Srpen 2015

Kapitola 57. - Zrzavý obr (část druhá)

3. srpna 2015 v 14:55 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee teamPoté co se Ayame a Argo probudily, s údivem zjistily, že je Arwen pryč a snídaně je na stole.

,,Šla do lesa," oznámila Ayame když si četla vzkaz zatímco okusovala croissant. ,,Podle toho co tu píše chce být chvíli sama," zvedla oči k Argo a odložila list. ,,Když jsme dorazili, řešili jsme Gaarův dopis a naši budoucnost, ale myslím že si potřebovala utřídit myšlenky potom co ucítila T.j.j.m.v., měly bychom ji nechat být," povzdychla si.

,,Jo, jestli ti to nebude vadit, půjdu se projít," řekla tak zamylšeným tónem až to Ayame zarazilo.

,,Myslím, že bychom si všechny tři měly utřídit myšlenky," pousmála se nakonec. Po snídani se vydala do sídla klanu Senju. Od té doby co tam pátrala s děvčaty tam byla jen párkrát a naskok, teď měla času dost na to aby se vypořádala nejen s minulostí ale i s možnou budoucností.

Argo se toulala po Konoze, zastavila se v několika restauracích a vždycky si něco objednala, občas si sedla na lavičku a zírala nepřítomně před sebe. Dva dny, ještě dva dny a půjde domů. Pak zaslechla sténání, trhla sebou a když se vzpamatovala ucítila někoho koho by tu v žádném případě nečekala. Strnula a chvíli na muže zírala, pak ho začala pomalu stavět na nohy a nezapomněla ho při tom neustále podpírat. Nevěděla co má dělat a kam jít, slunce už zapadalo a podle jeho zranní měla málo času. Chvíli si kousala ret ale pak ji napadlo jen jedno jediné místo kam by se mohla i s raněným vydat. Opatrně ho složila na nejbližší lavičku a přesunula se na dané místo, pár vteřin váhala. Nakonec sebrala odvahu a jemně zaklepala. Za chvilku se dveře otevřely.

Kapitola 57. - Zrzavý obr (část první)

3. srpna 2015 v 14:53 | Denisa Kwapulińská, Etsuko a Argo |  Naruto: Charllee team

Kdo je onen zrzavý obr a co má s Argo společného? A proč si Rada vyžádala Kakashiho s velitelem Anbu skupiny přiřazené k děvčatům?Kakashi byl přímo po návratu z tréninku předvolán před Hokageho spolu s velitelem ANBU jednotky přidělené k děvčatům. Už při vstupu si oba muži všimli přítomnosti jak dvou členů Konožské rady tak i Danzoua.

,,To nevypadá dobře," šeptl velitel Kakashimu, ten jen neznatelně přikývl. Oba nejistě čekali co se z toho vyklube.

,,Kakashi, prý se vám na tréninku stala nehoda," začal Sarutobi opatrně.

,,O žádné nevím, všichni jsme se vrátili v pořádku. Žádnou nehodu jsme neměli," pravil.

,,Ta nehoda by se měla týkat Divokého tria," snažil se mu hokage opatrně napovědět.

,,Ach táák, to nebylo nic vážného. Dívky se jen seznámily s novým členem ANBU se kterým se dalo by se říci znaly," pokrčil rameny.

,,Na to se ale Hokage-sama neptá! Zajímá ho to probuzení Arwenina démona!" vybuchl Homura a oba muži ztuhli.

Probíhal další souboj, všichni byli už opravdu unaveni a zrovna na ten čas Kakashi čekal, aby se mohl zapojit. Měli mít jednoduchý úkol, porazit ho.

,,Kakashi, vnímáte mě?" zabručel Homura.

,,Ne," odpověděl zahloubaně.

,,Kakashi, řešíme tu velmi naléhavou věc. Probudil se nekontrolovaný démon a mohl vás zabít," vyhrkla Koharu rozzlobeně.

,,O tom samozřejmě celou dobu mluvím," ozval se Danzou. ,,Měli jsme se jich zbavit už dávno, nakonec za náš nerozum zaplatí celá vesnice," zamračil se.

,,To bohužel není možné. Suna nám vyhlásí válku pokud se o to pokusíme a vyhnat je přece nemůžeme. Mohly by se přidat k nějaké nepřátelské frakci, nedejbože k Akatsuki a to by nám také příliš neprospělo," namítl Homura rozhořčeně.

,,Vy jste teda skvělí," poznamenal velitel Anbu-skupiny jízlivě.

,,Nemáte pocit že jste poněkud drzý?" nasupila se Koharu.

,,Jednám s vámi jak si zasloužíte," odsekl jí. ,,Jakmile se objeví nějaký démon hned v něm vidíte všechno špatné a nikdy vás nenapadlo že by tomu mohlo být i jinak!"

,,Tím myslíte že by nás ten démon chtěl chránit? Nesmysl!! Démoni jsou zvrácená, zlá a krvelačná stvoření!" nesouhlasil Homura.

,,Setkali jste se s nimi někdy?" zeptal se Kakashi věcně.

,,Cože?" vyhrkl společně s Koharu. Danzou ho jen mlčky probodával pohledem.

,,Jestli jste se s těmi démony někdy setkali," zopakoval.

,,Jistěže. Setkali jsme se s Kyuubim při útoku na Konohu," připomněl Homura a zle se zamračil.

,,Kyuubi je proti nim jen slabý odvar ale to neznamená že je budete soudit aniž byste je znali. My jsme se s nimi setkali a dokonce s nimi i mluvili," vysvětlil.

,,Démoni nemluví," zakroutila Koharu hlavou a pohlédla na něj jako kdyby zešílel.

,,Jste si jistí?" přimhouřil Hatake oko a rada znejistila.

,,Kakashi - san má pravdu, neměli byste je tak nepodloženě odsuzovat. Měli bychom se raději soustředit na to, proč se ten démon tak znenadání projevil," ozval se velitel když vycítil krizi rady a využil odmlky která nastala.

,,Proč by nás měl zajímat důvod? Zkrátka se objevil a to už je samo o sobě nebezpečné," zavrtěla se Koharu na židli aby našla pohodlnější pozici.

,,Ne, počkat," zarazil hokage radu. ,,Veliteli, proč si myslíte že je to důležité?" zeptal se ho.

,,Osobně jsem toho názoru že nás před něčím nebo někým varoval," vyslovil se.

,,T.j.j.m.v.," usykl Danzou a zamračil se ještě víc než před chvílí, i když děvčata považoval za hrozbu nemohl opomíjet i ty další. Ostatní sebou při vyslovení toho jména nepatrně trhli. ,,Když už ty dívky tak vehementně bráníte," shlédl na Kakashiho a velitele, ,,měly ho zlikvidovat. V tomto případě jednoznačně zklamaly," řekl jedovatě.

,,Přišly o Charlleeho, krom toho ten muž disponoval neuvěřitelnými technikami. Ovládat démony dokázali jen nejmocnější Uchihové díky sharinganu nebo První hokage Hashirama - san," vyhrkl Kakashi defenzivně.

,,Je ta hrozba opravdu realná?" zeptala se jich Koharu pochybovačně.

,,Moc jsme z Arwen nedostali ale podle všeho to byl on," přikývl velitel, když už tu byla možnost poukázat na větší hrozbu než byla děvčata s chutí se toho chopil. Stejně by to museli hokagemu oznámit.

,,Danzou, vyšlete své jednotky do okolí a pročešte ho, chci hlášení o jakékoliv podezřelé aktivitě," rozkázal Sarutobi.

,,Ano ale," začal, měl trochu obavy použít své cenné jednotky když se mělo jednat o muže který byl schopen zabít Konoha no Abareru.

,,Mlčet a konat!!" trval hokage nekompromisně na svém, a tak musel Danzou spolknout své námitky a podřídit se (Nagadir: ,,Ani nestihl použít svůj sharingan." Esuko: Ďábelský úsměv). Kakashi a velitel Anbu-jednotky se po sobě ulehčeně podívali, pro dnešek to zase dopadlo dobře.

,,Děkuji vám a poděkujte za mě i Arwen, věřím že to pro ni nebylo lehké," usmál se na ně Sarutobi když osaměli. Oba muži se s ním rozloučili a odešli.

,,Kakashi," zastavil ho velitel když byli z dosahu nepovolaných uší, Hatake se na něj překvapeně podíval. ,,Možná by jsi s nimi měl trávit víc času, vím že jsi dost zaneprázdněný svým týmem, ale pro děvčata jsi druhá nejdůvěryhodnější osoba po Charlleem. Potřebují někoho komu můžou věřit," řekl tónem který naznačoval že si o ně dělá starosti. ,,Kdybych mohl snažil bych se jim nějak pomoci, ale nemůžu porušit rozkaz. Krom toho," zamračil se nepatrně, ,,Danzou má špehy úplně všude, nemůžu si být jistý jestli je nemám v týmu."

,,Rozumím," přikývl. ,,Stejně jsem měl v úmyslu na ně dohlížet," pousmál se, pak se oba jakoby nic rozešli každý svou cestou.Druhého dne...

Arwen se probudila časně ráno. V tichosti se oblékla a opustila byt. V nedaleké pekárně nakoupila nějaké to čerstvé pečivo, nachystala Ayame a Argo snídani, napsala jim vzakaz a pak se vypařila.

,,Kam jde?" ukázal Hashi na její mizející záda.

,,Hashi, Izano, jdetě za ní a sledujte ji," rozkázal jim velitel zachmuřeně a tak se nováček i ostřílený veterán vydali po její stopě.

,,Míří do Zakázaného lesa," všiml si Hashi.

,,Ano," potvrdil Izano jeho tip. Samozřejmě že mířila do Zakázaného lesa, pro dívky to bylo jediné místo kde měly jakž takž soukromí.

,,CO tam chce dělat?" uvažoval nahlas.

,,Míří na jedno speciální místo," objasnil mu.

,,Jaké?"

,,Tohle," řekl Izano a odhrnul větev která jim zakrývala výhled.

,,Páni," vydechl Hashi když spatřil obrovskou mýtinu s jedním mohutným stromem uprostřed, ke kterému černovláska právě mířila. ,,Jak se to stalo? Nevypadá to na přirozenou mýtinu," chtěl jít blíž, ale kolega ho strhl zpátky.

,,Radši zůstaň tady. To místo patří jim. Bojovaly zde proti Orochimarovi."

,,Jednomu z Legendárních Sanninů?" vydechl úžasle, bylo mu trochu líto, že v té době ještě nepatřil do jednotky. Musela to být zajímavá podívaná.

,,Přesně tak," přikývl Izano s úsměvem a usadil se.

,,Co se to tam děje?" vyhrkl Hashi po chvíli když spatřil jakousi černou kouli a závan nebezpečné démonní chakry.

,,To je její démon," řekl Izano s klidem.

,,Ale, vždyť," zakoktal se Hashi a náhle musel bojovat s přívalem paniky, z té chakry měl doslova husí kůži. Bylo to úplně jiné než před lety, strašně je podceňoval. Uvědomil si, že se třese strachy.

,,Klid, nic ti nehrozí. Jsi v bezpečí," uchechtl se Izuno.

,,Tím myslíš pod ochranou tvé osoby?" zeptal se Hashi nervózním přeskakujícím hlasem.

,,Vůbec ne, myslím tím pod ochranou Kuroi Ookami," vysvětlil a zahleděl se na půlzující tmavou kouli. Hashi lehce zbledl ale i on střelil pohledem do stejných míst.

Když se Arwen usadila na svém prominentním místě na Stromě, věděla že je sledována ale nezajímala se o ně. Byli docela dost daleko a hlavně ji nijak nerušili. Chvíli jen tak hleděla na blankytně modré nebe, pak se usadila do tureckého sedu a započla se soustředěním. Vlasy se jí roztáhly a obalily, vytvořila velkou černou kouli. Dívala se do svého nitra.

Jako vždy se ocitla na vyprahlé planině jejíž písečné duny se táhly nekonečně do všech stran. Zastínila si oči dlaní a rozhlédla se, zprvu si ničeho nevšimla ale pak se jedna z velkých dun zatřásla a z pod ní se vyhrabal Černý vlk. Oklepal se až se zvedl oblak prachu. Když se zastavil na pár kroků od ní, objala mu čumák a lehce k němu přitiskla hlavu.

,,Rád tě opět vidím," řekl.

,,I já tebe," pousmála se. Černý vlk zvedl hlavu a Arwen se mu vyšvihla na hřbet, zachytila se za jeho dlouhou srst. Démon se vydal směrem ke špičatým skalám, kde si lehl.

,,V poslední době jsem tě tu vídal často," začal.

,,Vadí ti to?" zarazila se.

,,Ne, jistěže ne, jsem rád."

,,Je tu klid a bezpečno," vysvětlila.

,,Trápí tě něco?" naklonil hlavu na stranu.

,,Chci se jen na něco zeptat."

,,Ptej se," vyzval ji.

,,Víš nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, až v poslední době, ale... Co s tebou bude až se můj čas nachýlí? Jsem jenom člověk, nejsem nesmrtelná," zachmuřila se. Charlleeho smrt ji přivedla na spoustu různých myšlenek a úvah.

,,S tvým posledním výdechem se zruší pečeť která mě k tobě poutá a já budu zase volný. Stanu se opět samostatnou bytostí."

,,Aha, a kdyby tě chtěli odebrat? Co by bylo pak?"

,,Jejich pokusem by se pečeť narušila a v tu chvíli bys zažila neskutečnou bolest, agónii tak hroznou že by se ti při ní zdálo mučení od T.j.j.m.v. jako procházka rájem. I přes to všechno co za sebou máš bys to nevydržela dlouho, a abych tě toho ušetřil obětoval bych tvůj život, odpusť mi to," vzdychl nakonec.

,,To nic, nemusíš se omlouvat. Děláš pro mě toho tolik a za to ti budu nadosmrti vděčná," podrbala ho za uchem. Černý vlk spokojeně zabručel a natočil hlavu do výhodnější pozice. Arwen se spokojeně usmívala.

The Script - Hall of Fame

3. srpna 2015 v 9:53 | Denisa Kwapulińská |  Hudba/O.S.T. = vše co mě inspiruje
Don't give up!!! Nevzdávejme se svých snů! Když se chce tak to jde!!!