Červenec 2015

15. srpna 2015 v 12:12 | Denisa Kwapulińská |  Knižní ohlédnutí

Opět slabé čtyři knihy, hold série Andělé mi pěkně dávala, protože některé díly přečíst, no chtělo to dost odhodlání XD

Muka - Lauren Kate
Horká půda - Thomas Enger
Lovci - František Kotleta
Vytržení - Lauren Kate

Počet přečtených knih: 4
Počet přečtených stránek: 1272
Nejhorší kniha měsíce: Muka
Už samotný název knihy mluví za vše, byla to pořádná muka to přečíst a přitom se mi první díl docela líbil. Jenže pak přišel milostný trojúhelník, velká špetka nudné a hloupé romantiky, hrdinka, kterou jsem měla docela ráda a byla mi sympatická, nesmírně zhloupla a nadějný začátek šel do kytek. To je to nejhorší co se knize může stát, když autor nevyužije plný potenciál příběhu a zabývá se zbytečnostmi. Bravo!

Nejlepší kniha měsíce: Lovci
Naštěstí jsem si měla čím spravit chuť, byť byl začátek téhle kotletovky poněkud umírněnější a vůbec je to takový odlehčený, konec nabral nesmírné grády a byla to řádná zábava. Stále někde v koutku duše doufám, že bude pokračování, protože postavy a celý ten svět který byl vytvořen by si to zasloužil =)Největší zklamání měsíce: Muka
Opět se vracím k tomuhle příšernému počinu. Ano, po Pádu byla tahle kniha hrozným zklamáním, a to i přes to, že jsem na tuhle sérii četla spoustu negativních recenzí a komentářů, jenže jednička mi tak špatná nepřišla.

Největší překvapení měsíce: Vytržení
Nejlepší díl celé série, po úděsném druhém díle, mě tohle dvojnásob bavilo. Lucinda sice zůstala otravná, ale na druhou stranu přibyl Bill a ten si jako postava zaslouží potlesk, škoda, že byl jen chvilkové povyražení, protože on by si zasloužil mnohem víc prostoru. I přes to co se z něj nakonec vyklubalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama