Co týden vzal a dal (36)

12. února 2016 v 20:23 | Denisa Kwapulińská |  Co týden dal a vzal

Pondělí (11.1.)

The Colorado Kid od Stephena Kinga
Začátek takový pomalejší ale pak to začíná být lepší, krom toho postavy jsou hodně zajímavé a příjemné. A pak tu máme ten nevyřešený případ, který je ale tak tajemný, že je tak trochu tajemstvím místního okrsku, protože novináří by ho nedokázali předat a lidem by se nelíbil. Prostě ta vražda která se stala nemá řešení, nikdo o tom týpkovi nic neví, nikdo neví co a jak, proč apod. a tohle lidi nemají rádi, něco co nemá žádné řešení. Sice se časem nějaké věci objasnily, ale ta hlavní záhada zůstane nevyřešena. A postavy jsou vážně milé, líbí se mi, jsou příjemný, takový hodně obyčejný. Naprosto skvělý koncept, máte nevyřešený případ, který je tajemný jak něco, máte nějaké vyřešené věci a konec? Prostě zkuste na to příjít sami, upřímně přemýšlím nad touhle malou knížkou a mám pár možných verzí jak to s tím chlápkem mohlo být, což je úžasné, utvoříte si svůj vlastní konec.
Taky se mi hrozně líbí ten slang i když mu moc nerozumím, naštěstí ho není tolik aby pro mě tahle novelka byla nečitelná =)
Hodnocení: 7,5/10


Úterý (12.1.)

Red and Wolfe 1 od Elly James
Ok, začíná to zajímavě. Máme tu Red, tedy ženskou, která ztratila práci, utekl ji přítel za chlapem (to potěší), sotva stíhá platit nájem, umřela ji matka a snaží se napsat dopis své babičce, která se s její matkou z nějakých záhadných důvodů rozešla ve zlém. No má to být podle té pohádky Červená Karkulka, ale erotický kraťas, tak uvidím co z toho zas vyleze. Kéž by to pro jednou bylo zajímavé.
Holka má slušné existencionální problémy a do toho tu máme vraha, který zabil svou manželku, Wolfe, který nebyl postihnut a může si volně vykračovat světem. Hm, za jak dlouho se s Red potká? XD Upřesnění, Wolfe pravděpodobně vraždu nespáchal, protože je na tom spousta podezřelých nevyjasněností a někam zmizel. Red mezitím píše starý dobrý ruční dopis babičce s žádostí o setkání a pomoc. No zatím sumírování její nezáviděníhodné situace. Naštěstí ji babča pěkně peněžně zajistila a pozvala k sobě. Uvidíme.
Ooo, máme tady přesun na Wolfa, takže vypravování ze dvou pohledů, to mám ráda, takže bonusové plusko za to =) Oh fuck, babča je mrtvá a Wolf bydlí v jejím domku, odkázala mu ho, krom toho je to sadista posedlý sexem. A je tu problém s tím, že nemůže ostrůvek vlastnit protože Red je právoplatnou dědičkou, no to se to komplikuje XD
Red je tak natěšená že potká babču, ani chuděra netuší co ji čeká. Yep potkala se s Wolfem a ten ji vydírá, sebral ji prachy z účtu a chce aby podepsala převod pozemku na něj, bastard. A chce ji pozvat na ostrov, past, je to past!! XD
No dobře, ale trochu mi nesedne to okamžité učarování a vzrušení, ale budiž je to erotický kraťasový serial.
Ale Wolfe se mi zamuvá, sadistický perverzák XD
Red by mohla být trochu víc vystrašená, ale chová se logicky, odmítá s ním jít, protože je divnej a kdo ví co by ji mohl udělat. Halelujah, konečně se postava chová alespoň trochu logicky, na erotický kraťas. A Wolf ji pořád ponouká penězi, protože jr kruci potřebuje. Vlastně mě zajímá jak se to vyvine =)
Ok, prostě její vzrušení z něj mi nepřipadá já nevím uvěřitelný, prostě ho potkala, je divnej, nebezpečnej a ona je z něj celá udělaná? Prostě ujetý XD Ale dobře, je to erotický kraťas, co bych čekala?
No, Wolf ji totálně omámil a nese si ji na zádech do svého královtsví. Co říct? Wolfe je super charakter, muhehe, sice moc náhlé, ale zatím se mi to na Erotiku líbí, možná se z tohohle stane můj favorit.
Hodnocení: 6,5/10


Středa (13.1.)

Red and Wolfe 2 od Elly James
Ok, začíná to bouřlivým sexem Red a Wolfa, docela o ničem, teda že se k takovýmu neznámýmu týpkovi tak má no. Pak se vydá k domu babičky a celé to tam prochází, nachází věci a vzpomínky. Nicméně tu epizodku s kočkami a alergií nechápu, tedy, když mám alergii, tak beru prášky ne, takže aby měla takovou ujetou reakci, jedině že by prášky nebrala no, ale i tak je to ujetý.
Ježiš Red je blbka, vleze do studený vody, ještě k tomu když je kamenité pobřeží, nechá se unést vlnami a pak nemůže doplavat zpět, kristova noho, hádám, že úžasná jednička se už konat nebude. Wolfi ji jde zachraňovat, jak taky jinak (ale jeho malířská stránka mě fakt baví).
No, některé věci se mi už tolik nezamlouvají, ten jejich vztah je divný a nedává smysl, teda dává smysl z Wolfova směru ale z Redina rozhodně ne. Možná by to chtělo víc rozvíjet vztahy než sex sem a sex tam, ale pořád mě to opravdu zajímá na to, že je to erotika
Ok, tenhle díl není tak dobrý jako ten předešlý, všehno moc náhlé, málo nějakého děje, i když postavy jsou pořád dost příjemné.
No, Red zjistila, že ten chlápek je její oblíbený malíř, ale pravděpodobně nemá páru o tom, že je to Wolfe, obviněný z vraždy. Ježiš to je klišé jak bota!
Celkově mnoho nejasností, děj se vytratil, protože teď je to očividně jen o sexu a Red jaksi totálně ztratila zájem o svou misi a to proč na ostrov chtěla jet, a absolutně nechápu kde je ta BDSM část, protože být submisivní ještě neznamená BDSM. Jo a ty popisy jeho těla docela nuda + zase tak namakanej týpek, že nic takového v životě neviděla. Ach jo a vypadalo to dost dobře.
Hodnocení: 4/10


Čtvrtek (14.1.)

Red and Wolfe 3 od Elly James
No po dost nic moc druhém díle jsem zvědavá jestli se to někam pohne, protože jednička byla fakt dobrá i když v ní byl ten konec dost uspěchaný.
Bla bla bla, Red a její nudné kecy, oficiálně se z toho stává další nudná erotická sračka. Oh ne, právě se dozvěděla že její sexuální únosce je ten vrah Wolfe, to zas bude..
No chtělo by to víc záběr na jejich psychologii a Wolfovu minulost, prostě je to čím dál tím víc prázdnější. Na začátku byly postavy zajímavé, ale nikam se moc neposunuly.
No shit Redina kámoška ví že je to James Wolfe, a Red mu to teď řekla, Wolfe je očividně v pěkném průseru.
No, konečně trocha víc Wolfovy minulosti, ale stejně, teď už mě to nijak nezajímá, postavy a jejich charaktery prostě naprosto vyčpěly, jsou zazděný, a nezábavný. Škoda, protože začátek byl dobrý.
Hodncoení: 2/10


Pátek (15.1.)

Manga time!! Konečně!!
Bleach 658: Hm, Aizenkopírák se snaží tvářit badass a sexy a docela se mu to daří XD No bla bla bla, pár keců o tom jak ho nemůžou zabít a takové, Yoruichin bráška na to kašle a útočí XD Zranil Yuushira, Aizenkopírák mele kecy o tom, že jim trvalo než pochopili jeho schopnost, no to je mi záhadou když se tam o ní tolik vykecával, že jsem to pochopila i já sakra! XD Jéé Thor pořád dělá bordel a no ne, ukázali se nám staří známí, které jsme neviděli už sakra dlouho. XD Cooože? XD Ty kecy mezi ním a tou Vizárdí holkou co vždycky byla s Hirakem mě fakt dostávají XD XD Ale má pravdu, koho ty jeho kecy o zázracích zajímají? No Vizardi se snaží ale teda nijak jim to nepomáhá, lamy jedny XD Jáááj, Toushiro je zpátky a má styl jak něco! Doufám že z něj udělá ledovou kostku!

One Piece 812: Uááá, už jenom ten název kapitoly, Capone Bege, Odo, proboha co jsi zas uchystal? Hype jak něco XD Jéé úvodník opět úžasný XD Cocoyashi vesnička z které je Nami a mají tam vystavenou její fotku XD Namina sestřička vypadá k světu. Tak jo Bege a lvík od Big Mum na Zou, tohle bude průser! Oh, lvík si myslí že to Slamáci tam udělali bordel, hold domov je domov a určitě bude naštvaný. Mezitím Nami a spol jsou opečovávaní Minky, taková radost. Haha Sanji je totálně mimo z dívek tady a určitě se mu líbí to že mají velmi osobní způsob pozdravu XD Takový psychopat z něj XD No Nami nehodlá tenhle způsob zdravení očividně zavést XD Prostě zatím je to o tom jak vtipné a šťastné to tam bylo se Slamáky, dost lolec XD O, Pekom takový emocionální střet s rodinou XD Chudák nebyl doma dlouho a pak tam příjde a zjistí že je to zničený, to by jednoho dost dostalo, nicméně všechno je ok a no asi bude mít osobní zášť k Jackovi, doufám že to bude hrát nějakou roli v budoucnu. Haha Big Mum chce Caesara protože ji podvedl, a Sanji: sníš co si zaseješ, chudák, ale dobře mu tak XD Caesar hučí do Sanjiho že by ty dva z posádky Big Mum měli rychle oddělat ale Sanji mu to na kašle, ani se nedivím, kdo by chtěl ty jeho kecy poslouchat? Ooo, Sanji s nimi vyjednává + Brook jako backup, ok opravdu mě zajímá o čem tohle všechno bude. Pekom celý ubrečený se lísá k Sanjimu a děkuje jim za záchranu domova, LOL, ale dlouho to možná nepotrvá, uvidíme. No, Bege očividně sere na jeho názory, Pekom by klidně nad Slamáky zavřel oči a nechal je tam, ale Bege je douche no XD A od téhle chvíle začínají sračky, Bege dává na odiv svou schopnost a posílá ven armádku. Sanji a Brook mají skvělý nevěřícný ksichty, ale nedivím se, ještě ho neviděli v akci. Sakra Nami, Chpper a spol byli až moc zvědaí a nechali se chytit, je jasný že Sanji nic nepodnikne. Do hajzlu! A sejmuli i Caesera, co má ten kretén v plánu? Takže je zajal a pozval do sebe LOL, to je bizardní XD A Sanji s ním bude mít pokec. To jsem teda zvědavá. Haha Bege se snaží bejt milej, chcete něco k jídlu nebo pití a Sanji ho posílá do hajzlu, se nedivím XD Cože???? Sanji se má ženit? Lolec, moment on je třetí syn nějaké Vinsmoke rodiny???? Co je ta rodina ksakru zač? A jeho ženou má být nějaká třicátápátá???? dcera Charlotte rodiny. A pořádá to Big Mum, hmm... Uvidíme kam se to dostane XD Sanji vypadá zhrozeně XD Odo já tě zabiju, takový hype!


Sobota (16.1.)

Red and Wolfe 4 od Elly James
Hm, Wolfe začíná opravdu se sadismem, nebo nějaký jiný ujetý hrátky že jí omráčil? No uvidíme. No docela zbytečný zesumírování toho co se stalo akorát z Wolfova pohledu, proč to nebylo v předchozí knize ale až tady?
Cože, nějaký divňous zajal Red a hodlá ji mučit, pak ji zabít, zabít Wolfa a nahrát to jako že ji zabil a pak sebe jen kvůli tomu že je nějaký psychouš? Bože klišé jak bota a blbost nad blbosti.
Ježiš, to je tak stupidní. Ani to že ji někde pořezal a chtěl Wolfa zabít mě nijak nenadchlo protože postavy jsou mi už dávno naprosto ukradený. Sex scény naprosto nepochopitelný a v divnou dobu, no je to erotika, ale oni ji dořezali, je zraněná a přesto s ní chce mít sex, kde je logika? Já nevím prostě kdyby v tom alespoň byla nějaké logika a nebyl tam ten sex protože tam nějaký být musí. Prostě sex, bal bla bla, musíš odejít, bla bla nechce se mi, sex, bla bla bla musíš odejít, neche se mi, sex, WTF? A to všechno asi během pěti minut. Uuu, drama, aneb záporák nebyl pravým záporákem ale byl to někdo jiný, do koho by to nikdy neřekli. Ale prosím vás, tohle je fakt nudný. Boooo...
Hodnocení: 2/10


Neděle (17.1.)

Manga time!
Kuroshitsuji 107 - 111: Jo, nečetla jsem to už sakra dlouho! Snad si vzpomenu o co tam jakž takž šlo. Hm, tak uvodní obrázek mi to docela dobře připomněl =) Ok, Dietrich zůstává v Německu, Ciel a spol s tou holkou jedou do Londýna. Hm, doufám, že se brzy vysvětlí to s Undertakerem a shinigami, protože to bylo to co mě sakra napínalo!! No jasně a mají mít audienci s královnou a pokud si pamatuju dobře byla tam chvilka kdy se mi stará dobrá Viktorie jaksi nezamlouvala, protože asi něco plánovala a nebyla jsem si jistá jestli to bude dobrá věc. No, tak nevím nevím. Haha Sebby má lehké potíže s tou ženskou co dělá oblečení XD Chudák z ní asi bude mít boleahlav XD Haha Sebbyho sadistická stránka se ukázala, trénuje tu Němku na audienci a výchova stolování to bude sakra tvrdá XD A slušně vytrolloval Wolfa, prej mluv se mnou v angličtině a pak tě budu poslouchat XD Protože on anglicky neumí XD LOL dokonce i jeho metoda učení správné výslovností je krutá, že si to Sebby užívá, bastard XD A sakra, Liz Ciela přistihla když se on a ta Němka nechtě srazili takže téměř na ní ležel LOL Samozřejmě že si to špatně vysvětlila XD Fucking mad Lizzy looks so scary! Sakra Lizzy už nevypadá tak rozkošně, taková fůrie z ní XD Sebby zasáhl jinak by Cieolovi asi odkopla hlavu LOL XD Prej Ciel si myslí: I konfrontace s tankem byla míň děsivá XD Lizzy samozřejmě z učení etikety udělala zábavu XD Ta holka se mi sakra zamlouvá! Chci ji brzy vidět zase bojovat, protože je badass.
A bonusek, myslím o tom jak dopadly charaktery v hlasování o nejoblíběnější či co. Takže šest nejlepších bude v tomhle speciálku a začíná to Cielovým tátou, jo chtělo by to o něm víc i když už je mrtvej XD Cože Druitt, který byl 16, pořádá nějaký banket na oslavu, tohle bude ujetý speciál, I am smelling it in the air! Samosebou, Sebby je číšlo jedna a v závěsu Ciel, ale jako, vždycky mě Sebby bavil nejvíc, mehehe a vlastně to čtu hlavně kvůli němu. Wow Undertaker je trojka a Grell čtyřka, mojí oblíbení, hmmm... Whaaaaaat? Druitt ukradl páté pořadí a taková změna najednou XD XD Bože a nakonec boj se Snakeovými hady protože ukradli Cielovu plaketu zatímco všichni bojovali o jinou XD Ale dobře ujetý a vtipný XD
Ok, další kapitola, jsem zvědavý a jak! Audience začíná, doufám, že to bude stát za to! No, máme tady kecy ohledně toho sarin plynu a Sullivan. Ona chce pomáhat lidem a nechce být využívaná, jenže přece jen asi bude muset pracovat pro Anglii, je to hold velmi složité, samozřejmě existenci sarinu před královnou tají. I když z té audience mám dost nepříjemný pocit, ta jakože milá atmosféra mi přišla tlačená. Ugh... Undertaker v Cielově ložnici? To bylo creepy a byl to jen sen a nebo skutečnost? Jáj to byla sakra krátká kapitola, hup na další...
Oh, máme tu staré známé z té školy, kde byly mírné problémky s vraždami a mrtvolami. Hm takže Midford je pozván na nějaký večírek, proč mám pocit že se něco škaredě zvrtne? A máme tu předvídače budoucnosti, ten chlápek vypadá rozkošně =) OK a Lizzy a Edward, awww, jaký rozkošný vzath, ale já mám furt pocit, že se stane něco krutě hrozného! A Ciel má dopis od královny, asi zase další poslání, jako vždy XD Takže ho poslala na tu párty kde jsou všichni bez vyjímky, nehledě na status. A královna se nám bojí, že se tam děje něco nekalého, hmm, mám z toho kruci blbý pocit!! Cože Lizzy utekla z domova? Ježiš kriste, o čem to zas bude???
Další kapitola, úvodní obrázek věnován rozkošné sourozenecké dvojici Ed a Lizzy. Takže Edward vzal Lizzy sebou na tu párty a něco se tam stalo, budou ji zachraňovat? No byla bych radši kdyby se o sebe uměla postarat sama potom co předvedla že to umí. Takže ok, nechala si číst od toho předvídače, hm a musí u toho použít svou krev, to něčím zavání, že jo. Hm, dobře ji odhadl a že se o svou budoucnost nemusí trápit? Jenže Lizzy vypadá divně a nakonec se nedostavila na večeři, no je to fakt divný. No a její brácha zjistil že chodí na tu párty a snažil se jí předsvědčit, ale mele cosi o jejích třpytivých věcech? Je nějaká očarovaná či co? Hm všichni vypadají jako kdyby byli něčím zdrogovaní XD Hm a narazili na toho předvídače budoucnosti, haha a Sebby se rozhodl že si nechá předpovědět budoucnost XD protože jestli uhádne co jsou jeho démonní starosti rozhodně není fejk XD Hm Bravat něco vycítil, zajímavé. Ale co? Ohoho, Bravat se strefil, nenarodil ses pod žádnou hvězdou která by tě chránila, protože, zašeptá mu do ucha, nejsi člověk že. Ty jejich ksichty, moc hezké, muhahaha. Cože to je konec? Damn you!!! XD
A, další kapitola s nádhernou barevnou úvodní stránkou, vánoční, moc krásné. Haha Bravat takové, haha, zdá se že jsem vás pěkně překvapil a asi si říkáte že taky nejsem člověk. Sebby se zajímá jak uhádl že není člověk, se nedivím. Hm, takže pro něj je Sebby jako temnota, jako černá díra, která vysává hvězdný třpyt hvězd okolo, hezky řečeno. Oh, lidi jsou na něj naštvaní a chtějí aby Sebby vypadl, ten týpek jim určitě něčím vymývá mozky. A dva týpci ho odvádějí, jasně že Ciel na to nic neříká jinak by stačilo aby je Sebby vymasakroval a bylo by XD Haha Bravat nám trochu děsí Ciela, tvou ochranou hvězdou je Sirius, což je mocná hvězda, ale zdá se že máš kolem sebe temnotu, která tvůj třypt může zcela utlumit, měl by ses od toho týpka (míněn Sebby) držet dál. Hm a dává Cielovi nějaký velmi podivný náramek pro štěstí, to měli i ostatní a vypadali jako by jim někdo vymyl mozek. Mašinka na ovládání lidí? Hm, Ciel si všml že to lidi nosí. A máme tu nějaký event, zpívání? A safryš nějací divní typani přišli, celí zamaskování v hábitech, tohle nebude dobrý. Nějaké tajné rituály? Ciel je vyhozen na dlažbu a světe div se, kočka, bože, zrovna v tuhle chvíli, ta jeho záliba v kočkách bude jednou Ciela stát život XD Haha a jen tak si s kočkou odejde dělat Cielovi jídlo, ach bože Sebby XD No těším se na další kapitolku!

Untamed (aneb doplňující novelka k série Šepotání) od A.G. Howard
Ale jo, jsem docela zvědavá co dál napsala, protože konec trojky mi přišel dost uspěchaný. V téhle novele jsou hned tři příběhy. The Boy in the Web, The Moth in the Mirror (který jsem už četla samostatně) a poslední Six Impossible Things. Uvidíme.
The Boy in the Web: Ok, líbí se mi, že je to z Alisonina pohledu. Ohledně toho jak Alyssa tráví svůj lidský život, vypadá to, že je to krátce po tom co si utřidila věci v Řiši Divů, nicméně, nevím, mi to příjde takové nijaké. Hodně opakování, mohlo by tam být víc nových věcí. Ok, upřímně její charakter je tady dost, nevím, prostě neuvěřitelný, spíš zní jako náctiletá holka než dospělá žena a to opravdu není dobré. Krom toho mi opravdu vadí, že je tu tolik děr v příběhu. Proč Alison dělala tolik chyb které vědly k ještě vícero chybám a jednala tak neuváženě? Protože příběh,a tohle já nesnáším. No dobře, návrat do její minulosti. Tohle snad bude zajímavé. A to je. Alison a její dětství, a hlavně jak potkává Morfa, teď se mi to líbí. Víc přirozené, autorka líp vykresluje její charakter než když je dospělá, kde jí to očividně vůbec nesedlo. Rozhodně je mi její povaha příjemnější než Alyssina, je víc agresivnější a nenechá sebou Morfeem tolik zametat, taky k tomu má lepší důvod. Uvidímě. No tak nakonec nic moc, Alysonina vzpomínka jak poprvé potkala Morfa byla asi nejlepší zbytek je dost suchopárný a jejich charaktery tedy rozhodně nepůsobí dostatečně dospěle.
Hodnoceí: 6/10 (ne že by to bylo zlé, ale prostě mě to ani nijak zvlášť nenadchlo)
Moth in the Mirror: Už jsem četla a bylo to dost o ničem.
Hodnocení: 5/10
Six Impossible Things: Duh, Alyssa jako stařenka spřádá vlastní pohřeb aby se její nesmrtelná duše uvolnila, to je prostě tak k smíchu XD XD Já nevím, ujetý. Mimoto mi to prostě nepříjde správný že defakto žije s dvěma chlapama i když je nesmrtelná a jedná její půlka je lidská a druhá podsvětnická, je to sobka, která si prostě a jednoduše neumí utřídit priority. Krom toho jako ona se vrátí do Říše Divů a jako co? Uplně se vykašle na to, že v lidské říši má příbuzné? To jako bude s Morfeem, a za ty časy na Jeba úplně zapomene, nenechá si na něj ani památku? To je prostě já nevím, nerespektující, ne? Jako kdyby s ním byla protože prostě chtěla jelikož byla příliš sobecká na to aby se ho vzdala, ne tohle mi nesedí.
Aha jasně a aby se nemohla vrátit zpět do lidského světa, tak tu je prostě takové hloupé kouzlo s tím jak jinak tam funguje čas, takže by najednou mohla zestárnout a nebo se proměnit v mrtvolu, to je tak stupidní a tak do očí bijící.
Tak tu máme nějaké vzpomínky z jejího života s Jebem. To asi taky nebude žádná zábava jelikož upřímně, nejlepší by bylo kdyby neskončila ani z jedním z nich, žádnému nefandím.
Vzpomínka první: Bla bla bla, loučení s Morfeem, protože musí jít žít s Jebem. Tohle nepochopím, Morfa očividně miluje, tak proč ještě musí milovat Jeba a žít s ním, nebo naopak, má ráda Jeba tak proč Morf, proč musí být taková nenechavka? Prostě Alyssa mi dávno není sympatická. Příjde mi to všechno tak patetické a dětské, místo toho aby v Jebovi zůstala magie a byl super duper silný charakter tak se jí hloupě vzdá, protože Alyssa měla problém, vlastně proto tu magii i měl aby mohl zachránit Alyssu a společně s Morfeem prokázali svou lásku. Ježiš tady jde tak moc vidět co autorka plánovala a jak to plánovala a to by nemělo. Cože haha, jejich plán jak vysvětlit zmizení je teda stupidní jak něco, to jim to někdo sakra zbaští, že se na ně zřítila jeskyně a že Alyssa a její otec nikoho nezavolali aby jim pomohli je odhrabat a nakonec se tam sami uvěznili s nimi a nikdo při tom nezemřel ani nedošel úhony? Ale prosím vás! Bla bla bla, upřímně jsou mi všechny postavy dost ukradené, jak skončí, co s nimi bude, hold ano, je to až tak zlé. Nuda převeliká.
Druhá vzpomínka. O pár let později. No jasně svatba, bla bla bla, nuda. Čekala jsem že ty povídky budou zajímavější ale bohužel nejsou. Bla bla bla, prakticky naprosto o ničem. Nuda.
Třetí vzpomínka. Jeb umírá, je mu skoro osmdesát a Alyssa z toho dělá tragédii jako by mu bylo 20. Ten chlap tak nějak už má věk kdy lidé většinou umírají. Jo umírá ji manžel, ale prostě tón jakým to řekla vyzněl jako kdyby neměl právo v tom věku umírat, jako kdyby byl příliš mladý na to mít rakovinu (zkus to říct tříletým dětem s rakovinou). Bla bla bla, měla jeden šťastný přešťastný život ale ten ji nestačil tak musí mít ještěn jeden a to nesmrtelný s Morfeem, nevím, to je tak nechutně happyendingové až se mi chce zvracet. Upřímně je mi jedno jak to se všemi dopadlo. Bla bla bla, Morf se nemůže dočkat až ji dostane do postele ona téhož, kouzlem je z ní dokonce opět panna, bože to je tak trapný. První díl byl ještě OK, ale ten zbytek to je snůška blbostí.
Porod, bla bla bla, pár Morfových vyjímečných chvilek, další vzpomínky. Bože je to tak špatně poskládaný a je to nanejvýš únavný a nezajímavý. Jediný co mě zajímá je jaký ten jejich synek bude.... což jsem se nakonec moc nedozvěděla. Čekala jsem třeba něco ze života obou královských rodičů, ale nic.
Hodnocení: 4/10
Celkové: 5/10Pondělí (18.1.)

Into the Bermuda Triangle: Turbulence 1 od Jordan Castillo Price
Wow, už dlouho jsem nečetla žádnou M/M romanci, tedy chlaxchlap pokud nevíte vo co go, moje vnitřní yaoi fanynka jásá! Doufám že to bude stát za to!
Dobře, začíná to zajímavě, nějaký podivuhodný průvodce? který zemřel nebo prostě umí opustit své tělo a dělat bordel? Hlavní hrdina pilot Paul, gay který má tu smůlu že všichni chlapi piloti a vůbec všichni kolem letectví jsou namachrování jak něco a prostě jeho jiný nadhled je terčem mnoha nehezkých řečí. Ale díky náhodě se ocitne v náhradním letu, kde samozřejmě pracuje Dallas, kterého náhodou potkal předtím, jako attendant. A kapitánem lodi je ženská přísná jak něco. Legrace může začít! XD A začíná to tu něčím zavánět, proč mají plnou nádrž když letí jen tak krátko? Proč se kapitánka chová tak divně, o čem to všem je? No jasně Bermudský trojúhelník, záhad jak něco a ten podivuhodný průvodce jim asi pomáhal to proletět ale teď je mrtvej? No to je sakra blbý. LOL všechny přístroje dost slušně šílí. Hmm, zajímavý... Whaaaaat? Všichni pasažeři zmizeli? Všichni lidi na letišti jsou pryč? Co se tam sakra děje?????
Hodnocení: 7/10

Autopilot Engaged: Turbulence 2 od Jordan Castillo Price
Sakra, prostě musím vědět co bude dál! XD
O, začínáme jedním rokem v minulosti, komplexita příběhu a rozvíjení, začíná se mi práce téhle autorky líbit.
Taky ano, hezký insight na Dallase a jeho život, protože byl poslíček, lidi si z něj prakticky dělali otroka, krom toho musel vyhovávat neteř, jelikož jeho sestra je závislačka. Pěkné a prohlubuje to postavy. Jáj zpět do přítomnosti! Paul si prohlíží ostrov kde nikdo nikde, nakonec se naštve a hodlá vypáčit ze zbytku posádky odpovědi, což je: přesněji řečeno nezmizeli lidi ale oni, tedy jejich část, mezitím co ten let byl uskutečněn, wow wow, tohle je nějaký hodně silný dimenzionální, warpoidní shit XD Ale je to sakra zajímaváý. Haha, opět rok zpět, Dallasův první let s kapitánkou a zemřelým druhým pilotem, očividně mu nesedí ten chlápkův humor, ale já se tady válím smíchy XD Fakt dobré XD XD Přítomnost, a víc vysvětlování. Chudák Paul štve ho že zbytek posádky to bere s takovým klidem XD No zatím to vypadá líp a líp. Zajímá mě to, co se stane, co je s tím zemřelým týpkem a tak. Ta lehká romance mezi Paulem a Dallasem je taky milá.
Hodnocení: 8/10


Úterý (19.1.)

Red-Eye Dawn: Turbulence 3 od Jordan Castillo Price
Ano jídlo a dimenzionální přesun, Paul je totálně vyděšenej, protože co když něco sní a až se vrátí něco to s ním udělá? No, máme tu Marlinův poznámníček kam si psal poznámky když letěla sám na Bermudy, jenže ten se změnil, mimoto jeho přátelé se chovají jinak když jsou na Bermudách, jako by byli nějak sjetí XD Prostě hodně zajímavá záhada, o čem to je, jak to vzníká? Ohoho, Marlin dělal dost seriózní pokusy, jako utrhal nohy švábovi a když se vrátili šváb je měl v pořádku, děsivý. Zajímavé poznatky, jako by ten let 511 byl nějak začarovaný. No, jsem zvědavá na co Paul příjde a hrozně mě baví vztahy mezi postavami.
Hodnocení: 8/10


Středa (20.1.)


Čtvrtek (21.1.)

Gantz volume 8:
Boj proti mnohoručce pokračuje, že já si to po té době vlastně ještě pamatuju! XD Oh fuck yes jeho kyselina ho taví, snad má děvče vyhráno. Počkat používá nějaké jiný udělátko v jiný ruce, regenerace? Kdepak, protože to udělátko taje taky, takový ksicht mnohoručka nahodila XD A děvče se ho konečně pokouší odeslat, ale moment, ne, něco ji střelilo? Ne kurva ne! No jasně ten zatracený laser, děvče to asi nerozdejchá, uááá! Ale ne, oba tu brečí, ufňukanost nemám ráda XD Mnohoručka se blíží se Kuronovi, finishing move? Ah nope, mnohoručka se jen ujistila že od něj mu nebezpečí nehrozí XD Ale útočí na něj týpek s kopím a pak uhýbá laseru, sakra po tak dlouhé době si nepamatuju jména XD To tu věc škrtí? Ty vole ten je drsnej! Ale mnohoručka mu strká laser před ksicht, tohle asi nedá. Uhnul, takže mu nerozřízlo hlavu ale přišel o nohy a doplazit se asi moc daleko nedoplazí, sakra! Noooooo, rovnou do hlavy, headshot >_< Masaru mezitím fightí s dalšíma emzákama. Nebo spíš, snaží se přežít to že ho jeden škrtí XD No jestli Masa rychle něco neudělá, tak jsou všichni dead. Aaa aktivuje super power-up, posilující možnosti toho oblečku, doufám, že všem dá na budku. Ty jo stylově mu ruval ruce =) Obíhá okolí, a zjišťuje, že je všude pěkně mrtvo XD A je rozhodnut, potom co zjišťuje že Kuro je naživu, pořádně zabojovat. Ale mnohoručka je za ním a s laseríkem, bitch! Ale do cesty tam vstoupil kdosik v neviditelným, umm, ten othaku, ale fuj mnohoručka mu žere mozek a absorbovala jeho osobnost? To je špinavý trik! Néé, usekla mu ruku, zabij tu bitch mnohoručku už!!! Ano, přišel na to jak ta pistol funguje, zamířil a ono to tu bitchku pronásledovalo a nakonecl chytilo, anooo! Bleeeeh, takže z toho zase vylezla pravá forma, bleeeh, ti emzáci jsou fakt nechutní. A dává Kuronovi rekt ale ten se chce vrátit kvůli bráškovi, sakra proč tak emocionální??? XD Docela vtipný že se z toho teď stal pěstní souboj XD O ano vzpomněl si na ten meč který měl v ruce co byla useknutá ale vzal si ho a seká emzáčka! Usekl mu hlavu jo, ale kruci očividně to nestačí, ježiš vždyť on už je polomrtvej tak jak ho má porazit? Sakra prošpikoval ho ocasem rovnou do srdce? Tohle nepřežije, ale snad jo ne? Snad jo ne? Fuuuuuck! Takový napínák!!! Nooo, Masa to nedal, to si děláte prdel. A to byl nejlepší charakter až do teď, néééé. Ale Kuro je naštvamý a chce Gantze odstřelit jestli je nevrátí, ale co jako s tím? Co s tím? Nic.... Sakra sakra sakra sakra!!!! Aww Kuro potkal tu druhou Kishimoto a snažil se s ní seznámit a ona před ním zdrhala ale pak řekl že mu připomíná jednu dívku s kterou bydlel a která je mrtvá, awww... Ale samozřejmě, že mu nevěřila, safryš. No život pokračuje a do Kuronovy školy přišel nový student, všichni spekulovali a nakonec to byl sakra vysokej týpek, Izumi. Kuro jako vždy má pitomý připomínky, což se mu ve výsledku vymstí XD Pfft, zase si nějací týpci Kura dobírají a hodlají ho zmlátit, i když je to idiot, je to tak trochu chudák XD A, ten bastard si vzal Gantzovský obleček XD Vychcánek XD Co, Izumi a ptá se ho na Gantz? Jak o tom ví? Byl členem? A jen tak se nechal pozvat ke Kurovi domů XD Aha takže on o tom ví z webu, ale co je to za web? Kdo ho udělal? Proč? Že by Nishi a jeho deníček? XD A je tam Kuronovo jméno, no jo, tak proto je Izumi tak zvědavý. Nakonec prej: Ale vlastně tomu nevěřím. Kuro: Uffff Izumi: Pod tím tričem máš ten oblek co? XD Takový trolling XD Ty jo jestli Kuro něco nevymyslí bude si mozek sbírat z podlahy a ze zdí XD Uf no tak si to Izumi rozmyslel, raději XD Ok Kuro je zpět u Gantze a vypadá to že je na další misi sám, no to budou sračky XD


Pátek (22.1.)

Chci do Japonska!! Bože oni jsou tak vtipní a tak Slamáčtí! XD


Sobota (23.1.)

Undertale. Epic game. Úžasný příběh, prolamování 4.stěny, dokonalé postavy a úžasný systém soubojů. Flowey a Sans, nejlepší =)


Neděle (24.1.)

Manga!
Dageki Joi Saori:
Taková krátká záležitost na první pohled šílený jak něco. Jedná se o doktorku jejíž metoda léčby zahrnuje baseballovou pálku a pořádný úder, což hlavní hrdina zakusí mnohokrát, nicméně i přes šílenost a většinou epizodkovou záležitost se z toho nakonec ukázala docela hlubokomyšlenková věc. Postavy jsou příjemný, některé lečby byly smutný a dojemný, jediná škoda, že to bylo tak krátký.
Hodnocení: 7/10

Connecting Flight: Turbulence 4 od Jordan Castillo Price
Paul si vyšel za zábavou, trocha existenčních otázek, jo jo. Nějací ti otravní kamarádi XD Otravný kamarád co s ním flirtuje a Paulovy obavy ohledně vztahu s Dallasem a pak yay další let na Bermudy se blíží!!
Dallas mezitím hodlá zjistit jak je to s tou Marlinovou smrtí, no záhadná teda byla. Krom toho se mu docela stýská, chudákovi. Nicméně Paul se pozval na posezení. Tak jsem zvědavá co z toho bude. Jo, Dallas se cítí dlužen protože jejich prázdný těla na automatiku hrozně moc utrácela, především Paulovy prachy ale Paulovi je to očividně jedno a ano pusa, první pusa. Začíná přihořívat!! Ohoho, jde se na to, jde se na to. Líbí se mi, že se k sexu dostali až za tři díly. Není to až tak uspěchané =) Žádné pitomé kecy během toho, ano, ano, tak to má být, sakra! No jsem zvědavá na příště =) A jejich autopiloti očividně pěknĚ řádí XD
Hodnocení: 7/10 (až na ten oživený závěr, to bylo trochu nudnější)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama