Co týden vzal a dal (34)

17. ledna 2016 v 12:08 | Denisa Kwapulińská |  Co týden dal a vzal

Pondělí (28.12.)

Přečetla Possession: Fevered Souls 1 od S.K. Falls
Ugh, typické americké drama: bože vracím se domů, hrůza, děs, příšernost největší!! Co vůbec ti američani mají za problém s tím vracet se domů za rodiči do rodného města/vísky? Příjde mi to jako silné nerespektování vlastní rodiny když z toho dělají takovou vědu. Ale asi je to tím, že nechápu tu Americkou posedlost stěhovat se za každou cenu do velkého, super duper, extra města, opustit rodinu a tak, hold jiná kultura. Zatím mi to spíš příjde jako návrat dcery, která utekla z domu protože si nevážila rodičů, či matky, sobecká mrcha, a teď se se staženým ocasem vrací domů, protože jí to nevyšlo podle jejích vlastních představ. Ugh, tohle je mi tak silně nesympatické. A způsob vypravování je takový dost suchý a nezáživný. Jo mrtvá zvířata, někdo ji sleduje, matka je nemocná, ale upřímně je mi to jedno. Snad se to zlepší, přece jen je to seriál.
Zatím to vypadá na typický nudný příběh, nic inovativního, chudá holka si hledá práci najde ji u boháče, který má nějaké nadpřirozené tajemství. WOW! Jak nečekané... Chjo...
Bože to je tak hloupé, okamžitě se ji líbí, on má na ní nějakou reakci takže si ji asi bude držet od těla, prosím, něco inovativního by nebylo???? Ona si to samozřejmě nenechá líbt. A vůbec je to strašně takové suché, o postavách nic moc, nedokážu se ztotožnit, protože sakra ani nevím co jsou zač, tak jak mám hrdince fandit a ještě k tomu když je příběh tak unylý že to bolí? Samozřejmě že sexy boss zachrání hrdinku v nesnázích, jak jinak, a bude popírat jakékoliv nadpřirozené věci, které se udály. Přece jen je nějak musí dát dohromady, že ano. Bože to je tak průůůhledné! A ta jakože chemie mezi nimi? Neexistuje, jo on na ní něco vidí, neřekne jí co, tak ji tu práci nakonec dá, protože se nenechá odbýt. Ale proč by do sebe měli být tak zažraní? Jejich chování nedává žádný smysl. To požaduju od erotiky asi trochu moc že?
Krom toho, tolik tajemství kolem něj! Nestýká se s lidmi, odmítne ji jen tak, pak přepere nadpřirozenýho psa, poskytne ji zázračný lek a její jediná rekace na to je: Ok něco divného, můžete mi říct co se vlastně stalo? Ne nemůžeme. Hm, ok no tak jindy. Jako WTF? Naprosto nepřirozená reakce. Neměla by být vyděšená k smrti? Nebo třeba až moc zvědavá? Vydírat ho nebo prostě cokoliv? Mimoto, to si nikdo jiný nevšiml jak podezřele podezřelí jsou? Ne vážně, lidi jsou tu tupí jako vždy a nikdo si ani nevšiml těch příšer? Nikdo s tím nic nedělá, vážně?? Proč musí být vždycky obyčejní lidé v těhle typech příběhů asi tak chytří jako ústřice v lihu? Fakt všechny postavy se tu chovají nanejvýš hloupě, Dax a jeho společník mluví tak, že to tajemství hrdinku samozřejmě zaujme takže po tom bude pátrat, jakpak by taky ne. Místo toho aby ji nic neřekli. Ne, vážně, tohle autorům fakt někdo pořád baští?
No jasně, jen náhodným hledáním na netu si zjistila že Dax je démon, no tak když už mluvíme o nadpřirozených bytostech, mohl by být čímkoliv, tohle je naprostý asspull způsob. Prosím, proč mi tohle děláte?
No ale když se zaměří na mysteriozní složku příběhu okažitě se její styl zlepší a dokonce je napínavý. Taky musím chválit zapojení různých básní od různých autorů.
Celkově je to všechno ale moc krátké a moc honem, příběh se tu nedokáže dost dobře rozehrát za tak krátkou dobu, to je tak trochu můj problém těhletěch seriálových kraťasových příběhů.
Hodnocení: 3/10 (za těch pár zajímavých chvilek a pár dobrých nápadů)


Úterý (29.12.)

Anime time!
One Piece 603: Hahaha, chudák Killer, klidnit vlastního kapitána a ještě Apooa XD Očividně taky pěkná sbírka pošuků XD A Hawkins to zabil s tím svým, tak já půjdu XD A pak trolluje ještě Law XD Prej zapalte loď. Franky done! Kouř všude, dusí se. Franky: Hej Trafalgare takhle se tu udusíme! Law gives no fucks: Ty jsi ten oheň zapálil. Franky: Ale protože jsi to chtěl!! XD XD A pak si ještě Traffy sundá pouta jakoby nic XD Luffy trolluje Lawa XD O jéé, nic není vidět, skáče dolů. Law: idiot co chce dělat??? Chudák asi nepočítal s tím, že promýšlet nějaké plány s Luffym v zádech je jaksi velmi komplikované XD Hahaha Sanjiho super pervert power up XD A jak vrazili dovnitř, to jsou idioti, teď se ten plyn dostane do komplexu. No byla to šílená sranda a uběhlo to hodně rychle XD


One Piece 604: Smokerovic mariňáci hystericky opravují poničený vchod XD Taková rychlost. Ale sakra, animátoři zaplňují docela velké kvantum času jen na pitomé záběry krajiny plné fialového plynu. Ano chlapci, ano, to je prostě dokonalost. Caesar vypadá totálně nadšeně ze své práce. Zpátky k Slamákům, mariňáci jsou naštvaní, chtějí boj. Law mezitím dojednává zbytek domluvy se Smokerem aka nebudete se nám plést do cesty. Nami chmátne Sanjiho a dožaduje se aby jim vrátil těla zpět, Sanji samozřejmě protestuje perverzák, by byl schopný obětovat všechno jen aby mohl být v ženském těle XD Law vypadá že začíná mít Slamáků až po krk, to chce trochu času a zvykneš si XD Všichni si ujasňují priority a cíle a rozprchávají se nám. Zoro je lehce nasranej z porážky nad těmi Yetti bratry a že Luffy neporazil Caesara, neboj to příjde. Nicméně Luffyho představa být vážný je, no, dost odlišná XD No, celkově vzato, tenhle díl o dost horší než předchozí. Vlastně celkově dost o ničem, dlouhý záběry ničeho, zbytečné natahování. Typický Toei. Chjoch...


Středa (30.12.)

Pokračování anime!
One Piece 605: Caesar je naštvaný že Slamáci a spol přežili, no jo všechny jeho plány jsou v pytli XD Nicméně mu došlo kam většina z nich míří a tak jim chce odříznout cestu a kašle na své lidi, muhahaha! Chopper si mezitím taky ujasnil svůj cíl, ale vypadá to že se ztratil chudák. Luffy si razí cestu skrz Caesarovy poskoky, do toho v Ačku začala ječet siréna, protože jim Caesar chce odříznout cestu. Pokec mezi Lawem a Smokerem, LOL animátoři věnovali tolik času jen mlčenlivému pochodu Lawa, to jsou ale idioti XD Zpět na zbytek Slamáků, tři mušketýři (Zoro, Brook, Kinemon) vs mariňáci? Yop, dostávají rekt XD Ohoho, Zoro vypadá natěšeně, ale Tashigi mu to zarazila XD A uvolňuje Slamákům cestu, přičemž vsvětluje situaci, že se jim zavírá jediná možná cesta dál. BUM! Díra v komplexu, plyn všude, zase zdlouhavé záběry. Všichni opět zdrhají, ale nakonec to tak tak stíhají. Tashigi ale zůstává vzadu aby všechny podporovala. Mariňáci ji ale násilím dotáhnou do bezpečí i když je to stojí jejich žvot. Emotivní chvilka. Nicméně epizoda zaplácaná opět většinou ničím, nudné záběry plynu, nudné záběry běhu, nudné zábery toho jak někdo chodí. Chjoch... Příště by to mělo být mnohem lepší..

One Piece 606: Ano Vergo příjde na scénu, muhahaha! Předtím ale trocha tlačeného humoru se Slamáky a Hnědovousem. Mám pocit že v manze to bylo o něco lepší. Tashigi a G5 jsou mezitím napadeni drakem co přišel se Slamáky, asi se vzpamatoval z těch sedativ. Ale zdrhl když se objevil Vergo, jo zvířata mají čuch XD A G5 je v průseru. Mehehe už je tam začal masakrovat + menší flashback. Pfft, prej čas od času chodí navštěvovat svou nemocnou sestřičku do rodného města, taková snůška lží! XD Ten je teda všechny pěkně tahal za fusekli, zpropadená Donquixote family! No Tashigo to nedává, G5 je zmasakrována, a prosí o pomoc. Holka holka. Samozřejmě Sanjiho epický záchranný nástup! A vůbec on pořád někoho zachraňuje epickými nástupy XD Sanji je badass. Drak mezitím dohnal Slamáky a začal jim připalovat paty XD Ah, Mocha, ta tu dlouho nebyla, pořád se snaží dostat pryč a obejvuje se tu Chopper. To bude zajímavý. Jop zachránil Mochu a dal ji protilátku, a jdou zachránit zbytek dětí. Smoker a Luffy se mezitím dostali k Caesarově kanceláři XD Smoker vytrolloval Luffyho XD A Caesar dostal pořádně přes držku! Ale i tak to lezlo strašně pomalu, doufám, že další díl bude lepší. Tyhlety běhací díly jsou docela o ničem.

Začala číst Jeptiška pro markraběte od Naďi Horákové.
Start dost pomalý a zmatený, příliš mnoho postav najednou ve kterých se nedokážu orientovat, ale snad to nějak časem zvládnu.


Čtvrtek (31.12.)

Silvestr! V práci to byl děs, ke konci jsme museli ty smečky mladíků doslova vykopávat ze dveří abychom mohli zavřít. A k tomu jsem musela na vlakové doslova letět abych stihla vlak v 19:40, protože pak bych nejspíš musela domů pěšky XD Celkově ale pohodový den.


Pátek (1.1.)

A je tu rok 2016, děs jak to ubíhá a já si stejně pořád připadám jako bych se věkově zasekla někde mezi 15-18 rokem a to mi za tři roky bude třicet, chápete to? XD


Sobota (2.1.)

Betrothal: Fevered Souls 2 od S.K. Falls
Začínáme kde se skončilo, ona si jen tak jede za Daxem, řekne mu na co přišla (ha nic proti tomu že to byla fakt směšná dedukce) a on je prostě naprosto v pohodě a vyzradí ji všechno o sobě? WTF? Tohle prostě není sakra uvěřitelný ani v ramci fantasy XD To jako prostě řekne pravdu každý ženský která mu zaklepe na dveře a je jen trošku umíněná? Ach ano, vyjímečný démon, který nechce ubližovat lidem a jíst jejich duše, jak šlechetné, pfft. Osobně nesnáším když jsou tyhlety nadpřirozené bytosti tak neskonalí lidumilové, neříkám že nemůžou být na straně dobra, ale prosím, snad můžou mít styl a být alespoň badass (Hellboy, Blade, Van Hellsing, nebo sakra Spike z Buffy) a ne jen nějací nafintění panáci co se cicmají s princezničkama, které na ně narazily hned první den (insert Bella and Edward here). Tohle je prznění nadpřirozených bytostí!
Och no jistě, oni jsou doslova osudem určeni aby k sobě patřily, protože jejich duše se navzájem volají. Proto insta-love, bože nemůžete si vymyslet něco lepšího?
Jo, lepší zpracování pouta démon/člověk nabízí jednoznačně manga Kuroshitsuji (aka Black Butler), Seb se sice tváří jako hodný démoník, ale pořád je to docela slušný šmejd XD
Och jistěže Dax za svých 2000 let nenarazil na žádnou spřízněnou duši a tohle je jeho první, jak jinak taky, můžu blejt? A vůbec, žádná postava se nechová moc věrohodně, Daxovi toho démona vůbec nevěřím, je moc špatný herec a Caře, taky vůbec nic. Jediný Oscar zní jako věrohodný pomocník a své role se drží, ale kdo ví jak dlouho mu to vydrží. Krom toho si vždycky kladu otázku, když exstují démoni kteří k lidem nejsou tak lidumilní, jaktože je už dávno sakra neovládli a neudělali si s z nich pravidelný přísun potravy? Tyhlety věci většinou nikdy nedávají smysl, chci říct, ano nevyšli na světlo světa protože rádi všechno ovládají z povzdálí, protože by to přineslo problémy, protože to a to, chjo, prostě vždycky nějaká stupidní výmluva.
Ježíškristě Cara je ale trubka! Jenom proto že ona ho chce ale on od ní couvá, protože ji nechce ublížit, tak si samozřejmě myslí že ji nemiluje (jako kdyby mohl za ty dva nebo kolik dnů, pfft), takže se logicky musí cítit strašně ublíženě. Mám chuť ji profackovat jestli si teď bude hrát na chudinku kterou nemá ten sexy démonek rád a vyhýbá se jí, fňuk, fňuk (nejspíš proto, že myslíš jen na sebe, krávo). Mimoto, teď jenom řeší Daxe, jak je do něj zabouchnutá a bla bla bla a přitom je jí úplně ukradený co je s její matkou (hej, fakt, dokonalé priority, máti můžeš chcípnout, stejně jsem tě nikdy neměla ráda protože jsem kráva).
Jistě že je tu další love interest, starý známý ze školy, který ji nikdy nezajímal, ale očividně teď má o ní zájem, i když si ona není jistá. Ale i tak mu dá číslo. A ještě se rozhodně vracet se domů zkratkou přes les, kde na ni může čekat pes nepřátelskýho démona, nebo ji může někdo přepadnout, nebo cokoliv, děvče, jseš si jistá že ti v Chikagu nevycucli mozek?
Jo, jasně že má ublížený kecy a démonek jí to musí vyjasnit. Bože, to je tak tragicky směšný! A aby to nebylo málo! Je typem démona, který ve svých cílech probuzuje lásku takže budou spojení navěky, och, jak dojemné (bleeeee). Och bože a Dax ještě žárlí na toho jejího dávného spolužáka? To si snad děláte prdel? Co je tohle za směšnou kravinu? Chce se mi brečet...
Jistěže neudělala co jí řekl, takže ji najde jiný nepřátelský démon, jak předvídatelné a sakra hloupé!! Ano, Marion ji odveze na opuštěné místo a chce ji znásilnit a sníst její duši, jaký to ubohý záporák, chjo. A nejen to, Daxovi zabralo asi pět vteřin ho zabít, jako, to byl Marion tak blbý že si dovolil na ni, když byl o tolik slabší, nebo autorka je tak špatná spisovatelka, hm hádám druhou možnost. Prostě nic nemá smysl, proč taky že? Oooo, hrůza, Marion byl členem klanu a teď po nich půjdou. No jestli jsou tak hloupí a tak slabí jako on, tak by to zas až takový problém být neměl. Nuda, zív, bla bla bla. Předchozí dí byl vážně lepší už jenom těmi pár nápady a lehkou mystičností.
Hodnocení: 2/10 (nuda, nuda, nesmyslná nuda, proč to vlastěn čtu?)


Neděle (3.1.)

Illumination: Fevered Souls 3 od S.K. Falls
Holčička má problémy s matinkou, nebo spíš se svým svědomím, protože se začne starat až když už je to zlý. Jak typické.
Tisíckát a jedna, jak úžasně voní a jak ji jeho vůně vzrušuje, jak je oblečený a jak úžasné má svaly, ach bože...
Pokus o rozšíření světa, ale osobně nechápu jaký je rozdíl mezi normálními démony a půldémony až na to, že jedini mají jednoho lidského rodiče. Nevypadá to že by byli nějak víc odlišitelní. A vůbec nic tu nefunguje, nic moc není vysvětleno, všechno je strašně strohé a neosobní. Mimoto, proč ji sakra berou do ghetta půldémonů? Není to pro ní sakra nebezpečný, a není k tomu ani žádný důvod aby šla s nimi když je to démonní věc, tohle nepochopím.
Řeší se démoní problémy, ale ty jsou mi docela ukradené, protože je to strašně odosobněné, mimo to Marion byl těžký looser, tak jak potom musí být ti ostatní? Tohle je tak těžce špatně zpracované... Jaktože se tohle nestalo už dřív, že se démoni nesnažili ovládnout lidi, nevěřím, že to raz za čas nezkoušejí znovu a znovu i když jsou tu hlídači. A proč ji říkají tak nebezpečně důležité věci? Co kdyby po ní někdo šel?
Tak trochu nechápu proč Jamesovi nedá výrazně najevo co k němu cítí/necítí, docela ho chudáka tahá za nos, asi ji dělá dobře že jí tak obskakuje, místo toho aby mu dala jasně najevo že chodí s jiným a s ním chce být jen kamarádka. Oh bože, Cora je otravný charakter. A Dax se musí chovat neuvěřitelně žárlivě i když k tomu není důvod, já se snad picnu. A taky nechápu prčo ji musí pořád k sobě brát v domění že ji hrozí nebezpečí, nikdo přece neví že je s ním spoutaná, pokud ji samozřejmě neuvidí v jeho blízkosti.
Buuu, záporáci vyloženě zabíjejí ty lidi kteří mají pouto s démony Daxova klanu, protože si myslí, že jejich duše jsou lepší, jak nečekané, bože to je tak do očí bijící!!!
Postavy hloupé, děj nudný, řeči o ničem, všechno působí hrozně chladně.
Hodnocení: 2/10
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama