Co týden vzal a dal (30 + 31)

18. prosince 2015 v 11:19 | Denisa Kwapulińská |  Co týden dal a vzal

Pondělí (30.11.)

The Ghostwriter: Billionaire Blackmail 1 od Jacqueline Sweet
Anotace zní nudně, ženská se hodlá dostat pod kalhoty jednoho boháče, protože za to dostane prachy, ale světe div se asi ji pan boháč uchvátí. Zajímalo by mě kam na takové kravské nápady autorky erotických romancí chodí.
Zíííív, nuda, perfektní chlap, nejen že je sexy, hezký, bohatý, dobře živený a oblekáný a má vkus, ale taky začal s tím že toho moc neměl a samozřejmě že se sám vypracoval na milionáře. Jak takový dokonalý člověk ve všech ohledech má někoho zaujmout? To rovna můžu psát o kávovaru který je určitě více zajímavější protože má alespoň nějaké chyby. Oh bože, fakt to hlavní hrdinka myslí vážně? Stačilo pár vět a už mi leze na nervy. Zaprvé, sice dělá ghostwritera a píše životopisy bohatých, ale očividně jen pro mužské boháče, jako kdyby neexistovala žádná boháčka, ale asi je to tím, že když ji mužské osazenstvo nechce svěřit pikatní informace nebojí se využívat svoje tělo. Takže je to vlastně prostitutka, akorát to maskuje jako ghostwriterka, jako sorry, ale takový bullshit vážně ale vážně neberu. Takže být za každou cenu nejlepší znamená dostávát se doslova na tělo bohatým chlapům? Jsem jediná komu tahle myšlenka příjde totálně zvrácená a nechutná? Neříkám kdyby to byl nějaký temný příběh, plný násilí, vražd a takových věcí, ale tohle působí jako kdyby používání sexu k dobru práce bylo pro ženu normální (Chceš se v práci vyšvihnout? Chceš dostat lepší místo? Tak musíš mít sex pokud možno se vším mužského pohlaví abys toho docílila). No jasně a ještě mluví takovým tím tónem, jsem nejelpší, vždycky mi všichni sednou na lep a ty nejsi jiný, však já tě dostanu protože jsem nejlepší a úplně úžasná a skvělá a takhle vydělávám prachy. Z tý ženský se mi chce zvracet. Má to jako být hrdinka s kterou se mám ztotožňovat? Nějaká nadutá kráva, která si o sobě myslí že je nej, neváhá ruinovat životy lidí a ještě se prodává za prachy? Hm, tak se možná nakonec zakouká do jeho polovičního bratra, protože z něj byla unešená na první pohled, jasně, bože, ach jo, proč tohle vlastně čtu? Štěstí, že je to krátké, tohle asi bude ten nejhorší shit v dějinách ero romantiky, hádám. Ona má určitě právo o tom miliardáři říkat, že si je sám sebou až moc jistý, ona teda určitě.
Nuda, těžká nuda, postavy jsou tak neskutečně robotické a bezduché, že to ani není možné a příběh je tak pitomý, škoda mluvit.
Ehm, ghostwriteři normálně bydlí v domech lidí o kterých píšou? Jestli jo tak je to pěkně uhozený zvyk. Ach, no jistě, hrdinka měla tátu policajta a ten ji naučil jak si udělat mentální mapy a kvůli tomu je schopna přijít na to, že je v místnosti něco špatně, takže je přímo hledačka tajných místností, můžu se téhle blbosti prosím smát? No jistě, uvízne tam, projde tunelem a objeví se v BDSM svatyni, její klient jí tam přistihne a ona jen tak mimochodem, protože tohle tajemství ho pomůže zruinovat a ona tak vydělá balík, souhlasí s tím to vyzkoušet. Nic proti tomu, že nikdy nic podobného nedělala, nic proti tomu, že mi nepřišla tolik submisivní aby byla natolik v pohodě. Nevím jak to v BDSM komunitě chodí, ale není před tím, nevím, nějaká příprava? Protože pokud do toho nikdo předtím nešel může to pro něj být šok a vyrukovat na něj poprvé s tím vším je trochu hardcore ne? Neměli by si mezi sebou prvně získat nějakou důvěru? Ověřit si co ano a co ne? Ale tady hrdinka souhlasí úplně se vším, nevím, proti BDSM nic nemám, ale to jak je to tady uděláno mi příjde dost mimo. Also, žadný kondom.
Hm, jeho polobratr je mastermind, nachytal ho jak chodí do jednoho specifického klubu a vydírá ho, proto chce pán boháč dělat do politiky? Dafuck? Tohle nedává smysl, vážně. Hm, bratříček jí zavařil neboť ve svatyňce měl kameru a teď ji vydírá, chuděrka to by jí hrozně pošpinilo, protože pravda by vyšla najevo. Pff, že z toho dělá takovou tragédii když pelešila i s jinýma.
Jednoznačně největší shitka co jsem asi četla a není to kvůli BDSM tématu, ale tak příšerně špatnému zpracování že by jeden brečel. Postavy prázdné, příběh děs, nulová logika.
Hodnocení: 1/10 (asi za toho bastardskýho bratra, který jim pěkně zavařil a bylo to nečekaný)


Úterý (1.12.)

Blood Rites: Cora's Choice 4 od V.M. Black
Tak je Cora konečně představena všem upírům, líbí se mi její myšlenky, teda alespoň v tu chvíli byly velmi uvěřitelné a její strach byl dobře popsaný, ale za jak dlouho zase sklouzne k pitominám? No zatím tu máme prohlubování upíří komunitky. Jak to funguje, jaké jsou vztahy, nové postavy, líbí se mi to. Celý tenhle příběh dostává s každým dílem novou a novou hloubku. Mám pocit že se to pomalu zlepšuje, ale taky to může být i tím, že mě problematika kolem Doriana hodně zaujala a vlastně je mi tenhle charakter příjemný a je zajímavý, určitě víc než Cora.
Mám takový nepříjemný dojem, že i když byla Cora představena, tak se stane něco hrozného, má to v sobě jakýsi díl mírného napětí.
Líbí se mi že Dorian se drží své pokřivené pravdy, není úplně hodný, je takový no, dobře nemyslí si, že by lidé měli být ovládáni, ale Coru doslovně využívá a myslí si, že je to pro její vlastní dobro.
Na druhou stranu, sex scény jsou pořád takové nijaké a ty jejich kecy přitom jsou občas dost na zabití. Prostě pokaždé když u téhle série uvažuju že dám dílu o něco lepší hodnocení, postavy tak zotravní, že si to rozmyslím XD
Ale máme tu opět zajímavý, velmi zajímavý konec dokonce s jiným upírem, který ji ukazuje jak se někteří upíři chovají ve svém volném čase. Tedy jací jsou vlastně doopravdy, ne to pozlátko co ukazují navenek. Pěkně brutální hajzlíci, no prostě praví dravci. XD Krom toho Cora konečně zjišťuje, že existuje možnost jak se od Doriana nadobro odpoutat. Sice chce, ale je mi jasné, že to nakonec neudělá, proč taky?
Hodnocení: 4,5/10


Středa (2.12.)

Flákando!!! XD


Čtvrtek (3.12.)

Já tu jeho šílenou hudbu se šílenými videoklipy a šíleným tancem miluju XD XDPátek (4.12.)

Manga time!
Bleach 654: Tak ho porazili, rozpad se nám v pár pírek a je pryč, Nanao sebou málem sekla kdyby ji Kyo nepřidržel, to je tak sweet =) i když o pár kroků dál si Kyo kecne na zadek, protože je vyčerpaný XD LOL! Hm sůvákova pírka nám popadaly na nějaké shinigami domky a máme tu Aizena na křesle, sakra doufám, že něco předvede! Oh super, něco tam vlezlo, a jeden z no-name shinigami pronesl jednu z nejtypičtějších vět před smrtí: Hej hele něco se tam pohlo... ach jo XD Ale kuš sůvák furt žije, akorát teď vypadá jak plameňák (Doffy?), Kubo asi vážně něco hulil XD A je nasraný na Kyoyaraka takže začíná dělat bordel a hm, není sám, takže každé pírko se proměnilo v jeho plameňákovitou formu? A už nemá ty svoje supersíly, ale jen menší supersíly, bullshit jako dělaný.. Oh fuck Kira je zpět!!!!!! A vypadá drsně a chová se drsně, co mu Kurotsuchi udělal, určitě to byl on kdo jiný? XD Ale teda velké a příjemné překvápko to je, a sundal jednoho no super =) Hm a identifikoval se jako mrtvej chlápek, no tahle drsnější verze Kiry se mi líbí víc, vždycky mi přišel tak trochu jako srábek nebo spíš moc se neprojevoval, takže tohle by bylo cool =) Hm a mezitím Byakuya a Renji drtí Thora, příště by mohl být i jejich souboj, ale Aizen by taky už konečně mohl začít něco dělat a ne jen pořád zevlovat na tý židli XD

One Piece 809: Barevná stránka je hustá, takový gang style! LOL Luffy si vůbec není podobný XD A samozřejmě oznámení že v červnu příštího roku výjde nový film, na kterém bude Oda spolupracovat (yes yes yes!!) a bude se jemnovat GOLD, no už teď se těším XD Haha Inu si všim Brooka a začal slintat, hold dobrý kosti žádný pes neodolá XD Luffy reaguje na Ceaserovo jméno, Robin se dovtipuje že tam probíhala nějaká spolupráce s Kaidem či jinými podobnými živly kterým Doffy prodával zbraně. Ach Inu zmiňuje Luffyho slamák a že potkal Shankse, super... Hm máme tu nějakou rivalitu mezi Inu a Neko, zajímavé, byť kdysi byli velkými přáteli, hold kočka a pes, co bychom chtěli XD Aha takže Inu a Neko mají roztříděné hodiny velení, každý spí když druhý velí, zajímavé rozdělení, noční a denní směny, dává to smysl. Jééé máme tu flashback, mušketýři minků vs sheepheads, aha takže do mušketýrů patřila i Wanda a seklo jí to. Takže ti divní Kaidovi lidi umí měnit části těla ve zvířata, páni to je šílený, mimochodem tři nejhlavnější mušketýři, Odo Odo XD WOW Inu se vydal za Jackem a dal mu poslední varování, aby opustil jejich zem, že člověk kterého hledají tam není a nic jim to nepřinese, crap, zahodil meč a říká něco ve stylu klidně můžeš prohledat celý ostrov ale nebojuj, ale Jack si nedá říct, je to fakt magor, oh, Inu tu masivní ránu jeho chobotem zastavil, nezdá se týpek. Whaaaaaaaat? Jackova odměna je miliarda, si děláte kozy??? Nakonec se i Inu naštval a začal bojovat, se nedivím taky by mě ten paličák štval s tím svým chci samuraje, chci samuraje, vydejte mi ho XD ale protože začíná noční směna všichni kolem Inu si dávají zdacha aby našetřili síly a nechali Neka trochu se vymlátit XD Haha Neko vypadá hustě a dal Jackovi pořád ťafu, nicméně Jakc vypadá nasrladovaněji, dokonce tak že se změnil do lidské podoby LOL, tohle bude nářez. Chci říct za jaké kurde situace ze člověk se Zoan ovocem změní do lidské podoby když mu jeho Zoan dává mnhonásobné výhody???


Sobota (5.12.)

Agenti shieldu 3. řada, díl devátý
No, začíná to romantickou chvilkou Coulson a Rosalynd, večeře, hmmm... takže i po tom incidentu spolu pořád chodí... Hm Ros se chce vrátit zpět do Actu i když je to pro ní tak nebezpečné a Phil se jí to snaží rozmluvit... What the fuck? Někdo skrz okno střelil Ros do krku, obávám se že tohle nerozdýchá, ale ne, chudák Coulson, on ji měl sakra rád. A ten hajzl byl Ward??? Jak ale na to místo přišel???? Bojím se že Coulson z tohohle nebude nadšen. Ward Philovi volá a Phil je sakra nasranej! Se mu nedivím, Ward chce svou pomstu, Phil asi bude chtít svou a očividně mu teď půjde Hydra po krku (ale proč mu museli zabít Ros, to nemůže mít ženskou aniž by to skončilo špatně?) Kurde to je akční! A Coulson má sakra úžasnou bojovou sekvenci! Ano starý Coulson je zpět, Coulson který bojuje tělo na tělo a účastní se akce a ne že do ní posílá ostatní, tenhle Coulson mi děsně chyběl =) Ale ne, zdrcenýho Coulsona ne, se mu nedivím že začal demolovat svojí pracovnu. Hm, Coulson teď dělá výslech všech členů a ptá se jich na dost osobní věci, potřebuje zjistit všechno co si o Wardovi bastardovi pamatují. Skye popisuje jak mu rozumí a chápe ho, nicméně to neznamená že by mu odpustila ty vraždy co spáchal. Hold Ward je psychopat. A, Banks je teď součástí Shieldu, s Ros měl dost úzký vztah. Malick a Ward opět něco plánujou, jako chtějí otevřít tu bránu za tím Inhumans, takže to byl on, kdo způsoboval tu bouři na tom světě? Jestli jo tak je to hustý XD Oh shit, Coulson málem uškrtil Huntera za to že Warda nezabil když měl tehdy šanci a ještě urazil kus zdi, ta jeho robo ruka je užitečná. Temný Coulson se mi zamlouvá. What, Mack je výkonným zástupcem ředitele? That escalated fucking quickly! XD Jemma a Fitz se vydali do nějaké laborky, no shit, objevil se tam ten s tou telekinezí a zabil jim vojáky a Bankse, to jsou idioti. Jasně, že Malick na ně čeká, ugggggg, proboha, proč zrovna oni dva, jako by toho neměli dost. Fitz a Jemma v zajetí, mohl by to být Coulsonův plán? Nicméně oba nejsou tak ustrašení, hehe, Jemma vypadá že by Malickovi nejraději vyškrábala oči a Fitz ho poslal do hajzlu XD Takže Coulsonův plán to nebyl, Makc mu zavolal, a po skončení hovoru Coulson mrštil mobilem o zeď, je fakt nasraný, a líbí se mi to =) Ward má pokec s Jemmou která ho posílá opakovaně k čertu, Ward je překvapen její přeměnou a přenechává ji týpkovi s telekinezí, pak zamíří za Fitzem. Jasně že jí budou mučit a Fitz to musí poslouchat, Ward je tak zlej, chudák Fitz úplně mu to trhá srdce, tohle dlouho nevydrží. Coulson unesl Wardova bratra, takže proti ohni ohněm? Dobrá taktika. Hm, Fitz se drží docela dobře, očividně. Hehe Coulson zavolal Wardovi a ukázal mu ten jejich dáreček což Warda vytočilo, na jeho mladším bráškovi mu záleží i když je to psychouš, na druhou stranu jeho bráška ho teda moc nemusí. Se mu nedivím když ho hodil do studny a později zapálil i jejich barák. Ward jim zavolal zpět a dali to Thomasovi, který se mu přiznal že se od něj distancoval sám, mezitím ho shielďáci zachytili, takže Anglie, hm... a Ward to zjistil, další házení mobilem XD Aj a je tak naštvaný že se Jemmina mučení chopil sám osobně a Fitz je z toho super frustrovaný. Mack si mezitím neví rady a tak žádá May o pomoc, víceméně mu pomůže, tedy však ty už dávno víš co máš dělat, no rada nad zlato XD Počkat cože? Oni nechtějí poslat Jemmu ale Fitze protože se nabídl? Ksakru ale, to musí tyhle dva pořád tak mučit? Jéé Mack posílá Lincolna a nováčka na misi, super, tohle bude zajímavé, sakra zajímavé! Crap, Malick přemluvil Warda aby se vykašlal na zabití Coulsona a vydal se na tu planetu s Fitzem, to nedopadne dobře, vůbec ne. Prošli bránou a Coulson na všechno kašle, Hydra po nich pálí ze všeho možného a on si jen tak vyskočí z Quinjetu, hej fakt pohoda. A taky prošel portálem, Coulson má sakra styl XD Ale sakra měl takovou páru že když prošel portálem vyhodilo ho to a doslova se křápl do hlavy, takže toho asi moc nemůže, nejspíš ho něco sežere jestli mu někdo nepomůže XD No další super duper díl. Už aby byl další!


Neděle (6.12.)

Blood Bond: Cora's Choice 5 od V.M. Black
Pokračování. Nevím, to že se stačí vyspat s nějakým člověkem aby se pouto mezi ní a Dorianem navěky zrušilo mi příjde dost ujetý. Tím chci říct, proč zrovna vyspat? Proč to nemůže být třeba láska až za hrob, pravá láska nebo tak něco, nebo prostě jen velmi silný cit? Co na vyspání s nějakým člověkem ji natolik změní, že se zase stane člověkem, když k tomu aby se z ní stal cognate musela být vystanena Dorianovým slinám, které změnily její DNA? Jiná, ehm, tekutina tenhle efekt zase vyruší? Pak jednoduše stačí obyčejná ochrana a problem solved XD
Takže přátelé si spolu výjdou do obchoďáku? Po dlouhé době, po Vánocích a ještě když mají oslavovat že už Cora není nemocná a jdou do obchoďáku? WTF?
OK, hrdinka se nemůže rozhodnout mezi Geoffem a Dorianem, super, takže opět tisíc přihlouplých myšlenek a únavného rozvažování, protože si není jistá, který život si vybrat. Bah.
Tenhle díl je opravdu dost nudný, protože ho vyplňují především hrdinčiny otravné myšleny typu: Musím přerušit naše pouto abych byla volná, abych byla zase člověk, tak se vyspím s Geoffem, jenže, jenže, tím bych Geoffa využila a vlastně si nejsem tak úplně jistá jestli chci o Doriana přijít. Ach bože, udělala jsem dobře, že jsem Geoffa odmítla? Ach Doriane, jak jsem vlastně mohla myslet na to, že bych to pouto přerušila? A bla bla bla, pořád dokola. Ugh!
Tenhle díl je rovněž zaplácán spoustou sexu, z čehož mám pocit, že autorka nevěděla co sem plácat tak to vyplnila sexem a to není dobré, nicméně další poodkrývání agnatského světa bylo jako vždy zajímavé. Jak říkám, svět je zajímavý, Dorian je taky docela fajn postava, ale ten zbytek je dost ubohý.
Hodnocení: 3/10Pondělí (7.12.)

Neverlan's Library
Restoring the Magic od Iana Creaseyho
Super, příběh který se odehrává ve Vysokých tatrách, to si nechám líbit. Hm máme tu nějakého vědce, který zkoumá dryády a jiné nadpřirozené bytosti a snaží se je zpět reintrodukovat do přírody, ach to zní nádherně. Jo přesně tak, navracet světu kouzla která ztratila, kéž by se něco takového mohlo stát. Taková ekologická fantasy, která krásně zosobňuje to, že zachránit nějaký druh (ať už reálný či nereálný) není vůbec jednoduché. No má ekologická dušička se tetelí blahem, krom toho se to doslova odehrává za humny. Případ zabité ovce hozené na krk drakovi se ukazuje být závěžnější než se zdál, jelikož draci ovce nežerou takže kdo je zabíjí? Alžběta něco skrývá. Moc pěkný příběh, máme tu konflikt ohledně dobrých úmyslů, protože i to co je myšleno dobře se může zvrtnout. Tady například máme tajuplného magického živočicha který zabíjí ovce a kdo ví jestli třeba nepokročí i dál? Závěr mě potěšil, takový nedokončený ale s příslibem, klidně bych si četla dál. Velmi příjemný styl vypravování, sympatický hrdina, nádech tajemna.
Hodnocení: 8/10

Charlotte and the Demon who Swam Through the Grass od Mercedes M. Yardley
Pohádka o Charlotě, malé holčiče která si hrávala s kamarády, kteří byli různými démony. Zpočátku byli fajn, ale brzy začínali být silnější, nepřátelštější a nebezpečnější. A, tohle vidím na pohádku Grimmovského stylu, pokud se nestane něco hrozného a hrůzného budu překvapená, mehehe. Miluju temné pohádky Grimmovského stylu. Jistěže travní démon zapálil její dům. Shift o několik let později, Charlott je starší, možná dospělá, má trauma a bere prášky, lidi ji obvinili z toho že ten dům zapálila ona a nemají se k ní moc hezky. Charlotte jen chce zase vidět rodný dům byť byl úplně přestavěn a taky si dojít na matčin hrob. Chuděra, opět vidí své dávné démonní kamarády. Nicméně ne všichni jsou zlí, vlastně jsou tu tři kteří jsou milí a pomáhají ji, Charlotte čelí svému strachu a démonovi který ji zničil dětství, nakonec ho vyžene aby mohla prožít to co ztratila. Happyending. Prostě pohádkový příběh, který byl udělán opravdu moc dobře.
Hodnocení: 8/10


Úterý (8.12.)

Neverland's Library
On the Far Side of the Apocalypse od Petera Rawlika
No název zní super, jsem zvědavá co mě čeká, páni ani si nepamatuju kdy jsem se na kraťasy tak těšila, ale tahle sbírka, to je prostě unikátní super bomba!
Oh kruci bezvadný postapokalyptický svět. Tedy po bibilické apokalypse, kdy L.A. je najednou hlavním městem světa, kde se združují přeživší. Andělé všech různých kategorií si to štrádují mezi nimi a očividně mají hlavní slovo. A očividně je mnohem težší tu žít, není dostatek zdrojů ani potravin, jenže lidé ani neumírají, přesto se tu dá najít to nejhorší co lidstvo kdy spáchalo a i mnohem horší věci. Hrdina vypadá na nějakýmo zabijáka, krom toho to vypadá že Stvořitel nad nimi všemi zlomil hůl. A ukazuje se že nám andělé poněkud zdivočeli. Krom toho staví velkou, gigantickou sochu Boha? Pročpak asi? Zešíleli? Chtějí se vrátit svět do nebe? Hodně zajímavá povídka, taková neutěšená, pesimistická. Tak hlavní hrdina je Kain, který sděluje Metatronovi jaký ej jeho úkol, že lid nakrmí ovocem ze stromu ignorace a uvrhne je do temna. A jelikož andělé splnili své poslání, mizí, svět zaplní temnota, kterou zaplní hlas: Na začátku.. a Kain doplní: byla tma a... pak se všechno opakovalo. Wow! Ten konec, celá ta konkluze, to že svět skončil jako hrozné místo, ale vlastně opět se celý cyklus zopakuje. To se mi líbí, je to hodně silný námět a dobře zpracovaný.
Hodnocení: 9/10


Středa (9.12.)

Even before his dream come true XD Loki a jeho vlastní fanfiction svět XD XDČtvrtek (10.12.)

Manga time!
Bleach 655: No jasňačka, boj s Thorem, jak jinak. A má plnou hubu zázraků, chjo. Jeden furt bůh sem bůh tam, druhý vytahuje zázraky z rukávu, ti Quincyové jsou ale sebranka šílenců XD Byaku toho má taky plný zuby takže se mu rozhod nacpat senbonzakuru v roztříštěné formě do držky XD I když se obávám, že dekapitace asi stačit nebude. Hirako mele něco o tom, že je dobře že ho Byakuya killnul, protože kdo ví co by na ně vytřepal, ach jo, to jsou vážně všechny postavy téhle mangy tak naivní? Copak jim nedošlo že onehitkill tu na žádnýho z jejich nepřátel neplatí? Byakuya si to raději pojišťuje tím, že Thorovi dělá senbonzakuří rekt XD Obávám se že ani to nezabere XD Of course it didn't work... Thor nejen obživ ale stal se z něj menší titán. Chjo jako kdyby nebojovali s velkýma věcmama předtím. Ale prosím, že čím víc poškození obdrží tím víc bude velkej, co je tohle zase za bullshit Kubo? Hm Ant-Man verze 2.0 Kubo style? Všichni jsou proti němu tak mrňaví XD Thor je fakt jeblej, nemůže ho někdo rychle killnout ty jeho kecy to je snad horší než sůvák, fakt.


Pátek (11.12.)

Začala jsem číst Divergent, od Veronicy Roth. Díky bohu že jsem se předtím rozhodla přečíst několik recenzí a hlavně pokud možno negativních, ty člověka obzvlášť upozorní na chyby které to má, takže víceméně už neočekává že by ho to nadchlo tak jak si myslel, že ho to nadchne.
No, o hrdince zatím nevím co si za tak krátkou chvíli myslet, i když mi místy trochu nesedí, čekala bych že by některé věci prožívala, já nevím, o něco víc. Rovněž nechápu systém frakcí, nedává mi to smysl jak jsou udělané, svět tohohle příběhu mi nepříjde dostatečně rozvinutý, zatím mám asi milión otázek a nejsem si jistá jestli najdu odpovědi. Chci říct, rozčlenit společnost do několika frakcí, které se mají řidit určitými ctnostmi/charakteristikami, tedy každá frakce jednu, přičemž nechápu jak může být člověk definován jen jako buď inteligentní, odvážný atd. to nedává absolutní smysl, všichni lidé jsou ve své podstatně divergentní. Každý je odvážný a třeba vstřícný, nebo pravdomluvný a inteligentní. A vůbec se divím, že jim tenhle systém vydržel tak dlouho a nezesypal se jak bych logicky čekala. Už teď mám za těch pár stránek tolik poznámek o logických chybách v příběhu, že to dá na tři stránky textu, mám pocit že recenze co z toho vyleze bude tak desetistránkový rozbor o tom jak nemá dystopický svět vypadat XD
Proč si sakra nemůžu vybrat nějakou dobrou young-adultovku? Naposledy jsem četla Delirium a předtím to byla Vampýří akademie, někdy mezitím ještě Chaos od Nesse, od té doby nic tak dobrého nebylo a při tom mám y-adultovek načteno už dost protože to frčí. Ale čím novější čtu tím mám větší dojem, že to sklouzává do repetivnosti. Chci říct, hrdinky jsou na jedno brdo, kostra příběhu na jedno brdo, svět je plný chyb a děr jak ementál a nic zajímavého, a když už něco zajímavého je tak to sklouzne k triádě milostného trojuhelníku za který bych zabíjela. Ach jo. Kde je něco jako Harry Potter, který je na y-adult žánr zatím nepřekonaný ničím co jsem krom něj četla? Nebudu se bránit návrhům co si vybrat k četbě =)


Sobota (12.12.)

Agenti Shieldu 3 řada, díl desátý!
Hype, hype, mega hype!!
Holy hell Fitzi ty neřáde jít po Wardově pistolce, mám pocit, že tohle nebude poslední pokus XD Bobbi s Hunterem se snaží vysvětlit proč Coulson udělal co udělal, zbývá jim jen porazit Hydru a otevřít portál aby se mohli vrátit, maličkost XD Mack to rozhodl, jeho nový velitelský post se mi líbí, no uvidíme kam to povede. Chudák Jemma právě zjistila, že všichni co tam šli jsou obětní beránci, protože jediný kdo se má podle Malicka vrátit je Maveth, tedy ten Inhumans, no to nepotěší. Jááj Fitz našel Willa! To bylo rychlý XD Ward z něj musí šedivět XD Haha Coulson se probudil stylově a melancholicky zatra! Haha prej Tatooine XD XD LOL Takže Shield v akci, haha protože May jde s Inhumans tak je Mack nazval Power Rangers XD ty jejich hlody zbožňuju XD Hell yeah, Jemma se osvobodila a zdrhá, no, to že Lincoln zhasl světlo, teda elektřinu jí k tomu dost napomohlo, ale i tak... Will a Fitz se domluvili že Wardovi a jeho skupince zdrhnou, mám mít z Willa špatný pocit? No uvidíme jestli jo nebo ne, člověk si tady nemůže být ničm jistej XD Ale ne, Jemma se dostala na místo kde shromáždili Inhumans jako dárek pro Mavetha a samozřejmě že narazila na ten Andrewův, to není dobré. Samozřejmě, že se ji snaží přesvědčit aby ho pustila a protože tam vrazili vojáci taky to udělala, otázkou je na jakou stranu se přidá Lash? No vojáci mu očividně taky nevoní a mohl by je dobře rozptýlit když už nic. Ha Coulson jim je konečně na stopě, bouřka začala a Will získal nejen zbraň ale zbavil se svýho a Fitzova hlídače, nice. Krásná spolupráce Inhumans, Sky byla v ohrožení, nováček skočil kulkám do cesty ale ty se roztavily a Lincoln toho telepaťáka sejmul, jo, na druhou stranu telepaťák se moc neukázal, škoda. Doufám, že těhle božích spoluprací bude víc. Takový triple kombo Skye-newbie-Lincoln by nebylo vůbec špatný. Jemma narazila na May a řekla ji o Andrewovi, možná nakonec bude schopnej držet Lashe na uzdě. Coulson našel Warda a zbavil se zbylých vojáků, dal mu krásně přes čuňu a společně budou hledat Fitze, jaj, shield čeká u portálu, přesněji řečeno se tam zabarikádoval aby mohl přivítat navrátivší se. Wardův velký plán se mi nelíbí, ale Coulson jak ho střelil do ramene aby utl ty jeho kecy LOL XD Malick nevypadá že by byl z toho bordelu co nastal nadšený XD Chce znovudobýt komnatu s portálem, se nedivím. Aww Mack je všechny vykopl ať mažou pryč akorát Skye si vydupala zůstání XD Oh, cestou k portálu narazili Fitz a Will na výhled na zdemolovanou civilizaci, budovy a tak, no kdysi to muselo vypadat dost cool. Kruci, tak Will umřel při záchraně Jemmy a tohleto byl Maveth v jeho kůži, sakra! Co bude s Fitzem? Kurde Fitz šel dost brutálně proti němu, Fitz! Ale ano nemá na něj kurde! Naštěstí se dostavil Coulson a střelil Willa jenže Ward se osvobodil, Maveth se pravděpodobně přestěhuje do jednoho z nich, že by Ward? Fitz vystřílel do Willomavetha celý zásobník aby ho zastavil, protože portál je otevřenej samozřejmě. Surový boj Coulson vs Ward, oh drsnej Coulson ano! =) Fitz střelil do Willovetha světlici burn baby burn!! XD XD a musí zdrhat protože portál se zavírá a Sky zkolabovala z té frekvence. Wow Coulson Warda zabil? Tohle na něm asi nechá důsledky že jo, mám pocit, že agenti jsou temnější a temnější. May a spol bombarují hrad aby nikdo nepřežil, kurde napínačka Marvele zatracenej!! Tak co bude???? Samozřejmě shielďáci přežili. XD May se úlevně usmála LOL XD ale jak hned nahodila masku XD Fucking epic reunion! Find a partner to hug XD Malick přežil, fucker! Á z Warda je Wardeth! Takže Dalton si povýšil z hydrackýho unizáporáka na Inhumanskýho superzáporáka XD XD cool ale čekat do března, kurde to se nedá!!! XD


Neděle (13.12.)

Začala číst Když zraje tráva od Jaroslava Kuťáka, mobácký recenzák. Podle anotace by to mohlo být zajímavé, tajuplné a snad i mírně akční. Uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama