žádný ňouma," šeptla Ayame, když mu všechny tři pohled opětovaly.

,,Co kdybys nám řek kdo jsi?" zeptala se Argo, které se to pranic nelíbilo. To, že nereagoval na jejich výhružky a zjevně se jich ani moc nebál.

Mladík se otočil na velitele, který přikývl a tak bez váhání odpověděl. ,,Mé kódové jméno je Hashi, a do této jednotky jsem nastoupil před pár dny."

,,Fajn, tak si pamatuj, že nemáme rády čmuchaly," zavrčela bělovláska.

,,S tím jsem byl obeznámen," zabodl do ní dvojici očí. ,,A to už hodně dávno."

Děvčata se zatvářila zmateně. ,,Jak dávno? O čem to meleš?" nechápala Ayame.

Hashi si sundal masku, nicméně děvčata se na něj stále dívala s nepochopením, takže ve vteřině zrudl vzteky. ,,Neříkejte, že si mě nepamatujete!!" vyhrkl.

,,Počkat!" zarazil je Kakashi. ,,O co tu jde? Vy se znáte?" kmital mezi nimi okem, jeho tým to z povzdálí rovněž zaujatě sledoval.

,,Jistěže!" vyhrkl Hashi. ,,Znám je už od chvíle co sem přišly!" ukázal na ně prstem.

,,To bude nějaký omyl ne?" zakroutila Arwen hlavou.

,,To sotva! Manipulovat s vlasy umí jen jeden člověk," zatvářil se vítězoslavně, protože tohle jeho tvrzení nešlo vyvrátit. Krom toho ho to nevyvedlo z míry když ho znenadání pustila. ,,Ani nevíte jak dlouho jsem vás hledal! Jenže teď jsem tady, vaše ochranka..."

,,Chtěl jsi říct čmuchací pes," skočila mu Argo do řeči.

,,... a také konečně vím, co jste zač," ignoroval ji a znovu se pyšně pousmál.

,,To je radosti," odfrkla si suše.

,,Asi je to divné," zamračila se Ayame, ,,ale já si tě vážně nepamatuju," zírala na něj jako by se snažila spojit si jeho tvář s tou možnou mladší někde v temných zákoutích své mysli.

,,Což je neodpustitelné! Co jsem se vás nahledal, nasledoval a dokonce se s vámi i několikrát střetl, ale nikdy, nikdy jste mi nedaly možnost, zjistit co jste zač! Byly jste tak podezřelé! A hokage dokonce ignoroval má hlášení, teď už je mi to samozřejmě všechno jasné," hudroval si pod vousy a pořád se tvářil rozčíleně. ,,Opravdu jste mě zklamaly," zakroutil hlavou.

Arwen pohlédla na velitele jednotky. ,,Jste si jistí, že je duševně zdravý?" nadzvedla jedno obočí.

,,Hm, možná bychom to měli přezkoumat," zamyslel se když Hashiho pozoroval.

,,Pánové, ne možná ale určitě," řekla Ayame tóném, který jasně naznačoval rozkaz.

,,Nechci zase zažít to co se stalo s T.j.j.m.v.," přikývla Argo.

,,Já jsem naprosto duševně v pořádku!" čertil se Hashi.

,,Tím si bohužel nejsme tak jisté," sjela ho Arwen pochybovačným pohledem.

,,To vás by měli vyšetřit na krátkodobou paměť," přešel do protiútoku.

,,Omlouvám se, ale nemůžeme si pamatovat každého chudáčka, který se nám připletl do cesty," vysvětlila nesmlouvavě.

,,Chu...chudáčka?!" zalapal po dechu a barva jeho obličeje by se v tu ránu mohla směle rovnat barvě Mishiho vlasů.

,,Hashi přestaň, rušíme je," ukončil jejich rozepři velitel. Mladý Anbu po děvčatech naposledy vrhl nepříjemný pohled, pak si nasadil masku a společně s jednotkou se odebral ukrýt kdesi v okolí.

,,Vy si ho fakticky nepamatujete a nebo vás jen těší si z něj dělat legraci?" pohlédl na dívky Kakashi zaujatým pohledem.

,,My za to nemůžem, ale vážně se nám vykouřil z hlavy, nemůžeme si pamatovat každýho člověka na kterýho jsme narazily," pokrčila Ayame rameny.

,,Když to říkáte... No, myslím, že jsme se ale naodpočívali dost, teď se zase vrhneme do práce," usmál se na všechny.

,,Chjo, ani jsem se pořádně nenajed," zakňoural Naruto.

,,Buď zticha, nikdo není na ty tvoje plky zvědavej," zavrčela Argo, ještě pořád byla rozmrzelá z toho jak hloupým způsobem byla poražena. Příště si prostě bude na Kakashiho dávat pozor.

,,Takže," začal Hatake, ,,myslím, že teď si všichni opravdu užijete," široce se pousmál a odkudsi vytáhl jedinou rolničku. Šestice nespokojeně zamručela.

,,To už tady jednou bylo, možná i víckrát," nadnesla Ayame.

,,Možná, teď to ale bude speciální. Krom toho, že je vašim úkolem tu rolničku získat, zapojíte se postupně po hodinách. Pokud se někomu podaří mi ji sebrat, možná se toho někdo ani nezůčastní," vysvětlil.

,,A co budou dělat ti co nejsou na řadě?" zeptal se Sasuke.

,,Ti mohou využít čas k boji, k odpočinku, k jídlu, k čemukoliv. Nemám k tomu žádná speciální pravidla," zamyslel se a pak všem oznámil kolikátí v řadě jsou. První byla Ayame, pak Sakura, Naruto, Arwen, Sasuke a nakonec Argo. Všech šest přemýšlelo jak to hodlá sensei zvládnout, Kakashi sice měl obstojnou zásobu chakry, nicméně pokud dojde na nejhorší bojovat nepřetržitě šest hodin znělo šíleně. ,,No Ayame, teď si dám desetiminutový náskok, snad se ti něco podaří vymyslet," zamával jim a vypařil se.

,,Tohle se mi ale vůbec, vůbec nelíbí," sedl si Naruto na zem.

,,Nestěžuj si, komu by se tady chtělo šest hodin válet? I když je pravda, že pořád lepší s Uchihou než s tebou," povzdychla si Argo. Ayame jen nesouhlasně zakroutila hlavou, jelikož to bude ona kdo bude ze všech bojovat nejdéle, nicméně s tím prostě bude muset nějak poprat. Kakashiho deset minut náskoku využila k odpočinku a teprve pak za ním vyrazila s několika plány v hlavě.

….......................

Holky se vrátily domů, byly unaveny ale spokojeny, zažily brutální tři dny a sáhly i na dno svých možností. Smyly ze sebe prach a krev posledních uplynulých dní a sesunuly se kolem prázdného křesla Charlleeho - sensei, tak jak to dělaly od toho osudného dne.

,,Měly bychom napsat dopis Gaarovi," poznamenala Arwen po chvíli.

,,Jo, to bychom měly," souhlasila Argo.

,,Já to napíšu," vstala Ayame a donesla psací potřeby. Sedla si a začala psát. Trvalo to dlouho, protože spousty věcí měnila a škrtala, ale nakonec odložila pero a začala číst...


Milý Gaaro,

zdá se, že Suna má špehy opravdu všude...

Překvapil jsi nás sdělením, že se Charllee setkal s tvým otcem, možná se někdy stavíme abychom si s ním o tom popovídaly a strávily pár chvil příjemnými vzpomínkami. I když jsme s ním žily tak dlouhou dobu, je pravdou, že toho o něm příliš mnoho nevíme.

Co týče našich démonů, nezlobíme se na tebe za to, že si prozradil naše tajemství. Vnitřně jsme tušily, že to dříve či později výjde na povrch. Kdyby to vyšlo najevo v nevhodnou dobu, mohlo by to ohrozit veškerá jednání a skončit válkou. Jednal si správně, opravdu se nezlobíme. Jinak, pokud zjistíte cokoliv o t.j.j.m.v. byly bychom ti vděčné kdybys nám zaslal spěšnou zprávu.

Co se týče vašeho dopisu Konoze, velice jste nás tím překvapili a potěšili. Chtěly bychom vám poděkovat, že jste se nás zastali a velice si toho vážíme. Nikdy vám vaši dobrotu nebudeme schopny oplatit, ale pokud by jste potřebovali pomoci, stačí jen říct.

Co se týče tvého pozvání, děkujeme ti za něj a jak už jsme se zmínily, jednou vás určitě navštívíme, ale teď budeme muset vyřídit ještě spousty neodkladných záležitostí, takže to bohužel nebude v dohledné době možné.

Ještě jednou vám mnohokrát děkujeme. Tobě, Kazekage - sama a celé Suně.

Se srdečným pozdravem

Ayame, Arwen a Argo

Tví démonní kamarádi


,,Dobře napsáno," přikývla Arwen souhlasně, stejně jako Argo. Ayame dopis zapečetila a poslala jej po poštovním sokolu (pozn. Etsuko: ,,Nebo holubu?" Nagadir: ,,Čert ví jakého ptáka tam používají." Argo: ,,Třeba je to ANBU... Poštovní ANBU" Etsuko: ,,Jasně, s kroužkem na noze a batůžkem na zádech.") rovnou do Písečné.

,,Tak to bychom měly," řekla když jim "pošťák" zmizel z dohledu. ,,Co teď?"

,,Do pohřbu zbývají ještě tři dny," připoměla Arwen.

,,Nepřipomínej to," zakňučela a opět se všechny sesedly kolem Charlleeho křesla.

,,Holky, já vám musím něco říct," začala Argo a trochu se ošila.

,,Copak?" spozorněly.

,,J-já... nemůžu jít na Charlleeho pohřeb," vzdychla.

,,Jak to?" vyjekly.

,,No, chci se vrátit domů," vysvětlila krapet nervózně.

"Vždyť jsi doma, ne?" nechápala Ayame.

,,Ne, myslíš tím Mrtvou zemi, že?" pohlédla na ni Arwen.

,,Jo," přikývla. ,,Alespoň na nějaký čas než se to tady uklidní, musím se z toho vzpamatovat. Z Charlleeho smrti," sklopila hlavu.

,,Nechtěly jsme si jít odpočinou do Písečné?" povzdychla si Ayame smutně, ale bylo ji jasné, že na to v nejbližší době asi doopravdy nedojde.

,,Já vím, ale, prostě..." zakoktala se.

,,To nic, já to chápu," zarazila ji nakonec. ,,Je toho teď tolik..." a zahleděla se kamsi do dáli.

,,Abych se přiznala, i já mám už delší dobu chuť opustit Konohu, protože bez něj to tady nemá moc smysl," přiznala Arwen, když už se to téma nakouslo.

,,Kam bys chtěla jít?" zajímala se bělovláska, ale při pohledu do její tváře plné zloby a chuti zabíjet jí to došlo. ,,Ty chceš jít po T.j.j.m.v., že?"

,,Ano, nesnesu pomyšlení, že se někde prochází jako by se nic nestalo. Chci ho vystopovat a potrestat za to co udělal, chci aby litoval toho co způsobil," zaplály ji v očích nebezpečné plamínky.

,,Tak to abych taky odešla, vyslídím Itachiho a vytřískám z něj detaily ohledně vyvraždění Uchihů," pokrčila Ayame rameny. Nedalo se nic jiného dělat když byly její dvě partnerky tak odhodlané, sama by se tu nejen unudila, ale určitě i zbláznila.

,,Chudák," zalitovala ho Arwen, a myslela to opravdu vážně.

,,Dobře mu tak," usmála se Ayame škodolibě.

,,A kdy chcete jít?" zeptala se Argo.

,,Až po pohřbu," vysvětlila Arwen. ,,No, zdá se, že to bude konec Divokého tria z Listové," povzdechla si smutně. Nebylo jisté kdy se zas sejdou a pokud vůbec.

,,Ne, nebude," nesouhlasila Ayame, ,,jakmile dokončíme své úkoly, i kdyby to mělo trvat třeba desítky let, setkáme se u Argo v Mrtvé zemi a pak se společně vrátíme sem do Konohy a taky tu už zůstaneme. Mohla bych nechat opravit sídlo mé rodiny a mohly bychom tam společně žít," navrhla.

,,Tak teda jo," usmály se a podaly si ruce na znamení slibu, který si právě daly.

,,Nevím jak vy ale já bych si šla dát šlofíka, jsem unavená jako kotě," zívla Argo.

,,Souhlasím," přikývla Arwen. ,,Pořádný spánek by se nám teď hodil," řekla a tak se společně odebraly do pokoje kde okamžitě usnuly.


Mezitím...
,,D-danzou - sama? Co tady děláte?" vyhrkl strážný před Konožskou věznicí. Bylo to velmi neobvyklé aby se zde objevil osobně, většinou když Root potřeboval někoho vyslýchat vyslal pro danou osobu nějakého posla.

,,Přišel jsem si s někým promluvit," vysvětlil a nespokojeně se na něj zamračil.

,,Ach," vydechl strážný, protože si okamžitě vzpomněl na nedávný humbuk kolem jednoho z jeho podřízených. ,,Samozřejmě, jistěže," vykoktal a pustil ho dál. Danzou zamířil hloub do komplexu, a po krátkém rozhovoru s ředitelem byl zaveden do výslechové místnosti, kde už na něj čekal značně rozladěný Mishi ve vězeňských barvách.

,,Dost, že jste tady Danzou - sama," zamračil se na něj. Zdálo se, že mu zdejší pobyt rozhodně nevyhovuje ani neprospívá jelikož upustil od svého zdvořilého tónu, kterým s ním pokaždé promlouval.

,,Měl jsem několik neodkladných případů," vysvětlil a jediným pohledem si vyžádal soukromí v místnosti. ,,Krom toho mám pocit, že si zasloužíš trest za to, jak hloupě jsi jim naletěl," vysvětlil a Mishi poněkud splaskl.

,,Jistěže, ale tady nemám žádný kontakt s vnějškem. Nevím co ty tři provádí, nemůžu je sledovat, nemůžu plnit svou misi," zazoufal si.

,,Bohužel tvůj případ se stále prošetřuje ale myslím, že budu schopný to nějak vyřešit," usmál se.

,,Danzou - sama?" pohlédl na něj překvapeně.

,,S tím si nelam hlavu, Mishi. To proč jsem sem přišel je, že mám pro tebe informace a nové rozkazy týkající se tvé mise," osvětlil. Mishiho výraz se po vyslechnutí Danzoova sdělení proměnil do nepříjemného šklebu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lousie Lousie | 29. července 2015 v 13:25 | Reagovat

yes ! :D
konečne sa dostávate  k novým (ešte nezverejneným) kapitolám ^^
teším sa čo bude ďalej ^^
pokiaľ si dobre spomínam tak by to malo byť nieço s bratom XDDD
ale neviem XDD

2 Nagadir Nagadir | 29. července 2015 v 17:27 | Reagovat

[1]: Doufám, že tě čtení baví =)
Bratrem koho? XD

3 LousiE LousiE | 11. srpna 2015 v 22:09 | Reagovat

[2]: baví  a neprestane :DD ;)

A neviem, proste som mala ten pocit...
Žebi jeden z tych Arginých (ako sa to skolňuje do slovenčiny -.-" ?? :DD )

4 Denisa Kwapulińská Denisa Kwapulińská | 14. srpna 2015 v 7:43 | Reagovat

[3]: Tak to jo s bratrem(bratry) toho bude teď v blízké době hodně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama